İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Fizik Tedavi Egzersiz Ürünleri

Gündelik hayatta farkında olmadan yapılan ani hareketlerin yoğun iş temposu ve stresle de birleşimi sonucu birtakım tutulma ve kasılmalar yaşanır. Bu tutulmalar şiddetli ağrılara sebebiyet verirken gündelik işlerinizi yapmanıza ya engel olur ya da oldukça zorlaştırır. Bu etkileri en aza indirmenin yolu, düzenli egzersiz yapmaktan geçer. Yaşanan birtakım sağlık sorunları, düzenli periyotlarla evde gerçekleştirilen ve ağrılı noktaya terapi uygulayan fizik tedavi egzersiz ürünleri sayesinde düzelmeye başlar. Bu amaç doğrultusunda geliştirilen egzersiz ürünleri, fiziksel yönde yaşanan ve ilerlemesi sonucu daha büyük problemlere sebebiyet verebilen sağlık sorunlarının, evinizin konforunda pratik yollarla çözümü için kullanılır. Gelişen teknolojiyle birlikte geliştirilen egzersiz ürünleri, yüksek donanımları sayesinde fiziksel açıdan yaşanan tüm rahatsızlıkların son bulmasına yardımcı olurken aynı zamanda kaslarınızın da güçlenmesini sağlar. Ağrılarınızdan kurtarırken aynı zamanda sağlıklı bir vücuda da kavuşmanızı sağlayan fizik tedavi egzersiz ürünlerine online alışverişin güvenilir ismi ÇiçekSepeti ile kolaylıkla ulaşabilir, sağlığı evinize getirebilirsiniz.

Fizik Tedavi Egzersiz Ürünleri ile Sağlığınızı Koruyun

Sağlıklı bir yaşamı belirleyen etmenlerin başında beslenme gelse de bununla birlikte vücut sağlığı da yaşam kalitesinin düzeyi hakkında belirleyici rol oynar. Vücut sağlığını korumanın ve iyileştirmenin yolu hareket etmekten geçer. Hareketli kalmanın, fizyolojik olarak sağlığınızı korumasının yanında kendini iyi hissetme düşüncesiyle birlikte ruh sağlığına da iyi gelen bir yönü vardır. Vücudu harekete alıştırmanın öncelikli koşulu düzenli aralıklarla tekrarlanan egzersizleri uygulamaktır. Fizik tedavi egzersiz ürünleri vücudun farklı bölgelerinde bulunan kas ve bağ dokularını güçlendirerek oluşan tutulmaların ve ağrıların önüne geçer. Güçlendirilmek istenen el, bilek, omuz bölgesine göre farklılık gösteren egzersiz ürünleri, işlevsel bir kullanım sağlarken kolay kurulum ve kullanımıyla da herhangi bir zorluk yaşatmaz.

Her bir vücut bölgesinin kendisine göre sunduğu egzersiz hareketleri, efektif bir kullanım deneyimi yaşatır. Farklı egzersiz hareketlerine imkân tanıyan fizik tedavi egzersiz ürünleri itme ve çekme hareketiyle kas gruplarını uyararak hem ağrılardan kurtulmanıza yardımcı olur hem de bölgesel olarak kuvvetlenmesine olanak tanır. Vücudunuzun genel anlamda güçlenmesi ve ağrılarınızın hafifleyebilmesi için gereken bölgesel kuvvetlenme, egzersiz ürünleri vasıtasıyla sağlanır. Yer kaplamayan, kolaylıkla bir yerden başka bir yere taşınabilen fizik tedavi egzersiz ürünleri dilediğiniz her yerde, evde ya da işyerinizde kolaylıkla egzersiz yapabilmenize olanak tanır. Her zaman her yerde yapılabilir oluşu, efektif bir kullanıcı deneyimi yaşatırken spor salonlarına harcanan gereksiz masraftan da kurtarır.

Fizik Tedavi Egzersiz Ürünleri ve Sunduğu Faydalar

Fizik tedavi egzersiz ürünleri el, bilek ve omuz bölgesine göre çeşitlere ayrılır. Farklı fiziksel şekillerde üretilen el egzersiz aletleri, temelde aynı işlev üzerinde birleşir. Avuç içerisine alınıp belirli bir kuvvet uygulanarak sıkılan alet, pençe kuvvetinizin gelişimine katkıda bulunur. Parmak ve bilekten uygulanan kuvvet yardımıyla sıkılması parmakların güçlenmesini sağlar. El ile kavrama kuvveti düşük kişilerden ağırlık sporlarıyla ilgilenen bireylere kadar geniş bir kullanıcı grubuna hitap eder. Parmakları ve avuç içini kuvvetlendirmesi, el ile kavrama kuvvetini arttırarak nesneleri güçlü bir şekilde kavramaya yardımcı olur. Düzenli aralıklarla gerçekleştirilen el egzersizi, el ve bilekleri güçlendirir ve bileğinizi zorlayan sıkışmış kavanoz kapaklarını açma, bir nesneyi kaldırırken yaşanılan zorluk gibi durumları ortadan kaldırır.

Bilek egzersiz aleti ise ön kol olarak tabir edilen, kolun dirsek ve bilek sınırları arasında kalan bölgeyi kuvvetlendirerek etkin bir şekilde çalışmasını sağlar. Bu aletle yapılan egzersizde bileğiniz vücudun iki farklı bölümünün birbirine yakınlaşması yada uzaklaşması olarak tabir edilen flexion hareketini yapar. Bu hareket, ön kolunuzda bulunan kas gruplarının bu salınımla birlikte kuvvetlenmesini sağlar. Düzenli aralıklarla gerçekleştirilen bilek egzersizleri, bilek bölgesinin kuvvetlenmesini sağlayarak kavrama kuvvetinizi arttırırken kolunuzun genel kuvvetinin de artmasını sağlar. Fizik tedavi egzersiz ürünleri çeşitlerinden biri olan bilek egzersiz aleti, dilediğiniz her an ve her yerde rahatlıkla kullanabilme fırsatı sunarak kolunuzun genel direncini arttırır. Güç ve kavrama yetisine sunduğu katkı yanında sıkılaştırması, sarkık bir görüntü oluşumunun da önüne geçer.

Fizik Tedavi Egzersiz Ürünleri ve Kullanıcı Yorumları

Fizik tedavi egzersiz ürünleri el ve bilek egzersiz aletleri yanında omuz kaslarını güçlendirmeye yönelik hareketleri yapabilmeye olanak tanıyan omuz egzersiz aletlerini de bünyesinde barındırır. Omuz bölgesindeki kas gruplarının uyarılması, kolların yana açılıp kapanması hareketine dayanır. Bu hareket neticesinde uyarılma gerçekleşerek bölgenin güçlenmesi sağlanır. Kolların hareketi yanında yukarıya iterek üst omuz bölgesini, öne uzatarak da ön omuz bölgesini çalıştırabilirsiniz. Tek bir alet üzerinden farklı omuz bölgelerinin çalışmasına olanak tanıyan ürün, kullanıcılarına kolay taşınabilme özelliği ile dilediğiniz her yerde egzersiz yapabilme olanağı sunar. Omuz bölgesini güçlendirmeye yönelik yapılan hareketler, uzun süre bilgisayar başında çalışan kişiler içinde esneme ve germe yaparak rahatlamalarına yardımcı olur.

Fizik tedavi egzersiz ürünleri el, bilek ve omuz egzersizleri olarak gündelik hayatta düzenli periyotlarla gerçekleştirilen ve çok kısa süreler eşliğinde yapılırken kasları büyük ölçüde güçlendiren egzersizlerden oluşur. Bu ürünler kurulum gerektirmezken bir yerden başka bir yere de kolaylıkla götürülebilir. 7’den 70’e kadın, erkek, çocuk, yaşlı geniş bir kullanıcı grubuna hitap etmesi her evde bulunmasını gerekli kılar. Düzenli aralıklarla yapılan egzersizin kaslara olan etkisi, kullanıcıların maksimum düzeyde beğenisini kazanır. Olan ağrıyı yok ederken aynı zamanda kasların kuvvetlenmesini ve de sıkılaşmasını sağlar. Dilediğiniz her an kolaylıkla yapılabilmesine olanak tanıması, yer işgal etmeyerek dağınık bir görüntü oluşturmaması ve uzun yıllar kullanılmaya imkân tanıması, kullanıcıları memnun eden yönlerinden bazılarıdır. Online alışverişin önde gelen ismi ÇiçekSepeti ile fizik tedavi egzersiz ürünlerine kolaylıkla ulaşabilir, uygun fiyat, hızlı kargo seçeneğiyle evde egzersiz deneyimini yaşayabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.