Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Elektrikli Aletler

ÇiçekSepeti, sizleri dayanıklı ve pratik elektrikli aletler ile buluşturmaya devam ediyor. Yeni bir mobilya monte etmek, arabanızın bir parçasını onarmak, evinizi boyamak ya da çok daha karmaşık tasarımları hayata geçirmek için ihtiyacınız olan tüm aletleri bir arada bulabilirsiniz.

Staxx Pro’nun darbeli, çift akülü matkabı verimli kullanım için farklı seçenekler ile donatılıyor. Ürün, ayarlanabilir vitesli şanzımanı, diş sıyırmasına karşı geliştirilen otomatik tork sistemi gibi özelliklerle sınıfının en iddialarından bir olmayı başarıyor. KLPRO markasının elektrikli zımba ve çivi çakma makinesi ise ağır işler için tasarlandığı halde hafif yapısıyla dikkat çekiyor. Hem zımba hem de çivi boyutlarıyla çalışma alanını geniş tutan bu makine, işleri hızlandırmak için de oldukça ideal. Veta’nın avuç taşlamalara uyumlu zincirli testere aparatı sayesinde ağaç kesebilir ya da budama yapabilirsiniz. Bu pratik eklenti ile alet çantanıza büyük bir motorlu testere sığdırmanıza da gerek kalmıyor. Hyundai markasının ürettiği tilki kuyruğu ile metal, ahşap ve kemik gibi sert malzemeleri kesmeniz; budama gibi günlük işlerinizi halletmeniz de oldukça kolay. İşleri hızlandıran bu hafif ve güçlü elektrikli aletler ÇiçekSepeti’nin uygun fiyatları ile buluşuyor. Tüm zorlu işlerinizi pratik ve hızlı bir şekilde tamamlamak isterseniz siz de hemen sipariş verebilir ve eksiksiz bir ekipmana sahip olabilirsiniz.

Son Teknoloji Ürünleri ile Ahşap İşleri Çok Daha Verimli

Ryobi markasının ahşap yüzeyleri düzeltmek için geliştirdiği planyanın yüksek hızı, dalma derinliği, hassas ölçü ayarı ve geniş ağız yapısı sayesinde elinizdeki malzemeyi çok daha incelikli bir şekilde işleyebilirsiniz. Bu özellikler sayesinde amatör kullanıcılar bile çok başarılı işlere imza atmayı başarıyor. 300 parçadan oluşan gravür oyma makinesi ile ahşaba dilediğiniz şekli vermek de oldukça kolay. Uç yelpazesinin genişliği ise tasarım konusunda hayal gücünüzü bastırmadan çalışmanız için harika bir fırsat sunuyor. Benzer işler için tercih edebileceğiniz bir diğer marka olan Dremel, hafifliği ve ergonomik yapısı ile elinizi yormayan ender el aletlerinden birisi olarak ÇiçekSepeti’ndeki yerini alıyor. Bilhassa incelik gerektiren ağaç işlerinde Dremel markasının farkını hemen hissedebilirsiniz. Uzun işlem gerektiren çalışmalarınızı yorulmadan, hafif ve etkili bir alet ile yapmak istediğinizde Dremel tüm ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde yanıt vermeye aday. Bosch markasının yeni Progressor serisinin pançları, hem ahşap hem metal yüzeylerde kesim yapmanızı sağlıyor. Ürünün kobalt alaşımı kullanılan şeritleri ise size iki kat daha uzun kullanım ömrü sunuyor. ÇiçekSepeti’nin ahşap ustaları ve amatör marangozlar için derlediği ürün yelpazesine göz atarak benzer ürünlerin size en uygun modellerini seçebilirsiniz. Dilediğiniz ürünü ÇiçekSepeti güvencesi ile sipariş verebilir ve hızlı teslimat ağı sayesinde vakit kaybetmeden işlerinize başlayabilirsiniz.  

Doğru Aletleri Doğru Fiyatlar ile ÇiçekSepeti’nde Bulabilirsiniz

Her iş için aynı aletleri kullanmak mümkün olmayabilir ve zaman içinde yeni ya da tamamen farklı aletlere ihtiyaç duyulabilirsiniz. Bu noktada ÇiçekSepeti’ni takip etmeniz size büyük avantajlar sağlıyor. Benzer ürünleri karşılaştırmak, özelliklerini daha iyi anlayabilmek için ihtiyaç duyacağınız bilgiyi ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz. Matkap uçları, zımpara aparatları, kesiciler, uç bileyiciler, kafa lambaları, delme uçları, şarj aküleri gibi birçok malzeme, farklı işler yapılırken en fazla ihtiyaç duyulan malzemeler arasında yer alıyor. Eski aletlerinizi yenilemek ya da yakın zamanda üretilenleri denemek için ÇiçekSepeti ile güvenli siparişler oluşturabilir ve hızlı teslimat sürecinden faydalanabilirsiniz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun tüm siparişleriniz kısa süre içerisinde kapınızda!