Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Çiçeksepeti Logo
Çiçeksepeti Logo
Filtrele
Sırala

Epson Marka Yazıcı ve Yazıcı Malzemeleri

Farklı teknolojilerde yazıcı, yazıcı malzemeleri ve yazısı aksesuarları üretimi yapan, Japon merkezli firma Epson, 1970 yılından beri üstün kalite ve ürün çeşitliliği ile en çok aranan isimlerden biri olmayı başarıyor. En çok tercih edilen yazıcı markalarından biri olan Epson marka ürünleri ÇiçekSepeti’nde! En iyi teknolojiyi ürün tasarımlarına yansıtan, kullanışlı ve gelişmiş işlevleri olan Epson ürünleri ve aksesuarları, ÇiçekSepeti’nde kullanıcıları ile buluşmayı bekliyor!

Hem evde hem iş yerlerinde kullanılabilecek ürün çeşitliliği ile uygun fiyatlı Epson ürünleri ile üstün kaliteyi deneyimleyebilir, mükemmel fiyatlar ile online olarak kampanyalı Epson ürünleri satın alabilirsiniz.

Epson Marka Yazıcı Modelleri

Yazıcılar, kullanım şekilleri ve kategorilerine göre ayrılırlar. Ev içinde kullanılacak ve ofiste kullanılacak Epson markalı yazıcı çeşitleri, kullanım amaçlarına göre farklılık gösterir. A3 boyutuna uygun yazıcı çeşitlerinden Epson L1300 ITS Kuşe 4 Renk Bitmeyen Kartuşlu A3+ gibi bir model tercih edilebilir. Eğer yazıcıda tarayıcı fonksiyonu aranıyorsa; tarama, kopyalama ve baskı özellikleri bulunan çeşitli yazıcı tipleri tercih edilmelidir. Epson ürünleri, Eco Tank denilen, mürekkep maliyetinin en aza indirilmesini sağlayan bir teknolojiye sahiptir. Böylece mürekkep tankında tasarruf edilebilir. Epson L Serisi yazıcı çeşitleri genel olarak evler ve çalışma grupları için uygundur. Bu serideki ürünler baskı, tarama, kopyalama ve faks özelliklerine sahiptir. L serisi yazıcıları içerisinde L3151 numaralı ürün çok fonksiyonlu bir üründür ve baskı tekniği olarak mürekkebi kullanır.

Teknolojik gelişmelerin yanı sıra ekolojik olarak da doğaya katkı sağlamayı ilke edinen Epson ürünlerini siz de ÇiçekSepeti’nden çeşitli kampanyalı fiyatlar ve farklı ödeme seçenekleri ile satın alabilirsiniz. Epson ürünleri sahibi olmak sadece birkaç tık uzağınızda!