Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Telefon Ekran Koruyucular

Elinizden bırakamadığınız akıllı cep telefonunuzun zarar görmesini engellemek istiyorsanız ekran koruyucu kullanabilirsiniz. Telefon camının ve kamerasının gerek makro gerekse mikro kırıklardan korunmasını sağlayan bu ürünler, her cep telefonu modeline uygun çeşitleriyle beğeni toplar. Dokunmatik ekranların hassasiyeti düşünülerek tasarlanan cep telefonu ekran koruyucularını ÇiçekSepeti ayrıcalıklarıyla uygun ve indirimli fiyatlara satın alabilirsiniz.

Telefonları Koruma Altına Alan Ekran Koruyucular

Günlük hayatın neredeyse her anında kullanılan akıllı telefonları korumaya yardımcı olan ekran koruyucu modelleri, kullanılan cihazların daha uzun süre dayanıklılık göstermesini sağlar. Birbirinden farklı modelleri ile her telefona uyum sağlayan bu koruyucular, kırılma ya da düşme gibi durumlar karşısında kurtarıcı bir rol üstlenir. Akıllı cihazları korumayı pratik bir hale getiren ürünler, ebatları ve şekilleriyle geniş bir yelpaze sunar.

Düşme veya herhangi bir darbe anında meydana gelebilecek kırılmaları ya da çizilmeleri önlemek için kırılmaz cam özelliğine sahip cep telefonu ekran koruyucu modellerini satın alabilirsiniz. Cihazınızı daha uzun süre kullanmanıza olanak tanıyan ürünler 2D ve 3D olarak ifade edilir. Bu terimler camın koruyuculuk derecesini belirtir. Böylece kıvrımlı teknolojiye sahip olan cep telefonlarınızın dahi tüm yüzeylerini koruma altına alabilirsiniz. Koruyuculuk özelliğinin yanında kullanıcılarına birçok kolaylık sunan ekran koruyucular, fiyat konusunda da memnun eder.

Hem Cihazı Hem de Kullanıcıları Koruyan Sihirli Ekran Koruyucu Modelleri

Gün içerisinde sıklıkla kullanılan akıllı telefonlar, yaydıkları yüksek parlaklık nedeniyle insan sağlığını olumsuz yönde etkileyebilir. Ekran koruyucular bu noktada sadece telefonunuzu korumakla kalmayıp aynı zamanda ekrandan yansıyan ışığın daha yumuşak bir şekilde aktarılmasını sağlar. Böylece ışığın yaydığı zararları minimuma indirerek telefon kullanımını daha güvenli hale getirebilirsiniz.

Alanında uzmanlaşmış markalar tarafından tasarlanan en iyi ekran koruyucu modelleri arasında temperli cam ekran koruyucu ve nano ekran koruyucu olarak çeşitlendirilen farklı ürünler de bulabilirsiniz. Temperli olarak nitelendirilen ürünler, standart camlara nazaran çok daha güçlü olan bir cam malzemeden üretilir. Film olan koruyucu çeşitleri ise plastik yapısı ve eğilip bükülebilme özelliği ile ön plana çıkar. Model seçeneklerinden biri olan nano ekranlı ürünler, ince yapıdaki tasarımı ile zariflikten hoşlanan kullanıcıları kendine çeker. Oldukça ince olan bu koruyucu ekran çeşitleri, telefonun üzerinde herhangi bir ek materyal yokmuş hissi uyandırır. Böylece ekran kullanım performansınızı azaltmadan telefonunuzu sorunsuz bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz. İnce olmasına karşın dayanıklı yapısı sayesinde şiddetli darbeler karşısında bile telefonunuzu koruma altında tutar. Performans kaybı yaşatmayan nano ekran koruyucuların kaliteli dokusu sayesinde elinizi telefonunuzda rahatlıkla gezdirebilirsiniz.

Bölgesel Koruma Sağlayan Ekran Koruyucu Çeşitleri

Akıllı telefonların ekranının tamamını koruma altına alan ekran koruyucuların yanı sıra yalnızca arka kapak ve kamera sensörünü kapatabileceğiniz ürünleri de kullanabilirsiniz. Telefonun belirli bölgeleri için özel olarak üretilen bu koruma ekipmanları, kullanım kolaylığı sağlaması açısından birçok kişinin en çok tercih ettiği ürünler arasında yer alır. Çeşitli modelleri ile dikkat çeken kamera koruyucu filmler, kamera donanımının çizilmesini önler. Kamera kalitesini olumsuz yönde etkilemeyen ürünler sayesinde kaliteli fotoğraf ve video kayıtlarının alınması sorunsuz şekilde devam eder. Telefonun kendine özgü tasarımını ortaya çıkarmak isteyenlere özel şeffaf koruyucu modelleri bulunur. Eğer ekstra bir güvenlik önlemi almak istiyorsanız ön ve arka kapak korumalarını aynı anda tercih edebilirsiniz. Aynı ekran ve gövdeye uygulanan ekran koruyucularını telefon kılıfları ile birlikte de destekleyebilirsiniz. Uygun fiyat seçenekleriyle her kullanıcının bütçesine hitap eden ucuz cep telefonu ekran koruyucu modellerine ÇiçekSepeti sayesinde güvenle ulaşabilir, akıllı telefonunuzu koruyabilirsiniz.