Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

El Ayak Bakımı

El ve bakımı bakımı hem erkekler hem de kadınlar tarafından çok fazla araştırılan konulardan birisi olmuştur. Bazı kişiler bu bakımların çok zahmetli ve zaman alıcı olduğunu düşünülebilir. Oysaki doğru el ve ayak bakımı seti ile her şeyi kısa sürede bitirebilirsiniz. Cildinizin ihtiyacı olan ürünü bulduğunuzda el ayak bakımı konusunda zorluk çekmezsiniz. Ayak bakımı için üretilen çok çeşitli kozmetik malzemeler bulunur. Nasır önleyici ayak bakımında ihtiyaç duyulan ürünler arasında yer alır. Size uygun el ayak bakımı setini bulmak için ÇiçekSepeti sayfasına bakabilirsiniz.  

Ayak Bakımında Kullanılan Ürünler

Düzenli olarak kullanacağınız ayak bakımı ürünlerini ihtiyacınıza göre siz belirleyebilirsiniz. Ponza taşı ayağında nasır problemi olan kişiler tarafından kullanılabilir. Ponza topuk çatlaklarına iyi gelir. Ayaklarınızı ölü derilerden kurtarır. 

Ayak kremi ise kuruluğa karşı herkesin kullanılması gereken ürünlerden biri olur. Tabanlık kas-iskelet sisteminde oluşan bir rahatsızlığı düzeltmek amacıyla ayakkabıların içerisine konulur. Buna göre de farklı tabanlık çeşitleri bulunur. 

Ortopedik tabanlık fiyatları gibi çeşitli ürünler hakkındaki bilgilere ÇiçekSepeti üzerinden ulaşabilirsiniz. 

Bakımlı Ellere Sahip Olmak Artık Çok Kolay 

El bakımı için gereken en temel kozmetik ürünlerden birisi kremler olur. El kremi kuruyan ve çatlayan derinin onarılmasına yardım eder. El bakım kremi kış aylarında soğuktan ötürü gerginleşen cildi iyi olur. Farklı markalara ait el kremi çeşitleri bulunur. Bu ürünler için belirlenen el kremi fiyatları da değişiklik gösterir. Dilerseniz kardeşinizle beraber kullanabileceğiniz uygun fiyatlı el kremi seti satın alabilirsiniz. Üstelik ÇiçekSepeti üzerinden yapacağınız el bakım seti alışverişlerinizde indirimli fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

El ve Ayak Bakımında Koruyucu ve İyileştirici Ürünler

Ayak bakımı seti satın almak isterseniz farklı içeriklere sahip ürünler ile karşılaşırsınız. Çoğu setin içerisinde ayak bakım kremi yer alır. Bunun yanı sıra ayak koku giderici sprey gibi farklı ürünler bulunulabilir. Ayak koku giderici spreyler cildin kuru ve ferah kalmasını sağlar. Bu bakım ürünlerin dışında nasır önleme aparatı gibi koruyucu ve iyileştirici silikon pedlere ihtiyaç duyabilirsiniz. Ayak bakım kremi gibi aradığınız ne varsa her türlü kozmetik ürünü ÇiçekSepeti üzerinden satın alabilirsiniz.

İlişkili Kategoriler:

» Manikür, Pedikür

» Mantar Önleme