İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Emekleme Dizliği

Emekleme dönemindeki bebeğinizin dünyayı tanımasını ve keşfetmesini kolaylaştırmak için emekleme dizliklerini kullanabilirsiniz. Bebeklerin gelişiminde direkt olarak etkili olan bu ürünler, bebeğinizi dış etkilere karşı koruma altına alır. Koruyucu özelliğe sahip olan dizliklerle bebeğiniz merak ettiği şeyleri keşfederken size de onun bu sevimli hallerine tanık olmak kalır. Dizlerin aşınmasını önleyen ve daha kolay bir emekleme sürecinin geçirilmesini sağlayan ucuz emekleme dizliklerini ÇiçekSepeti ile hemen satın alabilirsiniz.

Koruyucu Etkiye Sahip Emekleme Dizliği Modelleri

Yürüme süresinin başlangıcında kullanılan emekleme dizlikleri, bebeklerin rahat ve özgür biçimde gelişim göstermelerine destek olur. Bu ürün grubunun birbirinden farklı model ve renk seçenekleri vardır. Geniş ürün yelpazesi arasından bebeğinize uygun olan ürün seçimini kolayca yapabilirsiniz. Dizlik modelleri her bebeğin gelişim süreci göz önüne alınarak farklı yaş gruplarına göre üretilir. Standart ebatlara sahip olmayan ve yaş grubuna uygun olan ürünler bebeklerin konforlu bir emekle süreci geçirmesi açısından büyük rahatlık oluşturur. Bunun yanı sıra emekleme dizliği modelleri, mevsim koşulları doğrultusunda da çeşitlilik gösterir. Kış ayları için üretilen modellerde yün ve pamuk kullanılır. Bebeklerin dizlerini koruyan bu ürünler aynı zamanda dizlerinin sıcak kalmasını da sağlar. Bununla beraber yaz mevsiminin koşullarına uygun olan emekleme dizlikleri ise hava alan özel kumaşlardan üretilir. Esnek ve hava alan file kumaşlı emekleme dizlikleri en sık karşılaşılan modeller arasında yer alır. Satın alacağınız bu ürünlerle bebeğinizin teninin hava almasını sağlayarak isilik veya pişik gibi cilt sorunlarının oluşmasını önleyebilirsiniz.

Emekleme Dönemini Eğlenceli ve Güvenli Kılan Emekleme Dizlikleri

Emekleme dönemine giren bebekler sürekli etrafı keşfetmeye ve evin her köşesini gezmeye başlar. Hal böyle olunca dizlikler zeminde bulunan tüm kiri ve tozu kolaylıkla kendine çeker. Farklı ihtiyaçlar doğrultusunda üretilen emekleme dizliklerinin yıkanabilir özelliğe sahip olması ise bebeğiniz için hijyenik bir çözüm sunar. Bununla birlikte bebeklerin güvenliğinin sağlanabilmesi için ürünlerin kaydırmaz özellikte olması da oldukça önemlidir. Özellikle ahşap ve benzeri yüzeylerde kaymayı önleyen koruyucu dizlikler sayesinde bebeğinizin dengesini kurmasına yardımcı olabilirsiniz. Dizlik modelleri, parke ve fayans gibi çıplak zeminler üzerinde de rahatlıkla ilerleme fırsatı da sunar.

Bebek emekleme dizlikleri arasında çorap yapısında olan dizlik modellerine de rastlayabilirsiniz. En çok karşılaşılan modellerden biri olan bu ürünlerin birçoğu oval bir sünger ile desteklenir. Çamaşır makinesinde yıkanabilen kumaşlardan üretilmesi ise ürünün en büyük artılarından biridir. Ürün çeşitliliği arasında bacak kalınlığına göre ayarlanabilen ve her bebeğin kullanabileceği dizlik modelleri de bulunur. Arka kısmında kayış sistemi bulunan dizlikleri bebeğinizin bacağına göre ayarlayabilirsiniz. Kumaş kenarları yumuşatılan ve inceltilen tasarımlar, hareket anında bebeğin teninin kesilmesini önler ve herhangi bir tahrişe neden olmaz. Bununla birlikte dizliğin ön kısmında yer alan ekstra kalınlık, sürtünme ve emekleme sonucunda bebeğinizin dizlerinin tahriş olmasını engeller.

Uygun Fiyatlı ve Ergonomik Tasarımlı Bebek Emekleme Dizlikleri

İçi sünger ve dışları %100 pamuk olan emekleme dizlikleri bebeklerin ilgisini çeken farklı birçok renk alternatifi sunar. Diz kısmının ekstra güçlü yumuşak yapıları ise bebeğinize konforlu bir emekle süreci yaşatmanıza destek olur. Esnek ve dizi tam saran yapısıyla bebeği toplayan ürünler bebeklerin hassas tenine uygun olarak üretilir. Emekleme dizliklerini kafa koruyucu kasklar ile birlikte destekleyerek bebeğinizin daha güvenli olmasını sağlayabilirsiniz.

Minik bebeğinizi emeklerken yaşayabileceği tehlikelerden ve tahrişlerden korumak istiyorsanız, siz de ÇiçekSepeti’nin güvenli alışveriş fırsatlarından faydalanarak bebek emekleme dizliği sahibi olabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.