Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Emzirme Yastığı

Emzirme sürecine giren annelerin bu zaman diliminde en çok yardım aldığı ürünlerden biri emzirme yastıkları olarak öne çıkar. Gün içine yayılan ve sıklıkla tekrar eden bebeğin beslenmesi aşamalarında emzirme yastığı modelleri anneyi ve bebeği ayrı ayrı rahat ettirmek üzerine tasarlanır. Bebeklerin gelişim süreçlerine yaptığı katkılar sayesinde pek çok aile tarafından tercih edilen bu ürünler, işlevsel tasarımları sayesinde ilgi çeker.

Uzun süre boyunca hareketsiz kalınan bir süreç olan emzirme zamanında çeşitli zorluklar yaşanabilir. Bu zorlukları daha kolay atlatmak için tercih edeceğiniz en iyi emzirme yastığı modelleri kullanışlı yapıları sayesinde yeni doğan bebeklerden itibaren güven içinde kullanılır. Fonksiyonel özelliklere sahip olan emzirme yastıkları, farklı renklerde ve desenlerde satışa sunulur. Bu ürünlerin görüntüsünün yanı sıra kolay taşınabilir olması da son derece önemlidir.

En Kullanışlı Emzirme Yastığı Modelleri

Farklı süt emme pozisyonlarında bebeklerin ve annenin rahatının sağlanması için kullanılan emzirme yastıkları, çeşitli materyaller kullanılarak üretilir. Sizin ve bebeğinizin ihtiyaçlarını göz önüne alarak seçeceğiniz bebek emzirme yastığı modelleri, farklı sertlik derecelerine sahiptir. Emzirme yastığının sertliği bebeğinizin kalçasını ve omurgasını ne ölçüde desteklemek istediğinize göre farklı seçeneklerde tercih edilebilir. Dolgulu ve destekli yastıklar da yine belirli bir desteğe sahip olup, annenin rahat etmesi için son derece önemlidir.

Emzirme yastığı nasıl kullanılır sorusu pek çok annenin aklına takılan sorulardan bir tanesidir. Kullanıma hazır bir biçimde elinize gelen bu ürünü son derece kolay bir şekilde kullanmanız mümkün olur. İstediğiniz açıda koyacağınız yastığın üzerine yerleştireceğiniz bebeğiniz süt emme işlemini daha rahat bir biçimde gerçekleştirir. Emzirme yastığını evinizde kullanacağınız gibi, gittiğiniz çeşitli mekanlara da yanınızda taşıyabilirsiniz.

İşlevsel Emzirme Yastıkları

Bebeklerin ve annelerin ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan pek çok emzirme yastığı çeşidi bulunur. Karşınıza çıkan modeller arasından kendinize en uygun ürünü bulmanız bu alternatifler sayesinde oldukça rahattır. Tek tarafı açık olan C şeklindeki emzirme yastığı modelleri bebeklerin sırtını desteklerken anneleri de rahat ettirir. Daha sonraki aylar için bebeğinizin oturma pozisyonunu desteklerken farklı biçimlerde de yardım alacağınız bu emzirme yastıkları son derece işlevsel modellerdir.

Bebeğinizin vücuduna göre incelip kalınlaşarak destek veren emzirme yastıkları çeşitliişlevsel özelliklere sahiptir. Mindere yapışan cırt cırtlı modellerden annenin koluna sabitlenerek daha iyi bir tutuş sağlayan modellere kadar pek çok çeşitte sunulan ürünler size kullanım kolaylığı sağlamayı hedefler. Küçük boyutta üretilen emzirme yastıklarını beslenme esnasında uykuya dalan bebeklerinizi uyandırmaya gerek kalmadan yatağa ya da pusete yerleştirmeniz mümkündür.

Avantajlı Emzirme Yastığı Fiyatları

Emzirme yastığı ölçüleri ailelerin ihtiyacına göre çeşitliseçeneklerde sunulur. Doğru duruş ve yatış pozisyonlarında değişik sıkıntılar yaşamadan beslenmesi gereken bebeklerin ve annelerin en büyük yardımcısı olan bu ürünler, uyku aşamasında da yardımcınız olur. Eklem ağrısı gibi sorunlar yaşayan anneler için destekleyici özellikte tasarlanan emzirme yastıkları bebeğinizi güvenle taşırken sizin de ihtiyaçlarınızı karşılar. Henüz dengede durmayı öğrenemeyen bebekler için güzel bir tutucu görevi de gören emzirme yastığı modelleri, günün her anında ve her mekanda rahatlıkla kullanılır.

Modele göre değişen emzirme yastıkları, farklı fiyat seçenekleri ile sunulur. Emzirme yastığı fiyatları, ürünün birçok özelliğine göre değişse de her bütçeye uygun fiyatlarla satışa çıkar. Kumaş yumuşaklığı, iç dolgu materyali, ürünün terletmeyen yapıda olması gibi özellikler yastığın işlevselliğini de artırır. Siz de ucuz emzirme yastığı arayışındaysanız, ÇiçekSepeti’nde yer alan birbirinden kaliteli emzirme yastıklarına göz atabilir, dilediğiniz ürünü kolaylıkla satın alabilirsiniz.