İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

HER GÜN AYNI
GÜN TESLİMAT
GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ
Temizle

Filtrele

34 ürün bulundu.

Elektrikli Diş Fırçaları

Manuel diş fırçasının en büyük alternatifi olan elektrikli diş fırçası, ağız sağlığı ve bakımı için en çok tercih edilen ürünler arasında yer alır. Kolay kullanımı, dişleri iyi bir şekilde temizlemesi ve doğru diş fırçalama yöntemlerinin daha kolay uygulanması bakımından çocuk ve yetişkinlerin elektrikli diş fırçası kullanımı uzmanlar tarafından tavsiye edilir. Elektrikli diş fırçaları dişlere ve diş etlerine zarar vermez. Diş ve ağız sağlığı için çok önemli olan diş fırçaları kadar doğru diş fırçasını seçmekte oldukça önemlidir. Doğru diş fırçasını seçtikten sonra diş fırçası doğru kullanmak ve uzmanların tavsiye ettiği sıklıkta dişleri fırçalamak ağız sağlığı için gerekli olan unsurlardır. Teknolojinin gelişmesiyle her geçen zaman daha geliştirilen ve farklı donanımsal özelliklerle donatılan elektrikli diş fırçalarını detaylı olarak inceleyebilir, size en uygun gördüğünüz ya da doktorunuzun tavsiye ettiği modeli satın alarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Elektronik Diş Fırçası Kullanmanın Faydaları

Manuel fırçalar ile kıyaslandığında elektrikli fırçalar dişlerde meydana gelmiş olan plakları daha etkili bir şekilde temizler. Diş doktorlarının tavsiye ettikleri sıklıkta dişlerinizi fırçaladığınızda dişlerinizdeki plakların büyük oranda azaldığını gözlemleyebilirsiniz. Diş ve dişin diş eti ile kesişim noktasındaki plakları daha etkili bir şekilde temizleyerek plakları önlediği için diş çürümelerinin yüksek oranda önüne geçer. Elektrikli diş fırçasının en çok tercih edilmesinin nedenlerinden bir diğeri ise farklı başlık alternatiflerinin olması ve almış olduğunuz elektrikli diş fırçasının markasına ait diğer başlıkları cihazınızda kullanabilmenizdir. Cihazın kendi sabit gücü sayesinde sizin baskı uygulamanıza gerek kalmadan tüm diş yüzeyleri aynı eşit basınç ile temizlenir.

Elektrikli Diş Fırçası Nasıl Kullanılır?

Elektrikli diş fırçaları pek çok marka tarafından üretilir. Markaların çeşitli özelliklere sahip onlarca farklı elektrikli diş fırçası içinden siz kendinize en uygun modeli kolayca bulabilirsiniz. Elektrikli diş fırçanızı kullanırken öncelikle satın almış olduğunuz ürünün kutusunda yazan kullanma talimatını okumalı ve bu talimatlar doğrultusunda diş fırçalama işlemini gerçekleştirmelisiniz. Bunların haricinde diş fırçalarken dişlere ve diş etlerine zarar vermemek için bazı hususlara dikkat etmelisiniz. Fırçanın dişlere çok fazla baskı uygulamadan, diş etlerini tahriş etmeden fırçanın kendi hareketini yapmasına izin verecek şekilde kullanılması diş sağlığı açısından tavsiye edilir. Fırçanın kullanılırken sert bir şekilde ileri geri hareket ettirilmemesi diş etrafından nazikçe her diş üzerinde 5 ila 10 saniye kadar çalıştırılması önerilir. Dişlerin sadece ön yüzeyleri değil arka yüzeyleriyle de aynı kullanım koşulları dikkate alınarak kullanılmalıdır. Her bütçeye hitap eden modellerin yanı sıra en ucuz elektrikli diş fırçası modellerini de tercih edebilir, elektrikli fırçanın kullanım kolaylığından faydalanabilirsiniz.

En İyi Elektrikli Diş Fırçası Seçimi Yaparken Nelere Dikkat Edilmeli?

Diş fırçası seçimi yaparken fırçanın ve cihazın özelliklerine dikkat ederek, size uygun olan modellere yönelmelisiniz. Elektrikli diş fırçası fiyatları arasında kıyaslama yaparakta satın alacağınız fırçaya karar verebilirsiniz. Yetişkinler ve çocuklar için üretilen diş fırçaların boyutları ve sertlikleri farklılık gösterir. Satın almalarda bu tarz farklılıkları göz önünde bulundurmanız en doğru seçimi yapmanızı kolaylaştıracktır. ÇiçekSepeti onlarca farklı markaya ait yüzlerce modeli sizinle buluşturur. Dolayısıyla aynı anda pek çok farklı ürünü inceleyebilir, ürünleri birbirleri ile kıyaslayabilir ve kendiniz için en iyi elektrikli diş fırçası modelini bulabilirsiniz. Elektrikli diş fırçasını satın alırken fırçanın sertliği, makinenin kullanımı ve şarj dayanım süresi gibi çeşitli teknik özelliklerini araştırabilirsiniz. Satın almak istediğiniz ürünü sepetinize ekleyerek ÇiçekSepeti’nin avantajlı ödeme seçeneklerinden yararlanarak ürünü hemen satın alabilirsiniz.

 

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.