İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Electroon

Teknolojideki gelişmeler ışığında elektronik cihazları uzaktan kontrol edebilmek artık çok kolay. Ev, ofis ve çeşitli iş yerlerinde yaygın olarak kullanılan televizyonları uzaktan kontrol edebilmek için kumanda kullanılır. Televizyon kumandaları, cihazınıza özel olarak tasarlandığından TV için üretilen modeli seçmeniz gerekir. Televizyona uygun olmayan kumandalar verdiğiniz komutları yerine getirmez. Benzer şekilde yaşam alanlarınızda kullanabileceğiniz klimaları da uzaktan kumanda ile yönetebilirsiniz. LCD, LED, yeni nesil akıllı televizyonlar ve klimalar için geliştirilen Electroon kumanda modelleri beklentilerinizi karşılar. Electroon ürünleri geniş bir yelpazede sunulur. Bu sayede televizyonunuza uygun olan kumanda modelini rahatlıkla bulabilirsiniz.

Televizyon İzleme Keyfinizi Artıran Ekipmanlar

Electroon, akıllı kumanda teknolojileri sayesinde birçok farklı özellik sunar. TV kumandasının üzerinde yer alan güç açma-kapatma tuşu sayesinde televizyonunuzu koltuğunuzda otururken kapatabilir, zaman ayarlama özelliği sayesinde istediğiniz saatte kapanmasını sağlayabilirsiniz. Kumanda üzerindeki her bir tuş sizi yönlendirir. Kanal arama işlemlerinden sevdiğiniz televizyon kanallarını gruplandırmaya kadar çok çeşitli işlemleri uygun fiyatlı Electroon ürünleri ile yapabilirsiniz. Ayrıca akıllı kaydetme özelliği bulunan bazı modeller televizyon ana tuşlarıyla etkinliklerinizi kaydetme imkanı da sunar.

İzlemek İstediğiniz Programları Uzaktan Kontrol Edin

Kayıt ettiğiniz televizyon programlarını daha sonra değiştirmenize olanak sağlayan kumanda modelleriyle izlediğiniz kanalların sesini yükseltip isteğe bağlı olarak kısabilirsiniz. Ses kontrolünün yanı sıra ekran görüntü kalitesini ve parlaklığını ayarlayan indirimli Electroon ürünleri, kaliteli malzemelerden imal edildiğinden darbelere dayanıklıdır. Uzun süre kullanabileceğiniz outlet Electroon ürünleri, hafif yapıda olduklarından kullanım kolaylığı sunar.

Electroon klima kumandası modelleri pille çalışır. Zaman ayarlama özelliği bulunan klima kumandaları cihazın çalışacağı sıcaklık modunu belirlemenizi sağlar. Ortam ısısını artırıp, azaltmak için kullanılan yeni sezon Electroon kumanda modellerinde LCD ekran bulunur. Electroon fiyatları, ürünlerin kullanım alanına ve malzeme çeşitliliğine göre değişir. İhtiyacınız olan ürünleri ÇiçekSepeti’nden online olarak inceleyebilir, Electroon kampanya dönemlerinde uygun fiyatlarla sipariş edebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.