Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

El Fenerleri

Hem evde hem de outdoor faaliyetlerinizde, ışığa ihtiyaç duyduğunuz her an kullanabileceğiniz taşınabilir el fenerleri ile aydınlatma sorununa pratik bir çözüm üretebilirsiniz. Birçok türü olan el fenerleri, güçlerine, boyutlarına ve üretim malzemelerine göre birbirinden farklılık gösterir. Pilli, solar ve elektrikli çeşitleri bulunan el fenerleri, en fonksiyonel aydınlatma kaynaklarından biri olarak gereksinim duyduğunuz zamanlarda yardımınıza koşar. Kullanım amacı ne olursa olsun, her bütçeye uygun ürün seçeneği sunan ÇiçekSepeti sayesinde siz de kaliteli bir el fenerine sahip olabilirsiniz.

Karanlıkla Kalmaya Son Veren El Feneri Modelleri

Farklı boyut ve malzemelerden üretilen el feneri modelleri, elektrik enerjisinin olmadığı anlarda kullanıcıların aydınlatma ihtiyacını karşılar. Kamp, trekking ve ani elektrik kesintilerinde kullanılan fenerler, değişik fonksiyonel özelliklerle donatılır. Teknolojik yeniliklerin de kullanıldığı ürün grubu, şarjlı ve pilli olarak birbirinden ayrılır. Kamp için üretilen ürünlerde genellikle plastik malzeme kullanılır. Led el feneri çeşitlerinde ise sağlam ve rahat tutuş sağlayan kauçuk kaplama gövde tasarımı dikkat çeker. ÇiçekSepeti’nin geniş ürün yelpazesi arasında dayanıklılığı ve hafifliği ile öne çıkan metal el fenerleri de mevcuttur. İhtiyacınıza uygun, en doğru el fenerini seçmek için ürünlerin kullanım alanlarına ve özelliklerine dikkat edebilirsiniz.

  • El fenerlerinde en önemli özelliklerden biri parlaklık düzeyidir. Gelişmiş devre teknolojisi, ampulü ve pilleri bulunan el fenerleri, diğer ürün çeşitlerine göre etrafı çok daha parlak bir şekilde aydınlatır.
  • Outdoor kullanımlar için seçilecek el fenerlerinin hem darbelere hem de suya karşı dayanıklı olması gerekir. Ayrıca çoklu ışıklandırma modları olan cihazlar, bazı durumlarda kurtarıcı görevi üstlenir.
  • El fenerinden çıkan ışığın parlaklığını ifade eden lümen değeri hakkında bilgi sahibi olmanız, doğru ürünü bulmanız konusunda epey işinize yarar. Değişik lümen değerleri bulunan el fenerleri arasından 20 lümene sahip bir modelle karanlıkta rahat bir şekilde kitap okuyabilirsiniz. Farklı ihtiyaçlar için üretilen bazı ürünlerin güçleri 3500 lümene kadar çıkar.

Doğa Serüvenlerine Uygun Outdoor El Fenerleri

Doğayı keşfetmekten hoşlanan ve yeni maceralar yaşamayı seven kampçılar, el feneri modellerine büyük ilgi duyar. Zorlu doğa koşulları karşısında en çok ihtiyaç duyulan malzemeler arasında yer alan el fenerleri, kamp hayatını kolaylaştıracak birçok özellik ile donatılır. Bu modeller içerisinden, güneş enerjisiyle şarj olabilen ve güvenle taşıyabileceğiniz bir outdoor el feneri seçebilirsiniz. Güneş ışığının olduğu her yerde otomatik şarj olma özelliği bulunan solar el fenerleri, kullanışlı yapılarıyla dikkat çeker. Tek bir şarj ile uzun süre boyunca aydınlatma sunan cihazlar, pratik yapılarının yanı sıra düşme ve darbelere karşı dayanıklı malzemelerden üretilir. Ayrıca kampçılar için uygun olan çeşitler arasında pille çalışan parmak tipi modelleri ve elektrikle şarj edilebilen asma el fenerleri bulabilirsiniz. Doğada en az kampçılar kadar heyecanlı bir aktivite gerçekleştiren dalgıçlar için de el fenerleri üretilir. Alanında uzman markalar tarafından özel olarak tasarlanan ürünler, uzun mesafeli görüş imkanı ile suyun altını keşfetmenize fırsat verir. Su geçirmez özelliği bulunan el fenerleri pil yardımıyla çalışır. Açığa çıkan ısı sorununu önlemek için suyu kullanan bu modelleri uzun süre boyunca tam kapasiteyle kullanabilirsiniz.

Uygun Fiyatlara Aydınlatma Sağlayan El Fenerleri

Kısa ve uzun menzilli olarak üretilen el fenerlerinde genellikle LED ampul teknolojisi kullanılır. Enerji dostu olan bu ampuller parlaklığı, dayanıklılığı, enerji verimliliği ve uzun pil ömrü ile kullanıcıların beğenisini kazanır. Bazı el feneri modellerinde reflektörün, üretilen ışığın dağılımını değiştirmek için ileri ya da geri hareket etme özelliği bulunur. Bunun yanı sıra el fenerlerinin açma kapama düğmesi modelden modele farklılık gösterir. Baz olarak adlandırılan el feneri çeşitlerinde genellikle basit tip açma kapama düğmesine yer verilir. Aydınlatmanın yanı sıra lazer ve şok verme gibi işlevleri bulunan el feneri modellerinin açma kapama dışında ayrıca bir düğmesi bulunur. Çok fonksiyonlu modellerde basmaya bağlı olarak değişen farklı aydınlatma modlarına rastlayabilirsiniz. Aradığınız ve ihtiyacınız olan ucuz el feneri çeşitlerine ÇiçekSepeti aracılığıyla kolayca ulaşabilir, tek tıkla hızlı ve güvenli bir alışveriş fırsatını yakalayabilirsiniz.