İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Emay

Emay, korse ve dikişsiz iç giyim ürünlerinde şık ve kullanışlı tasarımları ve kullandığı kaliteli materyallerle uzun yıllardır ilk tercih edilenler markalardan biridir. Siz de iç giyime dair eksiklerinizi ÇiçekSepeti mobil uygulamasından ya da ciceksepeti.com’dan yapacağınız alışverişlerle tamamlayabilirsiniz.

Birçok insan, iç giyim gibi özel ürünlerin alışverişinde online yöntemleri tercih ediyor. Güvenilir alışveriş ve ödeme kolaylıkları ile ÇiçekSepeti, Emay markasının kaliteli ürünlerini birkaç kolay adımla kapınızda teslim alacak şekilde satın almanıza olanak sağlıyor.

Şık Bir Görünüm İçin Emay

Kombinlerinizin görüntüsünü bozabilecek iç çamaşır izleri, birçok insanın canını sıkan ve şıklığına gölge düşüren bir durumdur. Dikiş izi yapmayan Emay ürünleri, vücudu saran kıyafetlerinizi bile rahatlıkla kullanmanızı sağlayacak. Vücudu sıkmadan saran alt ve üst parçalar, yok hissi yaratarak kombinlerinizi özgüvenli ve rahat bir şekilde taşıyabilmenizi sağlar. Çeşitli kalıp ve kesimlere sahip olması özelliğiyle farklı beden ölçülerine ve şekillerine sahip insanlara da hitap eden parçalar Emay koleksiyonlarında bulunur. Ayrıca şıklığınızı gölgede bırakabilecek bir diğer sorun olan potluk ve kırışıklık da doğru iç çamaşırı ve destekleyici korselerle koalylıkla giderilebiliyor.

Kullanıcılar için rahat ve güvenli bir giyim imkanı sunan korseler, görüntüsünden rahatsızlık duyabileceğiniz fazlalıkları giderirken kıyafetlerinizin çok daha düzgün görünmesini sağlar. Sizi rahatsız etmeyecek, rengi ve kalıbıyla adeta yokmuşcasına konforlu koselerle hayal ettiğiniz imaja bürünmeniz çok kolay. Kaliteli malzemeleriyle en uygun fiyatlı Emay ürünleri ÇiçekSepeti ayrıcalığıyla online alışveriş dünyasında!

Siz de cildinize layık kaliteli kumaşları, şık ve kullanışlı tasarımlarıyla sizi mutlu edecek rahat iç giyim ürünlerini evinizin rahatlığında satın almak için ÇiçekSepeti Emay sayfasını ziyaret edebilir, alışverişinizi zahmetsizce tamamlayabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.