İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

El Paleti Modelleri

Düzenli olarak yüzme antrenmanları yapan sporcuların kullandığı el paleti teknik geliştirmek ve güç kazanmak için oldukça faydalıdır. Yardımcı bir ekipman olan el paletleri üst vücuttaki kasların dayanıklılığını ve esnekliğini artırmaya destek verir. Avucunuza takacağınız bir el paleti sayesinde su içindeki hızınızı da artırabilirsiniz. Kullanışlı el paleti çeşitlerini ÇiçekSepeti üzerinden inceleyebilirsiniz.

El Paleti Nasıl Kullanılır?

El paleti farklı tasarım özelliklerine sahiptir. Sadece parmak uçlarına takılan eldiven benzeri modellerin yanında kısa ayak paletlerine benzeyen çeşitlerini de bulabilirsiniz. Su kuşlarının ayağına benzeyen bir görünüme sahip olan el paletleri havuzda ve denizde hızlı hareket etmenize yardımcı olur.

El paletleri amatör ve profesyonel yüzücüler için uygun bir malzemedir. Yüzme tekniğini geliştirmek, kondisyon artırmak ve hız kazanmak için tercih edilir. El paletininin bantlı kısımlarını parmaklarınızdan geçirip avuç içine yerleştirerek kullanabilirsiniz. Bazı modelleri de eldiven gibi kolayca giyebilirsiniz. El paleti almak için ÇiçekSepeti’ne göz atabilirsiniz.

El Paleti Kullanmanın Faydaları

El paleti faydaları çok olan bir tercihtir. Bu ürün sayesinde kol hareketlerinin tamamını hissedebilir, tekniğinizdeki yanlışları fark edebilirsiniz. El paleti suyu daha güçlü yakalamanıza ve itmenize de yardımcı olur. Bu sayede konsantrasyon ve hız kazanabilirsiniz.

El paletini ilk kez kullanacaksanız sadece orta parmağınıza geçirin. Hareketleri yanlış yaparsanız palet elinizden kayacaktır. Hareketi doğru yapana kadar bu yöntemi tekrarlayabilirsiniz. El paleti kullanarak gücünüzü de geliştirebilirsiniz. Yarışlarda da destek alabileceğiniz el paletleri su içindeki pozisyonunuzu düzeltmeniz için faydalı olabilir.

Uygun Fiyatlı El Paletleri ÇiçekSepeti’nde

El paleti seçerken aşırı büyük ya da küçük almamaya dikkat etmeniz gerekir. Aksi durumda kol kaslarınızda yaralanmalar meydana gelebilir. Her antrenmanda el paleti kullanmak alışkanlığa neden olabilir. Palet olmadan da çalışma yaparak kondisyonunuzu diri tutabilirsiniz. Teknik geliştirmek ve hız kazanmak için spor çantanızda el paletlerine yer verebilirsiniz.

El paleti fiyatları modele göre değişiklik gösterir. Seviyenize ve tekniğinize uygun ürünleri seçerek keyifle kullanmaya başlayabilirsiniz. Kampanyalardan yararlanarak el paletlerine uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Kaliteli el paleti çeşitlerini ÇiçekSepeti’nden satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.