İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Elektrikli Yapı Market Aletleri

Elektrikli yapı market aletleri inşaat, tadilat, üretim ve hobi amaçlı çalışmalarda sağladıkları zaman tasarrufu ve yüksek çalışma verimleri ile dikkat çekiyor. Yapılan çalışmaları oldukça hızlandıran ve kolaylaştıran elektrikli aletler hem günlük hem de profesyonel çalışmalarda yoğun olarak kullanılıyor. Farklı iş kollarındaki kullanımlar için özelleştirilen elektrikli yapı market aletlerinin geniş bir ürün yelpazesi bulunuyor.

Akülü Vidalama Aletleri ve Matkap Modelleri

Vidalama ve vida sökme işlemini oldukça kolay bir hale getiren akülü vidalama aletlerinin normal, darbeli, çift akülü, delici ve vidalayıcı gibi birçok modeli bulunuyor. Ergonomik tasarıma, yüksek motor gücüne ve kullanışlı çantalara sahip olan ürünler, uzun ömürlü ve performanslı bataryaları ile dikkat çekiyor. Delme ve vidalama fonksiyonu bulunan vidalama aletleri ile tüm delme ve vidalama işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Daha profesyonel kullanımlara hitap eden çift akülü ürünler ise uzun çalışma süreleriyle ön plana çıkıyor.

Farklı yüzeylerdeki delme işlemlerini son derece kolaylaştıran matkapların kablolu, şarjlı, darbeli, tezgah tipi ve manyetik gibi çeşitleri bulunuyor. 220 Voltla çalışan kablolu matkaplar kesintisiz kullanımlarıyla, şarjlı matkaplar ise portatif özellikleri ve dar alanlarda sergiledikleri performansla ön plana çıkıyor. Tezgah tipi ve manyetik matkaplar genellikle profesyonel çalışmalarda kullanılıyor. Bazı matkap modellerinde kutu içinde hediye matkap uçları da yer alıyor. ÇiçekSepeti'nin geniş ürün yelpazesini inceleyebilir ve kullanım amacınıza göre ihtiyacınıza en uygun matkap modelleri ÇiçekSepeti ile kapınıza gelsin.

Kırıcı/Delici Aletler, Gönye Testereler ve Kaynak Makineleri

Yüksek güç gerektiren kırma ve delme işlemleri için tasarlanan elektrikli aletler, kırıcı/delici matkap olarak da biliniyor. Birçok yüzeyde kullanılan, kablolu ve şarjlı çeşitleri olan aletlerin farklı güçlerde modellerini bulmanız mümkün. Gönye testere ya da gönye kesme makinesi olarak bilinen aletler ise alüminyum ve ahşap gibi malzemelerin normal veya açılı kesim işlemlerinde kullanılıyor.

ÇiçekSepeti'nde, metal malzemeleri kalıcı olarak birleştiren kaynak makinelerinin birçok güç ve modelde çeşitlerini bulabilirsiniz. Geleneksel kaynak makinelerinin yanı sıra daha uygun boyuta ve yüksek çalışma verimine sahip yeni nesil inverter kaynak makinelerini de satın alabilirsiniz.

Dekupaj, avuç taşlama, ahşap dağlama, hava kompresörü, planya ve pafta ise çeşitli iş kollarındaki çalışmaları son derece hızlandıran aletler arasında geliyor. Yüksek kalite standartlarında üretilen çim biçme, zımpara, karot makineleri ve hidrolik transpalet modelleri de satışa sunuluyor. ÇiçekSepeti'nde, profesyonel havalı çivi ve zımba çakma makinelerini ve koli olarak satılan zımba tellerini bulabilirsiniz.

Elektrikli Yapı Market Aletleri için Yedek Parçalar

Akülü vidalama aletleri ve matkaplar için üretilen farklı boyut ve özelliklerde birçok tornavida ve matkap ucu seti bulunuyor. İhtiyaç durumunuza göre kendi özel saklama kutusunda satılan tornavida ve matkap ucu setlerini ya da kutusuz ürünleri tercih edebilirsiniz. Kırıcı ve delici matkap uçları, dübel ve vida setleri, zımpara kağıtları, elmas kesim disk setleri, freze ve testere ucu gibi birçok yedek parça satışa sunuluyor.

Yapı Market Aksesuarları ile İşlerinizi Hızlandırın!

Yapı market aksesuarları inşaat, tamirat, üretim ve hobi amaçlı çalışmaların daha pratik şekilde yapılmasına imkân tanıyor. Çizim ipleri, işaretleyiciler, maket bıçağı uçları, flaşörler ve kazıyıcı bıçaklar gibi birçok yapı market aksesuarı bulunuyor. Farklı boyutlarda ve özelliklerde el fenerleri, adaptörler, metreler, akü şarj kabloları, seyyar ve masaüstü lambalardan ihtiyacınıza en uygun olanları satın alabilirsiniz. Çalışmalarınızı son derece hızlı ve kolay bir hale getiren yapı market aletleri, yedek parçaları ve aksesuarları avantajlı fiyatlarla sizleri bekliyor.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.