Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Emzirme Önlükleri

Emzirme sırasında anne ve bebeğe mahremiyet sağlayan emzirme önlükleri, estetik ve ergonomik tasarımlı modellerden oluşur. Emzirme önlüğü kullanarak her ortamda bebeğinizi kolayca besleyebilirsiniz. İşlevsel modellerle üretilen önlükler, bebeğin dikkatini dağıtmadan emme işlemine odaklanmasına yardımcı olur. Annelere, kalabalık ortamda bile bebeğini rahatça besleme fırsatı tanıyan ucuz emzirme önlüğü seçeneklerini ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz. Bebek sağlığına uygun kumaşlarla üretilen, pratik kullanımlı emzirme ve bebek önlüğü modellerini tek tıkla kolayca satın alabilirsiniz.

Bebek Emzirme Önlüğü Modelleri

Sağlıklı kumaşlar ve kullanışlı tasarımlarla üretilen bebek emzirme önlüğü modelleri, farklı zevklere hitap eden desenler ve renkler sunarak annelerin ihtiyaçlarını karşılar. Kolay giyilen önlükler; çiçekli, uğur böcekli, puantiyeli, motifli ve figürlü desenlerle üretildiği için sevimli bir görünüm de sunar. Yazlık ve kışlık kumaşlarla üretilen askılı bebek emzirme önlükleri boyundan asılmalıdır. Açık alanlarda ve seyahatlerde bebeğinizi kolayca emzirmenize yardımcı olan önlükleri, bebek örtüsü olarak da kullanabilirsiniz. Pastel renklerin yanı sıra canlı renklerle de üretilen bebek emzirme önlüğü seçenekleri, genellikle %100 organik pamuk dokumayla üretilir. Nefes alan ve terletmeyen pamuk kumaşlar, hassas bebek cildi için tercih edeceğiniz en uygun dokumalardır. Emzirme sırasında örtünün altında kalan bebeğinizin terlemesini ve bunalmasını önlemek için pamuk müslin dokumalı emzirme önlüklerini kullanabilirsiniz.

Emzirme Önlüğü Tasarım Özellikleri

Kolayca katlanan hafif yapılı emzirme önlüğü modellerini, bebek bakım çantanızda rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Ayarlanan boyun askısıyla tasarlanan önlükler kavisli yaka detayı sunarak emzirme boyunca bebeğinizi takip etmenize yardımcı olur. Bebeklerin huzurlu biçimde beslenmeleri için konforlu bir ortam yaratan ürünler, şık ve sade tasarımlı olabilir. Işık geçirgenliğine sahip modelleri tercih ederek bebeğinizin beslenirken karanlıkta kalmasını önleyebilirsiniz. Işıktan etkilenen bebekler için de emerken uykuya dalmalarını kolaylaştıran koyu renkli ürünlerden yardım alabilirsiniz. Ön kısmında cep detayı bulunan ve emzirme işlemini kolaylaştıran bebek önlük modelleri oldukça kullanışlıdır. Yavrunuzu emzirirken ihtiyaç duyacağınız ağız mendili gibi eşyaları bu cebe koyabilirsiniz. Nefes alan esnek dokumalı panço emzirme örtüsü modellerini de tercih edebilirsiniz. %100 pamuk müslin kumaştan üretilen, farklı renk ve desen seçenekleri sunan panço önlük modelleri, çok amaçlı kullanıma uygundur. Puset örtüsü veya bebek örtüsü olarak da kullanılır. Emzirme önlüğü, emzirme yastığı ve emzirme minderi gibi bebek ürünlerinden yardım alarak beslenme saatlerini keyifli hâle getirebilirsiniz.

Bebek Emzirme Setleri ve Kullanım Özellikleri

Emzirme örtüsü, bebek minderi ve emzirme yastığı gibi ürünlerden oluşan bebek emzirme setleri tüm ihtiyaçlarınızı karşılar. Uygun fiyat seçeneği sunan setler, şık ve sade tasarımlı modellerle üretilerek farklı beğenilere hitap eder. Bebeğinizi beslerken ihtiyaç duyacağınız bebek önlüğü ve bebek ağız mendili gibi ürünleri de setler hâlinde satın alarak ekonomik alışveriş yapma şansı bulabilirsiniz. Pamuk dokumalı 3’lü bebek önlük setleri size farklı modeller sunarak gereksinimlerinizi karşılar. Emzirme önlüklerinin boyun askıları ayarlanabilir özelliktedir. Kendinize göre ayarlayarak kullanacağınız için istediğiniz modeli satın alabilirsiniz. Askılı önlükler tek parçadan oluşur. Panço önlükler ise çift taraflı ve havuz yakalı modeller sunar. Her iki önlük modelini kolayca kullanabilirsiniz. Yüzlerce desen ve renk seçeneğiyle üretilen emzirme önlükleri, bebeğinizi hijyenik bir ortamda beslemenize yardımcı olur. Restoran, AVM ve park gibi dış mekânlarda bebeğinizi çekinmeden emzirebilirsiniz. Ürünler, ev ziyaretleri ve seyahatleriniz sırasında da size özgürce davranma şansı sunar. Çamaşır makinesinin uygun programında yıkayabileceğiniz hafif yapılı emzirme önlüklerini, kendi çantanızda bile taşıyabilirsiniz.

Ergonomik tasarımlı bebek emzirme setlerini, eğlenceli desenler ve %100 pamuk kumaşlarla üretilen bebek emzirme önlüklerini, ÇiçekSepeti’nin uygun fiyatları ile satın alabilirsiniz. Anne bebek konforunu önceleyen emzirme ve bebek önlüğü modelleri bir tık uzağınızda.