Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

L'Oréal Paris Elseve

L'Oréal Paris Elseve’in tüm saç tiplerine uygun ürünleri online sipariş avantajıyla ÇiçekSepeti’nde! Kuru ve dökülmeye eğilimli, normal ve yağlı, boyalı ve röfleli saçlar için üretilen mucizevi içeriklere sahip şampuan, maske, bakım kremi ve yağlarını kendi ihtiyacınıza göre belirleyip satın alabilirsiniz.

Elseve Kampanya Ürünleri

Yoğun besleyici, onarıcı bakım formülasyonuna sahip, dökülme ya da kırık uç karşıtı şampuanları farklı ebatlarda bulabilirsiniz. Ayrıca bakım kremi veya 3’lü/6’lı set seçenekleriyle de sipariş verebilirsiniz. Hindistan cevizi yağlı, ağırlaştırmayan ve multivitamin içeren Elseve bakım kremleri de tercih edeceğiniz ürüne göre uygun fiyatlarla karşınıza çıkar.

Saç Tipinize Özel Bakımla Fark Yaratın

İnce telli ve mat görünümlü saçlar parlaklık verici maskeye ihtiyaç duyarken L'Oréal Paris Elseve Colorvive Renk Koruyucu Bakım Şampuanı boyalı saçları canlandırır ve Turunculaşma Karşıtı Mor Şampuan ise gri saçlarda istenmeyen turuncu ve sarı yansımaları nötralize eder. Hacimli, kabarık görünümlü dalgalı saçlar da deniz tuzu etkili şekillendirici, canlandırıcı saç bakım yağı ve bukle belirginleştirici saç bakım kremi ile indirimli Elseve ürünleri denemeniz için sizi bekliyor.

Uygun fiyatlı Elseve ürünleri arasında yer alan saç buhar maskesi, nem kolajen maskesi ve mor maske gibi ile saç bakımında bir rutin belirleyebilirsiniz. Gözle görülür bir fark yaratmak için online alışveriş imkanıyla evinizden çıkmadan dilediğiniz Elseve ürünlerini sipariş verebilirsiniz.

Yeni Sezon Elseve Ürünleri ÇiçekSepeti’nde!

Saçlarınızın önce sağlığı, sonra güzelliği için aradığınız besleyici şampuanlara, güçlendirici bakım kremlerine, mucizevi yağlara ve komple bakım sunan maskelere ÇiçekSepeti’nden kolayca ulaşabilirsiniz. Ürün boyutuna ve tipine göre değişen Elseve fiyatları ile alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Siz de hemen ÇiçekSepeti’ne gelin, L'Oréal Paris Elseve outlet ürünleri ile en yeni saç bakımı seçeneklerine güvenli alışveriş avantajıyla sahip olun.