İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Elektrik ve Tesisat Malzemeleri

ÇiçekSepeti son derece modern el aletlerinden ve yardımcı gereçlerden oluşan zengin ürün içeriğini her gün yenileyerek sizlerle buluşturmaya devam ediyor. Her türlü elektrik işiyle uğraşırken, tesisat gibi sabır ve incelik isteyen çalışmalarınızı yaparken ya da kişisel projeleriniz sırasında ihtiyaç duyacağınız tüm ekipmanı ÇiçekSepeti ile hemen sipariş verebilirsiniz.

Hayatınızı Kolaylaştıran Elektrik Tesisat Malzemeleri

Güvenilir teknoloji markalarından Powermaster, klasik 3’lü prizine 3 USB girişi ekleyerek kullanıcıları adaptör taşıma işinden kurtarıyor. Priz, yüksek akım korumasıyla da tam bir cihaz güvenliği sağlıyor. Goldmaster markasının ürettiği duvara sabitlenen sıva üstü priz, üzerine eklenen iki USB girişi sayesinde telefon ve tabletler için şarj cihazı işlevi görüyor. MF Product Jettpower markasının 0366 modeli ise 2 metrelik uzatma kablosuna sahip. 3 soket, 3 USB girişi ve LED göstergesi içeren ürünü uzatma gereken yerlerde kolayca kullanabilirsiniz. Uzatma prizine daha fazla cihaz bağlamanız gerekiyorsa, Golyat markasının topraklı prizi iyi bir seçenek. Ürün toplam 6 ayrı girişi ile işinizi kolaylaştırabilir. USB çıkışlı ya da sadece soketli olan tasarımların çok daha fazlasını ÇiçekSepeti’nde bulabilir ve ekonomik fiyatlar ile sipariş verebilirsiniz.

Az Malzeme ile Çok İş Yapmak İsteyenlere

Birçok işi tek başına yapabilen bir el aletine sahip olmak isterseniz Tiger Wrench markasının 48’i Bir Arada isimli anahtarı tüm ihtiyaçlarınıza yanıt verir. 48 ayrı anahtarın işini yapabilen ürün, 45 derecelik açıya kadar mükemmel bir şekilde çalışır. Oynar başları sayesinde ulaşılması zor somunlara bile kolayca müdahale edebilirsiniz. Unior Alyan markasının ürettiği çelik kasalı allen anahtarı da güçlü yapısı ile öne çıkanlardan. Sağlam kasa içerisine yerleştirilmiş olan 7 parça anahtar, temel işler için gereken 2.5, 3, 4, 5, 6, 8, ve 10 mm’ lik uçlardan oluşuyor. Mannesmann markası ile üretilen allen seti ise toplam 9 parçadan oluşuyor. Sertleştirilerek ısıl işlem gören krom vanadium çeliği, zorlu işler için rahatlıkla tercih edebileceğiniz güvenilir bir set.

Güvenilir Tesisatlar İçin Güvenilir Markalar

Elektrik tesisatları için yüksek güvenlikli ürünler de ÇiçekSepeti’nde. Schneider markasının zarif görünümlü ve yüksek kaliteli elektrik anahtarları güvenli tesisatlar kurmak için oldukça iyi bir seçenek. Dimmer ayarı sunan Schneider anahtarları ile ışığınızı dilediğiniz ayarda kullanabilirsiniz. Sıva üstüne uygulanan tasarımlar içinse markanın Asfora ismini verdiği özel serisi yer alıyor. Kabloların yarattığı görüntü kirliliği ve güvenlik riskini önlemek için, NE-AD markasının masa altı kablo toplayıcısına da göz atabilirsiniz. Dinozor omurgasına benzeyen tasarımı sayesinde oldukça fazla kabloyu çevreleyebildiğinden, masalarınızdaki kablo dağınıklığını tamamen ortadan kaldırabilirsiniz. Bu ve benzer ürünlere ÇiçekSepeti’nin kolay sipariş ve hızlı kargo uygulamalarıyla hemen sahip olmanız mümkün.

Tesisat İşleri Şimdi Çok Daha Kolay

Güneş enerjisi tesisatlarında 30 A solar akü şarj kontrol cihazını, pil ve deşarj denetleyicisi olarak güvenle kullanabilirsiniz. Ürün akım koruma özelliğiyle kendi güvenliğini de sağlıyor. Dış mekanda kullanılmak üzere tasarlanan başka bir solar ürün ise Schulzz markasının 20 metre uzunluğa sahip olan 200 LED ışıklı aydınlatması. Su geçirmeyen yapısı, ayarlanabilir 8 aydınlatma fonksiyonu, dekoratif görüntüsü sayesinde hem aydınlatma hem de süsleme elemanı olarak, evlerin ve otellerin duvarlarında ya da bahçelerinde kullanılabilir. Tüm tesisat uygulamalarında tercih edebileceğiniz GEWISS beyaz kablo bağı, kabloları sabitlemek ve birbirine tutturmak için hem pratik hem de ekonomik bir çözüm. İhtiyacınız olan tüm elektrik ve tesisat malzemelerinin yenilikçi çeşitleri, güvenilir markaların etiketleriyle ÇiçekSepeti’nde yer alıyor. Özel indirimlerle hemen sipariş vererek elektrik işlerinizi hızlandırabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.