İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Emzirme Kıyafeti

Bebeğiniz ile hem bedensel hem de fiziksel olarak bir bağ kurmanızı sağlayan emzirme anı oldukça özeldir. Sağlıklı olan her birey bebeğini emzirmek ister ve bu durum sayesinde çok büyük mutluluklar yaşar. Her güzelliğin içinde olduğu gibi emzirme zamanlarında da yaşanabilen bazı zorluklar vardır. Giysiler, bu zorlukların başında gelir. Bebeğinizi emzirmek için üzerinizdeki pek çok kıyafeti çıkarmanız, uygun bir yer bulmanız gerekir. Ama emzirme giysileri sayesinde tüm bu zorluklardan kurtulabilirsiniz!

Emzirme Kıyafetleri ile Bebeğinizi Kolayca Emzirin!

Günümüzde moda dünyasında moda anlayışı oldukça gelişmiştir. Dolayısıyla hamileler için artık sadece geniş, bol ve robalı elbiseler değil; birbirinden kullanışlı, renkli, eğlenceli tasarımlara sahip giysiler de bulunuyor. Bunların başında da tabii ki emzirme kıyafetleri geliyor!

Yeni doğmuş bir bebek, belli bir yaşa gelinceye kadar anne sütüyle beslenmek ister. Sık sık acıkan bebekler mekan fark etmeksizin karnını doyurmak isteyeceği için bebeğinizi emzirdiğiniz dönem boyunca giysilerinizi buna uygun seçmeniz gerekir. Emzirme giyim ürünleri arasında en sık tercih edilen ürünler emzirme atleti, emzirme sütyeni, emzirme tişörtü ve emzirme elbisesidir.

  • Emzirme kıyafetlerini kullanırken masadan kalkmanıza, görünmeyecek bir yere geçmenize ya da gizlenmenize gerek kalmaz. Özel dikişleri, fermuarlı yapıları ve kullanışlı tasarımları ile emzirme giyim ürünleri size yardımcı olur.
  • Emzirme giyim ürünleri diğer giysilere göre çok daha rahat bir yapıya sahiptir. Emzirme giysilerini giyip çıkarmak çok daha kolaydır.
  • Klasik modelleri yanında şık tasarımlara sahip olan emzirme giysileri de vardır. Böylece tarzınızdan ödün vermeden bebeğinizi rahat bir şekilde doyurabilirsiniz.

Sıklıkla kullanabileceğiniz ve çok işinize yarayacak emzirme kıyafetlerini şunlardır:

Emzirme Atleti: Emzirme atleti en sık kullanılan emzirme kıyafetlerinden biridir. Emzirme için tasarlanan bu özel atletleri giydiğinizde ekstra bir sütyen giymenize gerek kalmaz. Bu ürünü evin içinde de dışarıda da tercih edebilirsiniz. Bu özel giysileri tek elle bile açabilirsiniz ve böylece bebeğinizi kucağınızdan bırakmadan onu beslemeye başlayabilirsiniz.

Emzirme Body: Genellikle çıt çıtlı olan ve pamuklu yapısıyla annelerin çok rahat etmesini sağlayan emzirme body modelleri aynı zamanda çocukların da terlemeden emmelerine yardımcı olur. Kısa ve uzun kollu olarak üretilen emzirme bodylerinin tasarımınında annelerin rahatı ön plandadır. Pek çok farklı stildeki emzirme bodysi çeşitleri arasından hem bebeğinizi emzirdiğiniz dönem boyunca kullanabileceğiniz hem de bebeğiniz sütten kesildikten sonra kullanabileceğiniz modelleri seçebilirsiniz.

Emzirme Sütyeni: Emzirme sütyenleri doğum sonrasında en sık tercih edilen ürünlerdendir. Klasik sütyenlerin kopçaları arkada kaldığı için bebeğinizi emzirmeniz gerektiğinde ürün kullanışsız bir hale gelir. Emzirme için üretilmiş sütyenleri tercih ederek bu süreci çok kolay bir hale getirebilirsiniz. Önden kolayca açılan fermuarlı ya da çıt çıtlı emzirme sütyenleri sayesinde bebeğinizin karnını kolayca doyurabilirsiniz.

Ayrıca dantelli, renkli ve farklı tasarımlara sahip olan emzirme kıyafetlerini tercih ederek hem hastanede hem de misafirleriniz varken şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Dört mevsim kullanılabilen emzirme kıyafetleri arasından seçim yaparken kendi rahatlığınızı ve tarzınızı ön planda tutabilirsiniz.

Şık ve Uygun Fiyatlı Emzirme Giyim Ürünlerini Keşfedin!

Emzirme için tasarlanan giysiler annelerin rahat etmesini, bebeklerin kolay bir şekilde emzirilmesini sağlayan ürünlerdir. Aynı zamanda göğüslerin bakımını yaparken de emzirme giysileri sayesinde işiniz kolaylaşır. Nefes alabilen, pamuklu ve emiciliği yüksek olan kumaşlardan üretilen emzirme giysileri aynı zamanda göğüs sağlığınızı da destekler. Vücudunuzu sıkmayan, rahatsızlık duygusu vermeyecek emzirme giyim ürünlerini seçerek bu süreci hem kendiniz hem de bebeğiniz için çok daha keyifli bir hale getirebilirsiniz. ÇiçekSepeti’nin geniş ürün yelpazesinde yer alan hamile giyim ürünlerini, emzirme kıyafetlerini ve Anne&Çocuk ile ilgili pek çok ürünü online olarak inceleyip satın alabilirsiniz. Uygun fiyatlar, farklı ödeme seçenekleri ve fırsatlar sizi bekliyor!

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.