Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Equal ÇiçekSepeti'nde!

Kozmetik alanında öncü markalar arasında yer alan Hunca ailesinin vazgeçilmez kokuları arasında yer alan Equal markası, benzersiz alt ve üst notalara sahip ürünleri ile şimdi ÇiçekSepeti’nde!

Kadın ve erkekler için ürettikleri benzersiz kokuları ile Equal markası; deodorant, parfüm, roll-on, vücut losyonu seçenekleri ile zengin bir portföye sahip. Tekli ya da set olarak tercih edebileceğiniz Equal marka kokular, dinamik ve sportif tonlara sahip. Siz de uygun fiyatlı Equal ürünlerine sahip olmak için ÇiçekSepeti üzerinden online alışveriş ile sipariş edebilir, kampanyalar ve indirimli ürünler hakkında bilgi sahibi olmak için mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

Benzersiz Kokuya Sahip Equal Ürünleri

Günün her saatinde kullanabileceğiniz Equal marka kokular ile her an dikkat çekebilir ve bulunduğunuz ortama imza atabilirsiniz. Gün boyu terlemeyi önleyen, istenmeyen kokuların oluşmasını engelleyen Equal markasına ait parfüm, deodorant ve roll-on’lar ile siz de ardınızda vazgeçilmez kokular bırakacaksınız. İndirimli Equal ürünleri, ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor! Equal marka ürünleri avantajlı fiyatlarla ÇiçekSepeti’nde bulabilir ve kampanyalı Equal ürünlerinden birini satın alabilirsiniz.

Modern ve şehirli kadın ve erkeklerin markası olan Equal ile gün boyunca süren temizlik ve ferahlık hissini yakalayabilirsiniz. Siz de Equal ürünlerini incelemek ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için ÇiçekSepeti'ni tercih edebilir, Equal ürünlerini online sipariş ile satın alabilirsiniz.