Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Ekmeklikler

Mutfaklarınıza ve sofralarınıza renk katacak ekmeklik modelleri geniş ürün yelpazesi ile ÇiçekSepeti’nde! Dolap olarak kullanabileceğiniz veya ekmeğin yanında farklı malzemeleri de içerisine koyabileceğiniz ekmeklik dolabı modelleri bulunur. Ayrıca sofralarınızda yer alabilecek farklı materyaller kullanılarak üretilmiş ekmek sepetleri vardır. Sunum esnasında sofralarınıza estetik bir görünüş katabilecek bu ekmeklik modellerinin tezgah üstünde durabilen kapaklı olanlarını bulabilirsiniz. Ekmek yapma makinesiyle yaptığınız ya da satın aldığınız ekmeklerinizin bayatlamasını önleyen, bunun yanında sofralarınızda da size eşlik eden birbirinden farklı ekmeklik modellerinden dilediğinizi seçip ÇiçekSepeti üzerinden hemen satın alabilirsiniz.

Kapaklı Ekmeklik Modelleri

Dolap şeklindeki ekmekliklerin alt kısımlarında modele göre çekmeceler ve gözler yer alır. Alt kısımlarına istediğiniz ürünü yerleştirebileceğiniz bu dolapların üst kısmında yer alan ekmeklik bölümüne ekmeklerinizi koyabilir, bayatlamaması için de kapağını kapatabilirsiniz. Farklı işlevleri ile size yardımcı olabilen bu kapaklı ekmek dolabı modelleri ile mutfaklarınızda şıklığı yakalayabilirsiniz. Dolapların yanında dilerseniz tezgahlarınızın üzerinde de rahatça kullanabileceğiniz kapaklı ekmek kutusu modelleri bulunur. Metal, bambu, hasır, ahşap gibi malzemeler kullanılarak üretilen bu kutular mutfaklarınıza şıklığın yanında düzeni de getirir. Sürgülü kapak, birleşik kapak ya da ayrı kapak şeklinde tasarlanan kapakları ile bir bütün halinde tasarlanan ekmek kutuları sayesinde ekmekleriniz bayatlamaz ve temiz bir alanda saklanır. Evlerinde dolap ve kutu ile yer kaplamak istemeyenler ya da farklı bir ürün arayanlar için ekmek torbası da bir seçenektir. Ekmeklerinizi içerisine koyup saklayabileceğiniz bu torbaları her yere kolayca asabilirsiniz. Farklı desenleri ve renkleri bulunan ekmek kutusu ve dolaplarından mutfaklarınıza uygun olanı seçebilirsiniz. Her tarza ve zevke uygun bir ekmek kutusu bulabilir, siz de evlerinize farklı bir hava katabilir ya da sevdiklerinize güzel hediyeler alabilirsiniz.

Her Sofraya Uyan Ekmek Sepetleri

Masalarınızın üzerinde yer alan, sofralarınıza şıklık katmada size yardımcı olan ekmek sepeti modelleri geniş bir ürün haznesine sahiptir. Hasır, plastik, metal, ahşap gibi farklı materyaller kullanılarak üretilen ekmek sepetleri kahvaltı sofralarınıza ve özel gün sofralarınıza uyabilecek modellere sahiptir. Metal şekilde tasarlanan ve iç kısmına kumaş yerleştirilerek görselliği tamamlanan ekmek sepetlerinin gümüş, altın gibi renkleri bulunur. Şık tasarımları ile sofralarınızın görselliğini tamamlayacak bu ürünlerle dilediğiniz sofraları kurabilirsiniz. Hasır ekmek sepeti modelleri sade ya da iç kısımları renkli kumaşlarla kaplanmış şekilde bulunabilir. Kumaşı çıkarıp yıkayabileceğiniz bu ürünlerde güzelliğin yanında temiz bir kullanıma da sahip olursunuz. Yuvarlak, kare ve dikdörtgen gibi birçok modeli bulunan ekmek sepetleri oval şekilde de olabilir. Yan kısımlarında tutma bölgeleri olan modellerin yanında düz şekilde tasarlanan modeller de vardır. Düz renk şeklinde tasarlanabilen ekmek sepetleri kendinden desenli ve birden fazla rengin birleşimi ile oluşturulabilir. Üzerlerine farklı desenlerin işlendiği sepetler de vardır. Günlük kullanımın yanında özel sofralarınızda da size eşlik edebilecek şekilde tasarlanan ekmek sepetlerinden dilediğiniz modeli satın alabilirsiniz.

Ekmeklik Fiyatları ve Özellikleri

Ekmeklerinizin bayatlamasını önleyen, mutfaklarınızda düzenli bir görüntü oluşturmanızı sağlayan ve sofralarınızda şıklığı ile size eşlik eden ekmeklikler oldukça kullanışlı ürünlerdir. Ekmek kutuları ve ekmek dolapları farklı tasarımlarıyla mutfaklarınızla uyum içindedir. Kaliteli ve sağlam malzemeden üretilen ekmek dolapları diğerleriyle karşılaştırıldığında, biraz daha fazla fiyata sahip olabilir. Bunun yanında ekmek kutuları her yere taşınabilir küçük yapılarının yanında kullanışlı özellikleri ile de dikkat çeker ve daha uygun bir fiyata sahiptir. Ekmek sepetleri, farklı boyutlara sahip kullanışlı ürünler olarak ilgi görürken modele göre de fiyatları değişir. Plastik ve metal yapılı ürünler daha uygun fiyatlı iken; hasır, bambu gibi malzemelerden üretilen ekmek sepetlerinin fiyatları değişken olabilir. Ekmek sepeti hasır, metal, plastik gibi farklı malzemelerden üretildiği için kendinize uygun bir modeli rahatlıkla bulabilirsiniz. Ucuz ekmeklik modelleri ve aradığınız her türlü ekmeklik ürünleri için ÇiçekSepeti üzerinden araştırma yapabilir, istediğiniz ürünü kolayca bulabilirsiniz.