Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Eldiven

Soğuk havaların aranan ürünü eldivenler, aynı zamanda en şık aksesuarlar arasında da yer alıyor. Kış aylarının vazgeçilmezi olan eldivenler; kadınlar, erkekler ve çocuklar tarafından kullanılıyor. Özellikle kar yağışının olduğu havalarda daha fazla tercih edilen eldiven, her ne kadar modern bir ürün görünse de yüzyıllardır kullanılan bir aksesuar. Elleri sadece soğuktan korumak için üretilen kışlık eldiven çeşitlerinin yanı sıra, sportif aktivitelerde ya da ellerinize zarar verecek herhangi bir durumda da korumak için kullanılan eldivenleri Çiçeksepeti’nde bulabilir ve online sipariş yolu ile satın alabilirsiniz.

Eldiven Çeşitleri

Eldivenler günümüzde hem özel günlerde hem de günlük hayatta sıklıkla kullanılıyor. Örgü, tül, yün, deri, pelüş gibi birçok farklı malzeme ile tasarlanan eldivenler, aksesuar olarak kombininizi tamamlıyor ve stilinizi en küçük detayda bile göstermenizi sağlıyor. Eldiven çeşitleri arasında seçim yapmak için hangi amaçla ve hangi kıyafetle kullanacağınıza karar vermeniz gerekiyor. Soğuk havalarda ellerinizi oluşabilecek çatlak ve donma durumlarından korumak için yün eldiven tercih edebilirsiniz. Bu havaların bir diğer kurtarıcısı ise deri eldiven olacaktır. Ellerinizi soğuktan koruyan ve aynı zamanda tutuş kolaylığı sunan deri eldivenler, favori aksesuarınız olacak. Su geçirmez eldiven kullanarak yağışlı havaların tadını çıkarabilirsiniz. Eldivenler sadece soğuk havalarda değil, aksesuar anlamında sizi bir adım öne çıkarmak için de kullanılabilir. Özellikle gece elbiseleri ile kombinlenen tül eldivenler, daha zarif ve şık görünmenize katkı sağlar.

Eldiven çeşitleri arasında sizin için en uygun modeller, parmaklarınızın içinde rahat ettiği ve elinizi sıkmayan eldivenler olacaktır. Aynı zamanda kumaş yapısı gereği ellerinizi terletmeyen eldivenleri tercih etmelisiniz. Tutma ve kavrama anlamında sizi kısıtlamayan, kalitesi ile göz dolduran eldivenleri seçmenizde fayda göreceksiniz. Kalenji eldiven çeşitleri de son dönemde sıklıkla tercih edilen eldivenlerden oluyor. Dokunmatik özelliğe sahip bu eldivenler, özellikle soğuk havalarda koşu yapan kişilerin ellerini korumak için özel olarak tasarlanıyor. Hafifliği ve sıcak tutması sayesinde bu eldivenler sık sık karşınıza çıkıyor. İhtiyacınıza yönelik, farklı tasarımlardaki eldiven çeşitleri Çiçeksepeti’nde sizi bekliyor! Çiçeksepeti’nde tarzınıza en uygun eldivenleri online alışveriş yoluyla sipariş edebilirsiniz.

Kadın Eldiven Modelleri

Narin ellere sahip olan kadınların soğuk havalar başladığında en büyük kurtarıcıları her zaman eldivenleri oluyor. Çünkü soğuk hava elleri kurutuyor, çatlamasına neden oluyor. Hem sağlık hem de görsellik açısından ellerini korumak isteyen kadınlar, onlar için özel hazırlanan kadın eldiven modellerini tercih ediyor. Kadınların tercihleri arasında ise ilk sıralarda siyah deri eldiven çeşitleri yer alıyor. Her dönem moda olan bu tasarım, yıllar geçse de eskimiyor ve hemen her kıyafet ile uyum sağlıyor. Ayrıca tutuş kolaylığı sunan deri eldiven çeşitleri, soğuk havalardan korunmak için de birebir. Sadece soğuk havalarda değil, günlük hayatta gerçekleştirdiğiniz spor aktivitelerinizde de kullanabileceğiniz birçok eldiveni Çiçeksepeti’nde bulabilirsiniz.

Erkek Eldiven Modelleri

Erkek eldiven dendiğinde akla kış aylarında kullanılan deri eldivenler geliyor. Erkek deri eldiven kategorisi, yıllardır farklı modeller ve renklerle genişlemeye devam ediyor. Kahverengi ve siyah eldiven, erkeklerin en çok tercih ettiği renkler arasında yer alıyor. Erkekler eldiveni sadece soğuktan korunmak için değil, futbol gibi aktivitelerde topu kavramak ve ellerini zedelememek için de kullanıyor. Futbolcu eldiveni olarak bilinen ve özel olarak tasarlanan bu eldivenler, erkeklerin hareketlerini kısıtlamadan iyi bir futbol performansı göstermelerine yardımcı oluyor. Çiçeksepeti’nde futbolcu eldiveni, kışlık eldiven, deri eldiven, kalenji eldiven gibi birçok eldiven çeşidi sizi bekliyor! Eldiven fiyatları konusunda avantajlı kampanyalar ve indirimler Çiçeksepeti’nde sizi bekliyor!