Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Emzik Zinciri Çeşitleri

Emzik zinciri modelleri, bebeklerinizin emziklerinin yere düşmesini ya da kaybolmasını engelleyen kullanışlı ürünler arasında yerini alır. Kullanışlılığının yanında dikkat çeken tasarımları ile de öne çıkan emzik zincirleri, bebeklerinizin şirin eşyaları arasında bulunur. Çeşitli malzemeler kullanılarak üretilen ve her zevke uygun tasarımları ile beğeni kazanan bu ürünlerden birine siz de kolayca sahip olabilirsiniz. Uygun fiyatlı ve binlerce emzik zinciri seçeneği için siz de ÇiçekSepeti üzerindeki modelleri inceleyebilir ve hemen satın alabilirsiniz.

Farklı Tasarımları ile Emzik Zinciri Modelleri

Emzik zinciri modelleri çeşitli yapılara sahip boncuklardan yapılabildiği gibi kumaştan oluşan zincirler de mevcut. Ahşabın sade görüntüsünü ortaya çıkaran doğal yapılı boncuklardan meydana gelen emzik zincirleri ile bebeklerinizin hassas yapısını koruyabilirsiniz. Bunun yanında örgü ve ahşap boncukların bir arada kullanıldığı yumuşak yapılı emzik zincirleri de bulunur. Bebeklerinizin yumuşak yapılı ürünlerle temas etmesinin yanında görüntüsü ile de dikkat çeken bu modelleri satın alarak farklı zincir alternatiflerini değerlendirebilirsiniz. Şekilli emzik zinciri modelleri, bebeklerinizin de dikkatini çekebilen ve görselliği de öne çıkaran ürünler arasındadır. Ayıcık, aslan kafası gibi şekillere sahip bu ürünler örme yapıları ile kullanışlılık da sunar. Bu şekilde ahşap ve örme boncuklardan oluşan emzik zincirlerinin yanında muslin kumaştan üretilen kullanışlı ürünler de vardır. Yıkanabilir ve hafif yapısı ile rahatlık sunan bu ürünlerin farklı renk ve desenli halleri bulunur. Ayrıca doğal deriden üretilen ve bitkisel boya kullanılarak renklendirilen emzik zinciri seçenekleri de karşınıza çıkar. Bebeklerinizin hassas yapısına uygun olarak tasarlanan bu ürünleri satın alarak siz de rahatlığın keyfini çıkarabilirsiniz.

Özel Tasarımlı Yapıları ile Emzik Zincirleri

Amigurumi emzik zinciri modelleri özel tasarımlı ve örme yapıları ile bebeklerinizin eşyalarının kaybolmasını engellerken onlara iyi bir oyun arkadaşı da olur. Kişiye özel ve doğal yapıları sayesinde bebeklerinizin uzun zaman kullanacağı ve büyüdüklerinde de hatıra olarak saklayabileceği bu ürünlere istediğiniz renk ve desende sahip olabilirsiniz. Doğal ahşaptan yapılan boncuklarla birlikte kullanılarak tasarlanan emzik zincirlerinde boncukların üzerine bebeklerinizin isimlerini de yazdırabilirsiniz. Harfli boncukların yan yana dizilmesiyle ya da büyük boncukların üstüne isimlerin yazılmasıyla oluşturulan bu isme özel emzik zinciri modelleri ile bebeklerinize ait eşyaların sahibi olabilirsiniz. Hem kendi bebeklerinize satın alabileceğiniz hem de sevdiklerinizin bebeklerine alabileceğiniz bu ürünler iyi birer hediye alternatifi olarak da öne çıkar. Diş kaşıyıcı ve emzik zinciri seti şeklinde de bulunabilen bu ürünleri ister tekli isterseniz de set halinde satın alabilirsiniz. Ayrıca bu setlerin içerisinde amigurumi küçük oyuncaklar da yer alabilir. Bu sayede sevdiklerinizin bebeklerine hem sağlıklı bir oyuncak hem de ihtiyacı olan ürünleri hediye etme imkânı bulabilirsiniz.

En İyi Emzik Zinciri Modelleri

Emzik askısı modelleri çeşitli malzemeler kullanılarak üretilen ve kullanışlılığının yanında çocuklarınızın sağlığını da dikkate alan ürünlerdir. Bu sağlıklı ve doğal yapıları fiyatları üzerinde etkili olabilir. Ayrıca emzik askıları tekli ve set halinde satılmalarına bağlı olarak da çeşitli fiyatlara sahiptir. Doğal ahşap, pamuklu muslin kumaş, doğal deri ve benzeri malzemeler kullanılarak üretilen emzik askıları klasik modellerin yanında isme özel şekilde de satışa sunulur. Bu durum fiyatların farklılaşmasını sağlayabildiği gibi her bütçeye uygun hediyelik emzik askısı bulmak da mümkündür. Bebeklerinizin hassas yapısına uygun malzemeler kullanılarak tasarlanan emzik zinciri modellerinden birine sahip olarak siz de yere düşme ve kaybolma gibi sorunları ortadan kaldırabilirsiniz. Bunun için bütçenize uygun her türlü modeli ÇiçekSepeti üzerinden inceleyebilir, beğendiğiniz ürünleri rahatlıkla satın alabilirsiniz.