Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

El Bileklikleri ve Dirseklikler

Sporcu sağlığı göz önünde bulundurularak tasarlanan el bilekliği, dirseklik ve parmaklık çeşitleri sayesinde spor yaparken üst düzey koruma sağlayabilirsiniz. Maç anında ya da antrenman sırasında kullanıma uygun olan bu ekipmanlar, maçın daha güvenli ve konforlu geçmesine destek olur. İhtiyaca göre farklı bölgelere koruma ve destek sağlayan ürünler, maksimum konfor sunacak şekilde özel olarak üretilir. Günlük kullanıma da uygun olan bileklik, dirseklik ve parmaklıklar birçok özelliğe sahip. Kumaş, bağlama, tasarım ve sağlamlık gibi faktörlere göre farklılık gösteren koruyucu ekipmanlara, ÇiçekSepeti sayesinde güvenle ulaşabilirsiniz.

Üstün Koruma Sağlayan El Bileklikleri

Birçok aktivitede kollar ve eller yoğun olarak kullanıldığı için zedelenmelere ya da yaralanmalara daha yatkın olur. Bilek bölgesini destekleyen, iyi bir el bilekliği sayesinde spor sırasında meydana gelebilecek burkulma ve zedelenmeleri minimum seviyeye düşürebilirsiniz. Hem antrenman hem de ısınma hareketlerini yaparken kullanabileceğiniz ürünler, özel bant mekanizması ile bileği güçlü bir şekilde kavrar. Sıkılaştırma özelliğine sahip olan el bileklikleri, teri dışarı atarak sporcunun uzun süre rahatça giymesine yardımcı olur. Farklı tasarımlarıyla kullanıcıların beğenisini kazanan el bileklik modelleri S, M, L ve XL bedenlerinde üretilir. Özel güçlendirmelerle bileğinizin korunmasını sağlayan ürünler arasından bilek yapınıza uygun olan seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Basketboldan tenise, koşudan jimnastiğe kadar birçok spor dalında kullanılan el bileklik modelleri arasında parmak sabitleyici olan ürünler de var. Bu tip el bilekleri, diğer eklemlerin yanında daha yüksek bir hareket aralığına sahip olan baş parmağı düz duruma getirir. Baş parmak sabitlenirken bilek eklemi için de sıkılaştırma ve destek sağlar.

Hareket Kabiliyetini Arttıran Dirseklik Modelleri

Farklı spor dallarında kullanılmak üzere tasarlanan kol dirseklik çeşitleri, teri dışarı atan özelliğiyle birçok sporcu tarafından tercih edilir. Tüm dirsek boyutlarına uyum sağlayabilmesi için cırt cırtlı tasarlanan modeller, hem kadınlara hem de erkeklere hitap eder. Genellikle siyah ve beyaz renkleri bulunan dirseklikler uzun süreli kullanım sunar. Özel dikim ve kesim tekniklerinin uygulandığı kaymaz yapıdaki ürünleri, hızlı bir şekilde takıp çıkarabilirsiniz. Sporculara ekstra ağırlık yapmayan ve hafif malzemelerden imal edilen dirseklikler, eklem hizasında bulunan sünger dolgusu sayesinde dizin tendon bölümlerini destekler. Böylece sporcunun yaptığı sporda daha etkili olmasını sağlar. Aynı zamanda ağrı engelleyici özelliği ile rahat bir maç ya da antrenman yapılmasına da fırsat sunar. Özel dokusu ve kaliteli dokuması ile kollarda alerjik reaksiyona neden olmayan dirseklikler, harekete bağlı oluşan terin dışarı atılmasına da yardımcı olur. Bu sayede kollarınızın kuru ve serin kalmasını sağlayabilirsiniz. Yoğun tempolu sporlarda, büyük kolaylık sunan ürünler arasında kayış destekli dirseklik modelleri bulunur. Dirseklerin iyi bir şekilde kavranmasını sağlayan bu ürünler, dirseklik kullanımını cazip hale getirir.

Parmakları Destekleyen Parmaklık Çeşitleri

Dirsekleriniz ve ellerinizin yanı sıra ilgilendiğiniz spor türüne ve içeriğine göre parmaklarınızı da koruma altına alabilirsiniz. Özellikle basketbol, voleybol ve okçuluk gibi spor dallarında kullanılan parmak koruyucular farklı malzemeler kullanılarak çeşitli şekillerde tasarlanır. Oldukça esnek yapıya sahip olan modeller, parmakların hareket kabiliyetini kısıtlamaz ve rahat bir şekilde hareket ettirilmesine fırsat verir. Nefes alan kumaşlardan üretilen parmaklıklar, bölgenin nefes almasını ve serin kalmasını sağlayarak mantar oluşumunu da engeller. Parmaklıkların özel file dokusu sayesinde top kavrama ya da pas verme gibi hareketleri sorunsuzca gerçekleştirebilir, maçtaki performansınızı artırabilirsiniz. İşlevselliği ile birçok sporcunun kurtarıcısı olan ürünler, sportif tasarımlarıyla da ilgi çeker. Bu küçük ama etkili olan parmaklık modellerini diğer spor ekipman ve aksesuarlarına uygun olarak seçebilir ve stilinize de ufak dokunuşlar yapabilirsiniz. Desen, kalite ve sağlamlık gibi tasarımsal faktörlere göre farklılık gösteren ucuz el bilekliği, dirseklik ve parmaklık çeşitlerine ÇiçekSepeti üzerinden uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.