Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Çiçeksepeti Logo
Çiçeksepeti Logo
Filtrele
Sırala

Emsan Düdüklü Tencere ÇiçekSepeti’nde!

Emsan Mutfak Gereçleri A.Ş., 1971 yılında kuruldu. 2008 yılında Karaca Zücaciye tarafından satın alındı. Emsan Türkiye'de 23 farklı üreticide belirttiği kriterlerine göre üretim yaptırıyor. Ürünlerin tasarımlarını kendi bünyesinde yapıyor ve yüzde 80'i Türkiye'de üretiliyor.

Online alışverişe özel indirimli Emsan düdüklü tencere çeşitleri, ÇiçekSepeti’nde sizleri bekliyor! Uygun fiyat fırsatlarını yakalamak için hemen ürünleri keşfedin, tek tıkla, en uygun fiyatlı Emsan düdüklü tencereler ayağınıza gelsin.

Kullanışlı Emsan Düdüklü Tencere Modelleri

Kalitesi ve güvenilirliği ile birçok evde yer edinmiş olan düdüklü tencereler; kullanımınıza uygun hacim çeşitleri, paslanmaz çelik gövdesi ve güvenilirliği ile ön plana çıkmış olmasının yanı sıra yemek pişirmeyi keyifli hale getiren özelliklere sahip. 2 yıl ve üzeri garantili modeller ve düdüklü tencere setleri, indüksiyon dahil tüm ocaklarda kullanıma uygun enerji kapsül taban, kapak hariç bulaşık makinesinde yıkanabilme, yanmayan ve ısınmayan bakalit yan saplar, 4 ve 6 litreden oluşan 2 farklı gövde, 2 tencerede kullanılabilen düdüklü kapak, 2 tencere de kullanılabilen cam kapak gibi kullanışlı özelliklere sahip.

10 litreye varan hacim alternatifleri, el yakmayan özel üretim kulpları, uzun ömürlü hijyenik yüzeyi ve bulaşık makinesinde kolayca yıkanabilmesi, ürünün tercih edilmesinden başlıca özellikleri arasında yer alıyor. Düdüklü tencere yorumları ile ihtiyacınız olan ürünün özelliklerini daha rahat keşfedebilirsiniz. Hacmi 4, 5 ve 10 litre düdüklü tencereler, kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen modeller arasında yer alıyor.

Emsan düdüklü tencere çeşitleri, ciceksepeti.com ve ÇiçekSepeti mobil uygulamasında sizleri bekliyor! Siz de kampanyalı fiyatlar ve kolay ödeme koşullarından yararlanarak Emsan düdüklü tencereleri kapınıza teslim edilecek şekilde satın alabilirsiniz.