Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Emsan Yemek Takımı Modelleri Çiçeksepeti'nde!

1970’li yıllarda üretime başlayan ve sofraların vazgeçilmezi olan Emsan markası, yemek takımı modelleriyle de büyük beğeni topluyor. İsterseniz günlük olarak isterseniz özel davetlerinizde kullanabileceğiniz Emsan yemek takımı modelleri, şimdi Çiçeksepeti’nde!

Kalabalık aile toplantılarının, arkadaş buluşmalarının ya da iki kişilik romantik masaların kahramanı her zaman Emsan yemek takımları oluyor. İster klasik, ister modern… Emsan yemek takımı modelleri ile sofranız benzersiz ve keyifli oluyor. En güzel yemekler, en güzel Emsan ürünleri ile bir araya geliyor! Siz de uygun fiyatlı Emsan yemek takımı ürünlerine sahip olmak için Çiçeksepeti üzerinden online alışveriş ile sipariş edebilir, kampanyalar ve indirimli ürünler hakkında bilgi sahibi olmak için mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

Sofraların Havasını Değiştiren Emsan Yemek Takımı Ürünleri

Emsan yemek takımları, herkesin beğeneceği farklı modellere ve tasarımlara sahip. Bazen çiçek desenleri, bazen soyut desenler ile tasarlanan bu takımlar, tarzını en küçük detaylarda bile göstermek isteyenleri bekliyor. 4 kişilik, 8 kişilik ve 12 kişilik Emsan yemek takımı modelleri, küçük ya da kalabalık fark etmeksizin herkesin sofrasını süslüyor. İndirimli Emsan yemek takımı ürünleri, Çiçeksepeti’nde sizi bekliyor! Emsan marka yemek takımı ürünlerini avantajlı fiyatlarla Çiçeksepeti’nde bulabilir ve kampanyalı Emsan yemek takımı ürünlerinden birini satın alabilirsiniz.

Emsan yemek takımı modelleri ile hayalinizdeki sofrayı kurabilir ve sevdiklerinizle bir masanın etrafında buluşabilirsiniz. En güzel anları birlikte yaşayacağınız davetlerinizin baş konuğu her zaman Emsan olacak. Siz de Emsan yemek takımı ürünlerini incelemek ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için Çiçeksepeti'ni tercih edebilir, Emsan yemek takımı ürünlerini online sipariş ile satın alabilirsiniz.