İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Emotion

En etkili çiçek kokularını çeşitli ürünleriyle sizlerin beğenisine sunan Emotion, uzun süre kalıcı etkisiyle gün boyu ferahlık sunar. Mandalina, portakal ve birçok tropikal meyve gibi hoş kokuların olduğu ürünler arasından ruh halinize uygun en iyi kokuyu kolaylıkla seçebilirsiniz. Uygun fiyatlı Emotion ürünleri için ÇiçekSepeti’ni ziyaret ederek dilediğiniz ürünü satın alabilirsiniz.

Kalıcı Kokusunu Gün Boyu Hissedin

Emotion ürünleri, duygularınızı hareketlendirerek kendinizi iyi hissetmenizi sağlar. Çiçek ve meyve özlerinin öne çıktığı tüm ürünlerini her an rahatlıkla kullanmanıza imkân tanır. Çiçek kokuları arasında nilüfer ve yasemin gibi kokuları en çok tercih edilenler arasındadır. Turunçgillerin rahatlatan kokuları ise gününüze ekstra neşe katarak kalıcılığını uzun süre hissettirir.

Yaygın olarak kullanılan parfümlerin etkisi ananas özleri sayesinde sağlanır. Aynı zamanda birçok ürünü ylang ylang özlerini de içerir. Yaz aylarının sıcaklığını hissettiğiniz dönemde tropik meyvelerinin zengin birleşimlerinden oluşan Emotion ürünlerini tercih edebilirsiniz. Deodorant seçiminde vanilya ya da kehribar kokularına yönelebilirsiniz. Tüm kokularıyla en yakın mesafeden bile fark edilen Emotion, her cilt üzerinde farklı bir etki yaratarak kendinizi özel hissettirir. İndirimli Emotion ürünleri ile tüm kokuları deneyimleyerek sizin için en doğru ürünü uygun fiyata satın alabilirsiniz.

Hoş Kokusuyla Her Ortamda Hemen Fark Edilin

Hem gece hem de gündüz rahatlıkla kullanabildiğiniz outlet Emotion ürünleri, vücudunuzda yarattığı etkiyle tüm gün güven vermeyi başarır. Emotion fiyatları oldukça geniş bir aralığa sahiptir. Ürünün içeriği ve bütün özelliklerine bağlı olarak farklılık gösterebilir. Emotion kampanya ürünleri ile aradığınız ürünü uygun fiyata bulabilirsiniz. Yeni sezon Emotion ürünleri arasında bulunan Emotion Romance Kadın Parfüm ya da Violet Kadın Deodorant gibi çeşitli ürünlere ÇiçekSepeti’nden kolayca ulaşabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.