İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

El Terminalleri

El bilgisayarı olma özelliği taşıyan ve bilgisayarlarla benzer işlevlere sahip olan el terminalleri ile işyerindeki verileri son derece pratik bir şekilde toplayabilirsiniz. Özellikle üretim sektöründekilerin tercih ettiği bu cihazlar, sayım yapma işleminden detaylı analize ve bilgi aktarımına kadar birçok işin kolayca gerçekleştirilmesine olanak tanır. Alanında uzman markalar tarafından üretilen ve yüksek performans özelliğine sahip olan el terminali çeşitlerini ÇiçekSepeti sayesinde uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.

İşleri Kolaylaştıran El Terminali Modelleri

Gelen verileri dijital bir ortamda toplamaya olanak tanıyan el terminali modelleri, işletim sistemi, tuş kullanımı, ekran boyutu ve tasarımları ile birbirinden farklılık gösterir. Cihazların bir kısmı tuşlu olarak tasarlanır ve bu ürünlerin ekranında dokunmatik özellik yer almaz. Son çıkan yeni nesil android el terminali çeşitlerini ise tıpkı akıllı telefon veya tablet gibi kullanabilirsiniz. Bu ürünlerde aynı telefonlardakine benzeyen ekran ve donanıma sahip olur. Bazı modellerdeki işlemci performansı telefonlar kadar yüksek olmasa da yeterli kapasitenin sağlanabilmesi için ekran kartı bulunur.

El terminalleri modellerin yanında özellikleri bakımında da birbirinden ayrılır. Akıllı cihazlarda veriler anlık olarak bilgisayara aktarıldığı için yazıcı özelliğine yer verilmez. Eğer çıktı almak istiyorsanız, veriler aktarıldıktan sonra cihazın bağlı olduğu ana bilgisayar üzerinden tüm verileri alabilirsiniz. Bunun yanı sıra anlık çıktı almak isteyen firmalara özel el terminali yazıcı modelleri de üretilir.

Veri Gönderimi Yapan El Terminalleri

Firmaların işlerini kolaylaştırmak için tasarlanan el terminalleri, barkod okuma yöntemi ya da manuel olarak depolanan verileri istenilen sistemlere zahmetsiz bir şekilde aktarır. Bu sayede firmanızın verilerini tek bir çatı altında toplayabilir ve işlerinizi daha düzenli hale getirebilirsiniz. Cihazlarda işin türüne göre ana sisteme aktarma özelliği de bulunur. Saha koşullarına ve endüstri sektörü ele alınarak detaylı şekilde üretilen el bilgisayarı modelleri, farklı işletim sistemleri ile dikkat çeker. Bazı modellerde DOS, bazılarında ise ihtiyaca göre farklı versiyonlardaki Windows işletim sistemi kullanılır. Ele rahatlıkla sığan ve fonksiyonel olan ürünler, manuel veri girişini kolaylaştırır.

Toplanan verileri öncelikle güvenli bir şekilde saklayan ve sonrasında gerekli yerlere transferinin yapılmasını sağlayan terminal modelleri, offline ve online olmak üzere iki farklı şekilde çalışır. Offline el terminalleri ile cihazı direkt olarak kaynak ile bağlayabilir ve işlemi gerçekleştirebilirsiniz. En çok tercih edilen online modeller ise işlemlerin uzaktan yapılabilmesine fırsat verir. Bu tip cihazlarda arama yapma ve mesaj gönderme gibi fonksiyonlarda bulunur. Bunların yanı sıra kullanıcıların ihtiyacına göre detaylı özellikleri ile farklı taleplere cevap veren ürün çeşitlerine de yer verilir.

En İyi El Terminali Modelleri ÇiçekSepeti’nin Ayrıcalıklı Dünyasında!

Suya, toza ve darbeye karşı oldukça dayanıklı bir yapıya sahip olan el terminali, kullanıcılara hem hız kazandırır hem de işlerin kontrolünün sağlanması konusunda destek olur. İçerisinde barındırdığı programlar sayesinde verilerin sağlıklı bir şekilde depolanmasına aracılık eder. Yaptığınız işe uygun seçeceğiniz doğru ürün sayesinde şirketinize veya firmanıza üst düzey katkıda bulunabilirsiniz. Öte yandan sahadaki çalışanların elini rahatlatan bu ürünler, ergonomik boyutları ile kolayca taşınır.

Çeşitli modeldeki el terminalleri sıcak satışta olduğu gibi soğuk satışta da büyük bir görev üstlenir. Bu aletler, genellikle restoran ve market gibi işletmelerin depo bölümlerinde kullanabilirsiniz. El terminali barkod okuyucu özelliği sayesinde doğalgaz, elektrik ve su sayaçlarını okuma gibi işlemlerde de etkin bir rol oynar. El terminali fiyatları, depolama kapasitesi, manuel işlem yapma, barkod ve karekod okuma gibi özelliklere göre farklı değişkenlik gösterir. Barkod okuyuculardaki kablosuz çalışma özelliği de fiyatı etkileyen etmenler arasında yer alır. Siz de güncel teknolojiyi takip eden ucuz el terminali modellerine ÇiçekSepeti ile hemen sahip olabilir, işlerinizi daha güvenli ve hızlı şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.