Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Electrolux

Sıra dışı teknolojileriyle elektrikli cihazlar üreten Electrolux, en seçkin ürün ve yedek parça seçenekleriyle ÇiçekSepeti’nin fırsatlarla dolu dünyasında. Hayatınızı kolaylaştıran yenilikçi Electrolux ürünleri, güçlü ve sürdürülebilir teknolojileriyle pek çok kategoride satışa sunulur. Ultra sessiz çalışan elektrikli süpürgelerden, fonksiyonel özellikleriyle dikkat çeken mikrodalga fırınlara kadar onlarca ürün, ÇiçekSepeti farkıyla evlerinize konuk olur.

Hayatı Şekillendiren Electrolux Ürünleri

Pozitif yaklaşımlarla yaşamınıza yön veren Electrolux teknolojileri, hem sizinle hem de evinizle uyumlu ürünlere hayat verir. Tasarımda işlevselliği ön plana çıkaran yeni sezon ürünlerle yaşam alanlarında size özel bir konsept yaratabilirsiniz. Enerji ve su kaynaklarını israf etmeden kullanan, Electrolux markalı çamaşır ve bulaşık makinesi ile ihtiyacınıza çözüm bularak çevreyi korumak çok kolay. Küçük ev aletlerinden alacağınız destekle mutfaktaki işlerinizi kolaylaştırırken, Electrolux kampanya ürünleri arasından cihazların yedek parça ve aksesuarlarına kolayca sahip olabilirsiniz. Evin her noktasında konforu deneyimlemenizi sağlayan marka, uğraş gerektirmeden temizlik yapan cihazlara ve mutfağınıza enerji katan mini el aletlerine sahip olmanızı sağlar. Gelişmiş teknolojinin yeniliklerini, benzersiz yapılara dönüştüren indirimli Electrolux ürünleri, tüm beklentilerinizi zahmetsiz şekilde çözüme kavuşturur.

Siz İsteyin Electrolux Gerçekleştirsin

Electrolux dünyasını tek tıkla evlerinize taşıyan ÇiçekSepeti, her biri ustalıkla tasarlanan ürünlerle yaşamanıza pratiklik katar. Yeni sezon ürünler arasında dikkat çeken ocak modellerine veya süpürgeniz için gerekli olan filtre ve toz torbası gibi ihtiyaçlara outlet Electrolux ürünleri arasından ulaşabilirsiniz. Dayanıklı ve kaliteli özellikleriyle öne çıkan bir markaya dönüşen Electrolux, fiyatları ile de memnuniyetinizi bir üst seviyeye taşır. En sık tercih edilen beyaz eşya modellerinden, kıyafetlerinize düzen getiren kırışıklık giderici ütüleri de kapsayan çeşitlilik, uygun fiyatlı Electrolux ürünleriyle gerçeğe dönüşür. Hayatınıza değer ve konfor katan ürün koleksiyonlarına, ÇiçekSepeti avantajları eşliğinde, güvenle sahip olabilirsiniz.