İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Elidor

Saçlarınız havadan, iklimden ya da günlük hayatın rutinlerinden bir hayli etkilenir. Yıpranabilir, kuruyabilir, kepeklenebilir hatta dökülebilir de. Ancak bazı olumsuz koşulların saçlarınıza olan etkisini değiştirebilirsiniz. Elidor ürünlerini kullanarak saçlarınızı tüm bu risklere karşı kolayca hazırlayabilirsiniz.

Daha Dirençli Saçlar İçin Bal ve Papatya Özlü Elidor Ürünleri

Saçlarınızı olumsuz hava şartlarına karşı koruyan Elidor ürünlerinden haberdar mısınız? Dirençli saçlara sahip olmanız için geliştirilen bal ve papatya karışımlı Elidor şampuan saçlarınıza doğal bir canlılık da katıyor. Sağlıklı görünen saçlar için ÇiçekSepeti’nden uygun Elidor fiyatlarıyla sipariş verebilir, bal ve papatya aromasının tadını çıkarabilirsiniz. Tüm Elidor marka ürünleri hakkında bilgi almak ve uygun fiyatlı Elidor kampanya fırsatlarından faydalanmak için ÇiçekSepeti’ni takip edebilirsiniz.

Elidor Saç Parfümü İle Saçlarınız Hep Yeni Yıkanmış Gibi

Saçlarınızı yıkandığınız o ilk andaki güzel kokulu kadife yumuşaklığını yanınızda taşımaya ne dersiniz? Elidor günün her saati yanınızda taşıyabileceğiniz saç parfümleriyle, kendinizi hep taze hissetmenize yardımcı oluyor. İndirimli Elidor ürünleri içinden seçeceğiniz saç parfümlerini, ÇiçekSepeti ile hemen sipariş verebilir ve en yoğun günlerinize bile mis kokulu parlak saçlarla devam edebilirsiniz. Üstelik ÇiçekSepeti’nin benzersiz dağıtım hızı sayesinde, seçtiğiniz tüm ürünlere hemen sahip olmanız da mümkün.

Yeni Sezon Elidor Ürünleri İçin ÇiçekSepeti

Her sezon geliştirdiği saç bakım ürünleri ile saçlarınızın hep sağlıklı ve güzel kalmasını sağlayan Elidor, yeni sezonda da mutlu saçlar yaratmak için ÇiçekSepeti’nde yer alıyor! Elidor bakım kremi içeren saç serumları farklı saçlar ve farklı sorunlar için özel formüllerle üretilir. Nutri Shine teknolojisine sahip bu serumlar ÇiçekSepeti’nde farklı seçenekleri ile yer alır. Saç diplerine masaj yaparak kolayca uygulanan bu serumları ÇiçekSepeti’ne özel Elidor kampanyaları ile hemen sipariş verebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.