Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

El, Ayak ve Tırnak Bakım

Herkes sağlıklı görünen el, ayak ve tırnaklara sahip olmak ister. Ancak bunun için el ve ayaklara zaman ayırmak ve düzenli olarak bakım yapmak gerekir. Kuaför ya da güzellik salonuna gitmeden, evde de kolaylıkla uygulayabileceğiniz el, ayak ve tırnak bakım ürünlerini ÇiçekSepeti'nde bulabilirsiniz. Topuklardaki ölü deriyi temizleyen döner başlıklı cihazlar, manikür pedikür seti, ayak ve ayakkabı kokusunu gideren spreyler ve daha nice ürün için hemen sipariş verebilirsiniz.

Çok İşlevli Manikür Pedikür Setleri

Manikür ve pedikür uygulaması ilk bakışta göze zorlu ya da yorucu gelse de aslında uygun ekipman sağlandığında son derece pratik bir işlemdir. Tam teşekküllü bir manikür seti içerisinde tırnak çevresindeki ölü derileri temizleyen makas, tırnak makası, batık temizliği için manikür makası, kazıma bıçağı, çift taraflı tırnak törpüsü, cımbız, deri itme çubuğu gibi parçalar yer alır. ÇiçekSepeti'nde Ocean, İzla, Xolo, Elize ve Solingen gibi güvenilir markaların manikür pedikür setlerini 6, 8, 10 ya da 18 parçalık setler halinde bulabilirsiniz. Uzun yıllar kullanacağınız bir ürün arıyorsanız İzla'nın her birini paslanmaz çelikten imal ettiği 12 parçalık setini tercih edebilirsiniz. Manikür pedikür setlerinin tamamı özel bir taşıma çantası içinde gönderilir. Her bir parça için ayrı bir yerleştirme gözü bulunan çantaları bavulunuzda rahatlıkla taşıyabilirsiniz. ÇiçekSepeti'nin set ürünlerini kendiniz ya da sevdikleriniz için seçebilir ve el, ayak, tırnak bakımını daha konforlu hale getirebilirsiniz.

Ayak ve Ayakkabı Kokusuna Veda Edin

Eskimiş ya da nemli ayakkabılar, ayak ve tırnak rahatsızlıkları gibi unsurlar ayak kokusuna sebep olan en temel nedenler arasında yer alıyor. Ancak ayakkabı spreyleri ya da ayak deodorant ve krem ürünlerini kullanarak koku problemiyle baş etmeniz mümkün. Lapitak markasının ayak deodroantı sprey kutusu içinde yer alıyor ve gün boyu ferahlık hissi veriyor. Kuru ve temiz ayaklara uygulanan ürün ayakkabı ve çoraplar üzerinde de kullanılabilir. Ayakkabı içinde kullanılan ve hem ayak hem de ayak kokusunu gideren toz halinde ürünler de bulunuyor. Big Shoes isimli toz ürünü ayakkabınıza dökerek ve minimum 8 saat boyunca aynı ayakkabıyla kalarak uygulayabilirsiniz. Kötü koku bakterilerine etki eden bu ürün sayesinde uzun süreli bir koruma elde etmeniz mümkün. Benzeri ürünler sunan markalar arasında Scholl, Marie Claire ve Oriflame gibi isimler de yer alıyor.

Güçlü Etkili Nemlendirici Kremler

Kuru ya da çatlamış ellere sahipseniz veya leke sorunu yaşıyorsanız, ÇiçekSepeti'nde tüm ihtiyaçlarınıza cevap verecek sayısız el kremi çeşidini bulabilirsiniz. Nivea markasının Q10 serisinde yer alan kırışıklık ve leke karşıtı el kremi ciltteki Q10 seviyesini zenginleştirerek her zaman sıkı ya da esnek kalması için gereken enerji ve gücü veriyor. Dünyaca ünlü Neutrogena markası ise en kuru cilt yapılarını bile çabucak onaran ve gliserinle desteklenen yoğun nemlendirici kremlerini parfümlü ya da parfümsüz gibi seçenekler ile sunuyor. El ve vücut için dört mevsim kullanılabilen hoş kokulu bir nemlendirici arıyorsanız Eyüp Sabri Tuncer ürünlerini tercih edebilirsiniz. Doğal zeytinyağlı içeriği cildinize yumuşaklık kazandırırken E vitamini ile zenginleştirilen formülü güçlü bir nemlendirme sağlayarak, sağlıklı bir cilde kavuşmanıza yardımcı olur. Çiçeksi notlar ve tatlı meyvelerin eşsiz kombinasyonu ise cildinizde hoş bir koku bırakır. El, ayak ve tırnak bakım rutini oluşturabileceğiniz sayısız pratik ve işlevsel ürünü ÇiçekSepeti'nde bir arada bulabilirsiniz. Uygun fiyatlardan ve Türkiye'nin her köşesinde uygulanan hızlı teslimat sürecinden faydalanarak siz de dilediğiniz ürünü hemen sipariş verebilirsiniz.

İlişkili Kategoriler:

» Ayak Kremi

» Nasır Önleme

» Tabanlık

» Ayak Törpüsü

» Ayak Koku Giderici