İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Erkek Bebek Ayakkabı

Bebeğinizin sağlığı için ilk adım ayakkabısını seçerken dikkat etmelisiniz. Ayakkabı, bebeğinize yumuşak bir zemine basıyor hissi vermeli. Bu şekilde bebeğiniz çok daha rahat hareket ederek, yürümeyi kısa zamanda öğrenir. Ayakkabı seçiminde sadece konforu değil uzun süreli kullanımı da ön planda tutuyorsanız aradığınız özelliğe göre ÇiçekSepeti’nde arama yapabilirsiniz. ÇiçekSepeti aradığınız özelliğe sahip ürünü en iyi kalite ile sizlere sunar.  

Organik Bebek Patiği ile Yumuşak Adımlar  

Bebeğinizin organik ürünler tercih ederek, vücuduna kimyasal madde teması olmadan sağlıklı bir şekilde adım atmasını sağlamanız mümkün. Organik patik tamamen pamuk materyalinden üretilmiş ve özel bir tasarıma sahiptir. Organik bebek patiği evde kullanım için uygun olup, kış aylarında bebeğinizin ayağının soğuktan korunmasını sağlar. Sevdiklerinize hediye olarak da organik bebek patiği tercih edebilirsiniz. Organik bebek patiği özel olarak tasarlanmış kutusunda sevdiklerinize teslim edilir.

Kişiye Özel İsimli Erkek Bebek Ayakkabısı  

Sevdiklerinize özel anlarında yanında olduğunuzu göstermek için kişiye özel tasarım hediyeler tercih edebilirsiniz. Yeni doğan erkek bebeği için tasarlanmış kişiye özel isimli bebek ayakkabısı özel bir hediye tercihi olur. Bebeğin ismi yazılı olan özel desenlerden oluşan bu bebek ayakkabısıyla  sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Örme dokudan oluşan özel tasarım bebeğinizin ayaklarını sararak hafifliği ile yokmuş hissi verir. Bebeğiniz ilk adımlarını kendine özel bu bebek ayakkabısı ile yaptığında yumuşak bir zemine basıyor hissine kapılır. Bu şekilde bebeğiniz ilk adımını rahat bir şekilde atmış olacak.  

Erkek Bebekler için Panduf  

Bebeğiniz yürümeye başladığında panduf kullanarak daha rahat hareket etmesini sağlayabilirsiniz. Panduf hem iç mekan hem de dış mekan için kullanıma uygundur. Cırtlı bandı sayesinde panduf size pratik bir kullanım imkanı sağlar. Panduf tabanı sert materyallerden üretildiği için çocuğunuz ayağını rahatsız edecek taş, kum gibi malzemeleri hissetmez. Dayanıklı oluşu ile de panduf uzun süreli bir kullanım sağlar.  

El Yapımı Makosen Patik ile Konforlu Hareket İmkanı  

Bebeğinizin ilk adımlarını konforlu bir şekilde yapabilmesi için el yapımı makosen patik tercih edebilirsiniz. Deri görünümü ile dikkat çeken makosen patik, rahatlığıyla da bebeğinizin kolay adımlar atmasını sağlar. Özellikle ev gibi iç mekanlarda makosen patik kullanarak çocuğunuzun ilk adımlarında yanında olabilirsiniz. Sevdiklerinize hediye için de el yapımı makosen tercih edebilirsiniz. El yapımı makosen patik %100 deri materyalinden üretildiği için uzun süre dayanımı yüksek bir kullanım sağlar. Zemininde hiç bir şekilde aşınma, döküntü gibi problemler olmaz.  

Yaz Aylarında Bebeğinizin Ayağı Sandaletler ile Serinlesin  

Bebek sandaletleri yaz aylarında bebeğinizim ayağının pişmesini önler. Yapısı ile çocuğunuzun kolay hareket etmesini sağlar. Özellikle yaz aylarında sürekli dışarıda olmak isteyen bebekleriniz için sandalet tercih edebilirsiniz. Erkek bebek sandaletleri cırtlı yapısı ile konforlu bir kullanım sağlar. Ayakkabının yanlarındaki açıklıklar bebeğinizin ayağının serin kalmasına yardımcı olur. Bebek sandaletini istediğiniz tüm ortamlarda kullanabilirsiniz. Kumaş materyali sayesinde ıslandığında da anında kuruyarak bebeğinizin ayağına zarar vermez. Cırtlı yapısı ile ayakkabının sıkılığını çocuğunuzun ayağına göre rahatlıkla ayarlayabilirsiniz. Ayağı sıkmayan yapısı sayesinde bebeğiniz sandaleti ayağında hissetmeden konforlu adımlar atar. ÇiçekSepeti erkek bebek ayakkabısı konusunda sizlere geniş bir yelpaze sunar. Aradığınız tüm ürünleri ürün özellikleri ile beraber görebilirsiniz. Erkek bebek ayakkabısı hakkında detaylı bilgi almak için ürün detaylarına tıklamanız yeterli. Kullanıcı yorumlarına da bakarak ürün hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. ÇiçekSepeti sizlere kaliteli ve güvenilir bir satın alma işlemi sunar.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.