İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Elektrikli Bisikletler

Bisiklet tutkunlarına büyük kolaylık sunan ve üst düzey teknoloji ile geliştirilen elektrikli bisiklet modelleri, farklı markaların ürün çeşitleriyle ÇiçekSepeti’nde yer alıyor. Fosil yakıt kullanımı ile doğa dostu bir kullanıma sahip olan elektrikli bisikletler, pedal çevirirken daha az enerji harcamanıza yardım eder. Daha az enerji ile daha hızlı gidebilmenizi sağlayan elektrikli bisikletler bütçenize uygun birçok seçenek sunar. Dayanıklı gövde yapıları ve estetik tasarımlarıyla beğeni toplayan iki tekerlekli araçlar sayesinde gitmek istediğiniz yere güvenli ve hızlı şekilde varabilirsiniz.

Ergonomik Tasarımı ile Elektrikli Bisikletler

Elektrikli bisiklet modelleri birbirinden farklı ürün çeşitliliği ile birçok kullanıcının ihtiyacına cevap verir. Çifte avantaj yaratan ve katlanabilir olmasıyla her an yanınızda taşıyabileceğiniz katlanabilir elektrikli bisikletler, bisiklet taşıma çantasının içine sığabilen ergonomik bir tasarıma sahiptir. Oldukça az yer kaplayarak büyük avantaj sunan ürünler, kısa süre içerisinde kullanıma hazır hale gelir. Standart bisikletlerin yanında bacaklarınızı daha az yoran bu bisikletlerle toplu taşıma araçlarına da rahatlıkla binebilirsiniz. Bisikletlerin çamurluk detayı, yağışlı havalarda ya da çamurlu zeminlerde üzerinizin kirlenmesini önler. Böylece gitmek istediğiniz yere hem konforlu hem de kuru bir şekilde yol alabilirsiniz. Gelişmiş vites sistemine sahip olan elektrikli bisiklet, yoldaki eğime ve sürüş hızına bağlı olarak vitesin kolayca değiştirilmesini sağlar. Şık tasarımlarıyla tüm dikkatleri üzerine çeken bisikletlerde amortisör desteği de bulunur. Bu sayede çukur ve yol bozuklukları nedeniyle meydana gelen sarsıntılar minimum seviyeye indirilir.

Konforlu Bir Yolculuk Sunan Elektrikli Bisikletler

En iyi elektrikli bisiklet modellerinde genellikle teknolojinin yeni ürünü olan Lityum İyon aküler tercih edilir. Bu akülerin yüksek şarj özellikleri ve dayanıklı aküleri uzun yıllar kullanabilmenize fırsat tanır. Bakım gerektirmeyen ve oldukça düşük şarj maliyetine sahip olan elektrikli bisikletler bütçenize de katkıda bulunur. Bisikletlerin şarj süreleri markaya ve akülerin modellerine göre değişiklik gösterir. Bu süre genelde 2 ile 6 saat arasında değişir.

Her bütçeye hitap eden fiyat aralığına sahip olan ucuz elektrikli bisiklet çeşitleri, hafif yapılarıyla da ön plana çıkar. Son derece dayanıklı ve hafif malzemelerden üretilen bisikletler sayesinde konforlu bir sürüş keyfi yaşayabilirsiniz. Farklı teknolojiler kullanılarak geliştirilen tekerlekleri ise yol tutuş gücünü artırır. Aynı zamanda tırtıklı şekilde tasarlanan tekerlekler, lastiğin yolu daha iyi kavramasını ve bisikletin daha pürüzsüz şekilde ilerlemesini sağlar. Estetik görünümünü artıran parlak ve dayanıklı jantlar da elektrikli modellere çekici bir hava katar. Bisikletlerin arasında şehir hayatına uyum gösteren hızlı, düz tekerlekli ve daha ince tasarımlı olan ürünlerin yanında farklı hava ve yol koşulları karşısında dayanıklılık gösteren arazi model elektrikli bisikletlere de bulunuyor.

En Ucuz Elektrikli Bisiklet Fiyatları

Elektrikli bisikletler kullanıcıların fiziksel özellikleri göz önüne alınarak farklı şekillerde tasarlanır. Kadro bölümünün farklı ayarlardaki yükseklik ve alçaklıkları bisiklete rahat bir şekilde binebilmek için büyük bir avantaj sunar. Daha düşük kadro tasarımına sahip olan modeller, koltuğa otururken ayağın daha az kaldırılmasını sağlayarak bisiklete binmeyi kolaylaştırır. Bu modellerin arkasında yer alan dahili selesi ile bir kişinin daha yanınızda seyahat etmesini sağlayabilirsiniz. Seleler aynı zamanda yük taşımaya da uygun olur. Standart bir elektrikli bisiklete zil, ayna, matara ve kronometre gibi harici birçok bisiklet aksesuarları ekleyerek bisikletinizi daha işlevsel hale getirebilirsiniz. Marka ve modeline göre çeşitlilik gösteren elektrikli bisiklet fiyatları, geniş yelpazesi ile birçok kullanıcıya hitap eder.

Elektrikli motoru ile hiç zorlanmadan uzun mesafeler kat edebileceğiniz elektrikli bisiklet modellerini ÇiçekSepeti ile hemen satın alabilir, güvenli ve hızlı alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.