İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Elegant Touch ÇiçekSepeti'nde!

Ellerinizin bakımlı ve güzel görünmesini sağlayan takma tırnakları üreten Elegant Touch markası, kaliteli ürünleri ve farklı tasarımları ile dikkat çekiyor. Elegant Touch markası, şimdi ÇiçekSepeti’nde!

Estetik görünüm sunan takma tırnaklar; sadece ellerinizin güzel görünmesini değil, doğal tırnaklarınızın yıpranmasını ve kırılmasını da önlüyor. Takma tırnakların yanı sıra; törpü, makas, nail art malzemeleri gibi ürünleri de portföyüne ekleyen Elegant Touch markası ile ellerinizde istediğiniz görünüme kavuşun. Siz de uygun fiyatlı Elegant Touch ürünlerine sahip olmak için ÇiçekSepeti üzerinden online alışveriş ile sipariş edebilir, kampanyalar ve indirimli ürünler hakkında bilgi sahibi olmak için mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

Kalıcı Elegant Touch Ürünleri

Elegant Touch markasının kullanım alanına göre değişen renklerde, desenlerde ve boyutlardaki takma tırnakları, özgür bir kullanım deneyimi sunuyor. Takma tırnak kategorisinde en çok tercih edilen frenchli tırnaklar ve orta boydaki tırnaklar, Elegant Touch markasının kalite farkıyla kullanılmayı bekliyor. İndirimli Elegant Touch ürünleri, ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor! Elegant Touch marka ürünleri avantajlı fiyatlarla ÇiçekSepeti’nde bulabilir ve kampanyalı Elegant Touch ürünlerinden birini satın alabilirsiniz.

İstediğiniz gibi şekillendirebileceğiniz ve renklendirebileceğiniz Elegant Touch marka takma tırnaklar ile ellerinize ihtiyacınız olan bakımı yapabilirsiniz. Siz de Elegant Touch ürünlerini incelemek ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için ÇiçekSepeti'ni tercih edebilir, Elegant Touch ürünlerini online sipariş ile satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.