Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Egzersiz Yayı ve Direnç Yayı

Genellikle egzersiz ve sporla iç içe olanlar tarafından tercih edilen direnç yayı kullanışlı bir üründür. İşlevselliğiyle kullanıcıların beğenisini kazanan direnç yaylarının farklı birçok modeli bulunur. Kol ve bacakları çalıştırmak için çeşitleri bulunan direnç yayları bedenini zorlamadan spor yapmak isteyenlerin tercihleri arasında yer alır. ÇiçekSepeti’nden egzersiz ve direnç yaylarına göz atabilirsiniz.

Egzersiz Direnç Yayı Modelleri

Egzersiz direnç yayı kol için olan modelleri kullanıcılar tarafından ilgiyle karşılanır. Kasların zorlanmadan gelişmesine olanak sağlar ve farklı direnç seviyelerine sahip çeşitleri bulunur. Modellerin birçoğunda yer alan köpük sayesinde egzersiz yaptığınız nokta incinmez ve rahat kullanım için oldukça uygundur.

  • Genellikle vücutta çalıştırması zor olan bölgelerin harekete geçirilmesi için kullanılır. Çeşitli modeller ayarlanabilir özelliğe sahiptir. Bu sayede dilediğiniz ayara getirerek çalışmanızı gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik kendinizi geliştirdikçe seviyenizi artırmanız için uygundur.
  • Hemen her çeşidi portatif bir yapıya sahiptir ve taşıması kolaydır. O nedenle evde ve bahçede, dilediğiniz yerde yanınızda götürerek sporunuzu yapabilirsiniz.
  • Omuz kaslarını harekete geçirmek ve fizik tedavilerde kullanmak için omuz direnç bantları bulunur. Orta kısmından herhangi bir yere tutturarak kollarınızı kaldırıp indirme hareketiyle omuz kaslarınızı geliştirebilirsiniz.
  • Ayak bileğine takılan direnç bantları bulunur. Bunlar genellikle iki bileğe geçirilir ve yan yatılarak bir bacağın kaldırıp indirilmesiyle kullanılır.

Kas Geliştirmeye Yardımcı Egzersiz Direnç Yayları

Birçok insan günlük hayatında egzersiz ve spora yer ayırır. Bu bağlamda çeşitli ekipmanlara ihtiyaç duyulur. Özellikle kas kütlesinin geliştirilmesi için tercih edilen egzersiz yayları kullanıcıların odak noktasıdır. Kol, bacak, omuz ve el egzersiz yayı çeşitlerinden geliştirmek istediğiniz bölge için olanı tercih ederek direnç kazanabilirsiniz.

Spor salonuna gitmeden evde göğüs kası yapmak istiyorsanız göğüs direnç yayı çeşitlerinden yararlanabilirsiniz. Orta kısmındaki yayları ve iki kulpuyla bir araya gelen göğüs direnç yayı düzenli kullanımda kas kütlesinde gelişim kat etmenize yardımcı olur. Üstelik direnç yaylarının birçoğu ayarlanabilir özelliğe sahiptir. Bu sayede spora yeni başlıyorsanız hafiften zora doğu bir yol izleyerek kendinizi geliştirebilirsiniz. ÇiçekSepeti’nden egzersiz direnç yayı çeşitlerine göz atarak dilediğinizi tercih edebilirsiniz.