Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Epilasyon Ağda Ürünleri

Cildiniz hepiniz için çok önemlidir. En önemli aksesuarlarımızdan olan cildinize ne kadar iyi davranırsanız o kadar güzel sonuçlar alabilirsiniz. İstenmeyen tüyler de cildinizin bir parçasıdır ve tüylerden kurtulmak için kullandığınız yöntemler bazen cildinize zarar verebilir. Bu yüzden istenmeyen tüylerden kurtulmak için epilasyon ağda yöntemlerini kullanabilirsiniz. ÇiçekSepeti aradığınız tüm ağda ve epilasyon modellerini bir arada sunar.

Su Geçirmez Epilasyon Aleti ile Hafiflemiş Hissedin

Su geçirmez epilasyon aleti cildinizin yumuşak olmasını sağlar ve tahriş olma gibi durumları da engeller. Hiçbir şekilde, epilasyon yaptıktan sonra cildinizde kızarıklıklar meydana gelmez. Suda kullanma imkanı veren su geçirmez epilasyon aleti en küçük tüylerinizin bile alınmasını sağlar. Su ile yumuşak ve pürüzsüz bir görünüme kavuşmak için su geçirmez epilasyon tercih edebilirsiniz.

Ağda Makinesi ile Tüylerinizden Zaman Kaybetmeden Kurtulun

Ağda makinesi evde kendiniz uygulayabileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. Ağda geniş hazneye koyulup eritilerek kullanılır. Ağdanın sıcaklığını makineden ayarlayabilir ve cildinizin tahriş olmasını engelleyebilirsiniz. Evde pratik ve hızlı bir şekilde ağda yapma kolaylığı sağlayan makine hiçbir şekilde cildinize zarar vermez. İstenmeyen tüylerinizden bu şekilde kurtulabilirsiniz.

Roll-on Ağda Seti

Evde ağda yapmak sizi zorluyorsa roll-on ağda setini deneyebilirsiniz. Roll-on ağda seti kolay sürülebilir başlığı ve tüp içerisinde ağdası sayesinde etrafınızı kirletmenize neden olmadan, temiz bir şekilde kullanım imkanı sunar. Isıtıcı haznesi içerisine tek kullanımlık roll-on ağdayı koyarak yarım saat içerisinde istenmeyen tüylerinizden kurtulabilirsiniz. Set içerisinde bir adet ağda, ağda bandı, ağda yağı ve ısıtıcı makine yer alır. Roll-on ağda seti kullanarak pürüzsüz bir cilde sahip olabilirsiniz.

Kadın Jilet Seçenekleri ile Acil Durumlarda Pürüzsüz Bacaklara Sahip Olun

Jilet, acil durumlarda kurtarıcınız olacak bir ürün. Özel bir davete ya da bir organizasyona gitmediğiniz gerektiğinde tüylerinizden beş dakika gibi kısa bir süre içerisinde kurtulabilirsiniz. Jilet üzerindeki jel cildinizin tahriş olmasını engellerken aynı zamanda cildinizi nemli tutar. Bu şekilde cildinizde kızarıklıklar meydana gelmeden kısa süre içerisinde pürüzsüz bir görünüme ulaşabilirsiniz.

Tüy Dökücü Krem ile Pratik Bir Şekilde Tüylerinizden Kurtulun

Tüy dökücü krem içerisinde insan cildine ve sağlığına zarar verecek herhangi bir madde bulunmaz. Hiçbir şekilde tüy dökme işleminden sonra kızarıklık ve yaralarla karşı karşıya kalmazsınız. Tüy dökücü kremi tüylerin üzerine uyguladıktan sonra on beş dakika beklemelisiniz. Daha sonra ılık su ile kremi yıkayarak tüylerin döküldüğünü görürsünüz. Tüy dökücü krem, kullanımı ile oldukça pratik bir seçenektir. Tüy dökücü krem kullanarak anında istenmeyen tüylerinizden kurtulabilirsiniz.

Tüy Dökücü Sihirli Sünger

Tüy dökücü krem yerine sihirli süngeri banyolarda kullanarak da istenmeyen tüylerinizden kurtulabilirsiniz. Çift taraflı olan sünger tüyler ile bir araya geldiğinde kısa zamanda etkisini göstermeye başlar ve cildinize de herhangi bir şekilde bir zarar vermez. Rahatlıkla bu ürünü de kullanmayı tercih edebilirsiniz.

Soğuk Ağda Bandı ile Kesin Çözüm

Ağda kullanmaktan vazgeçemeyenlerdenseniz soğuk ağda bantlarını deneyebilirsiniz. Pratik kullanıma sahip ve kısa zamanda istenmeyen tüylerden kurtulmanızı sağlar. İki elinizin arasına alarak bandı ısıtıp katlarını ayırıp istediğiniz bölgeye soğuk ağda bandını uygulayabilirsiniz. Bu şekilde acısız ve kısa sürede istenmeyen tüylerinizden kurtulabilirsiniz.

ÇiçekSepeti istemeyen tüylerden kurtulmak için size pek çok farklı seçenek sunar. Aradığınız tüm ürünleri tek tık ile ÇiçekSepeti’nden bulabilirsiniz. Bütçenize uygun tüm ürünler ÇiçekSepeti’nde mevcut. Ürünler hakkında detaylı bilgi almak için ürün detaylarını inceleyebilirsiniz ve kullanıcı yorumlarına da göz atarak daha iyi fikir edinebilirsiniz.