Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Fotoğraf Makinesi Elektronik Film

Analog ve dijital fotoğraf makineleri gibi polaroid makineler de anılarınızı ölümsüzleştirmek için kullanabileceğiniz ürünlerdir. Özel filmleri sayesinde çektiğiniz kareleri anında çıktı olarak alabilmenizi sağlar. Elektronik film çeşitleri 10’lu ve 20’li paketler halinde sunulur. Renkli çerçeve kenarlarına sahip olan şipşak makine filmleriyle eğlenceli fotoğraflar basabilirsiniz. Elektronik film çeşitlerini ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz.

Polaroid Makinelere Uygun Elektronik Film Çeşitleri

Elektronik cam filmi kullanarak şipşak fotoğraf makineleriyle çektiğiniz kareleri çıktı olarak alabilirsiniz. Anılarınızı ölümsüzleştirip sevdiklerinizle de paylaşabilirsiniz. Fotoğraf çekmekten hoşlananlar için pratik bir çözüm olan elektronik filmler renkli çerçeve kenarlarıyla hareket kazanır. Fotoğraf makinenizin modeline uygun filmlerle kaliteli baskılar alabilirsiniz.

Polaroid makineler ile uzun film rulolarına ve karanlık odalara ihtiyaç duymadan kaliteli fotoğraflar çekebilirsiniz. Kullanımı son derece kolay olan elektronik filmler banyo edilmeye gerek kalmadan makineden basılı olarak çıkar. Makineden çıkan filmi birkaç kez hızlıca sallayarak kurumasını sağlayabilirsiniz.

Elektronik Filmler Nasıl Kullanılır?

Şipşak fotoğraf makinelerinde filmi yerleştirebileceğiniz özel bölmeler bulunur. Çoklu olarak alacağınız filmleri bu bölmeye yerleştirerek çekim yapmaya başlayabilirsiniz. Standart paketlerde 10 adet film bulunur. İhtiyacınıza göre 3’lü, 5’li ya da 20’li paketleri de tercih edebilirsiniz.

Kaliteli baskılar alabilmek için makine üzerindeki ayarları kullanabilirsiniz. Çekeceğiniz kareye göre ışık, netlik ve derinlik ayarını yaptıktan sonra deklanşöre basmanız yeterlidir. Film rulosu makinenin altından çıktıktan sonra kurumasını beklemeniz gerekir. Çektiğiniz eğlenceli kareleri albümünüzde saklayabilir ya da sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Elektronik Filmler ÇiçekSepeti’nde

Şipşak fotoğraf makinesi markaları kendi cihazlarına özel elektronik filmler üretir. Makinenizin markasına ve modeline uygun filmleri seçerek anılarınızı ölümsüzleştirebilirsiniz. Kaliteli baskılar alabilmeniz için makine ve film uyumuna dikkat etmeniz gerekir. Seyahate çıktığınızda yanınızda yedek film ruloları bulundurarak dilediğiniz her an fotoğraf çekmenin keyfini sürebilirsiniz.

Elektronik cam filmi fiyatları markaya, cihaz modeline ve paket içeriğindeki adede göre değişir. Kaliteli polaroid fotoğraf makineleriyle uyumlu elektronik filmlere uygun fiyatlarla sahip olmak için indirim fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Anılarınızı ölümsüzleştirmek ve eğlenceli kareler çekmek için kullanabileceğiniz en iyi elektronik filmleri ÇiçekSepeti üzerinden online satın alabilirsiniz.