İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Erkeğe Yılbaşı Hediyeleri

Yılbaşı hediye seçimini konusunda çok fazla kısıtlamalara takılmadığımız, diğer özel günlere göre nispeten daha fazla seçeneğimizin olduğu bir gündür. Alınacak hediye hoş bir jest olmasının yanı sıra önümüzdeki 1 yıla ait temennilerin gerçekleşmesine sembolik bir başlangıç anlamı da taşır.

Erkek arkadaşa yılbaşı hediyesi seçimi ile erkek kardeşe hediye seçimi arasında çok fazla zorlanmazsınız. Çünkü alacağınız hediyeye romantizm yüklemenize gerek yoktur. Yeni yılın mutluluk getirmesi temenni edilir tabi ki fakat alacağınız hediyenin bir Sevgililer Günü kadar derin ve romantik hisleri ifade etmesini beklemezsiniz. Bu açıdan seçenekleriniz çok ve bütçeniz için zorlayıcı değildir.

Erkeğe alınabilecek yılbaşı hediye temalarını basitçe sıralarsak; bileklik/aksesuar ürünleri, teknolojik hediyeler, hediye sepeti, iç giyim - boxer, konsol oyunları ve kitaplar başlıca göz atabileceğiniz kategoriler olabilir. Bu hediye opsiyonları erkek kardeşe yeni yıl hediyesi için de uygun olacaktır.

Daha fazla öneri için yılbaşı hediye fikirleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Yılbaşı sepeti ve Yeni Yıl İndirimleri sayfamızdaki ürünler de ekstra seçenekleriniz olabilir.

Hediyenizin yanında anlamlı bir kart notu iliştirmek isterseniz de yılbaşı mesajları sayfamıza göz atabilirsiniz.

Erkek için yeni yıl hediyesi ne alınır?

- Bu sorunun net cevabını verebilmek için o kişiyi ne kadar tanıdığınız büyük önem arzeder. Özellikle hobileri veya ilgi alanları konusunda biraz fikir sahibiyseniz işiniz çok kolaylaşacaktır. Çünkü erkekler, ilgi duyduğu bir alanla ilgili aldığınız hediyeyi çok önemseyecektir. Böyle bir şansınız yoksa, yaşı, giyim tarzı, tercih ettiği renkler ve günlük rutinlerine bakarak uygun desen ve tarzlarda cüzdan, saat, dolma kalem, gömlek gibi joker hediyeleri tercih edebilirsiniz. Alternatif olarak kutulu erkek setleri de güzel bir hediyelik olacaktır.

Erkeğe ucuz yılbaşı hediyesi ne alınır?

- Yeni yıl hediyesi konusunda bütçeniz kısıtlıysa erkek aksesuar çeşitlerine odaklanmanız daha iyi olabilir. Deri kartlık, tesbih, şık kutusunda bir çakmak, isim baskılı bir defter seti makul fiyatlara alabileceğiniz hediyelerin başında gelir.

Erkek sevgiliye yeni yıl hediyesi ne alınır?

- Erkek sevgiliye yılbaşı hediyesi seçimi standart hediyelerden farklı olarak aranızdaki derin sevgiyi de ifade edebiliyorsa daha önem kazanacaktır. El yapımı hediyeler emeğinizi yansıtsa da, sıfırdan bir şey üretmek ve sonucunda görsel olarak da çok iyi olmasını ummak fazla iyimser kalabilir. Bunun yerine hediyenizi seçtikten sonra hediye paketini hazırlarken kendinizden bir kaç küçük dokunuşla sevgilinize özel hediyenizi kişiselleştirebilir, kendinizden bir şey katabilirsiniz. Ona özel güzel bir hediye vermiş olursunuz.

Erkek çocuğa yeni yıl hediyesi

- Erkek çocuklara yılbaşı hediyesi konusunda akla ilk gelen oyuncak araba, bilgisayar oyunları, kostum setleri veya bisiklet tarzı şeylerdir. Fakat bunların yerine onun yaratıcılığını tetikleyecek eğitici oyun setleri, programlanabilir oyuncaklar, lego tarzı yapboz ürünleri, puzzle çeşitleri veya müzik enstrumanları daha hoş ve eğitici bir hediyelik olabilir.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.