İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

HER GÜN AYNI
GÜN TESLİMAT
GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ
Temizle

Filtrele

14 ürün bulundu.

Erkek Bebek Çorap

Tüm anne ve babaların bebekleri için yaptığı ilk alışverişin vazgeçilmez parçası bebek çoraplarıdır. Bebekler için tasarlanan çoraplar, sevimli görünümleri ile anne ve babaların kalbini ilk görüşte kazanıyor. Bebeğinizin dört mevsim ihtiyaç duyduğu temel giyim ürünlerinden olan çoraplar, kıyafetlerini tamamlayan en önemli parçalar arasında yer alıyor. Erkek bebek çorap modelleri, farklı renklere ve desenlere sahip birçok seçenek ile karşınıza çıkıyor. Bu rengarenk ve sevimli seçenekler arasında karar vermek her zaman kolay olmuyor. Erkek bebek külotlu çorap ve erkek bebek babet çorap çeşitleri, yıllardır anne ve babaların alışverişlerinde eksik etmediği parçalar arasında yer alıyor. Siz de birbirinden farklı tasarımlara sahip kaliteli erkek bebek çorap modellerini ÇiçekSepeti’nde bulabilir ve satın alabilirsiniz.

Çorap Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Bebeğiniz için çorap seçimi yapmak, birçok dikkat edilmesi gereken noktayı da beraberinde getiriyor. Bebeğinizin ayaklarının üşümemesi ve sıcaklığını koruması için kullanılan çorapları tercih ederken, iplik kalitesini göz önünde bulundurmanız gerekiyor. Bebeğinizin hassas cildini tahriş etmeyecek kalitedeki ipliklerden üretilen erkek bebek çorapları, sağlıklı malzemeden üretilmelidir. Bebeğinizin ayak sağlığı konusunda çorap seçiminin önemi büyük. Ayağını sıkan, dokusuyla rahatsız eden çoraplar giydirmek, bebeğinizin doğru adım atmasının da önüne geçiyor. Üstelik ayağını terleten çoraplar, bebeğinizin şimdi ve sonraki aşamada karşılaşabileceği mantar veya enfeksiyon gibi cilt problemlerine de yol açıyor. Bu nedenle bebeğiniz için seçeceğiniz çorapların ağırlıklı olarak pamuklu iplikten üretilmiş olması büyük avantaj sağlıyor. Bebek çorabı seçerken dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise, mevsime uygun çorap seçimi yapmak. Özellikle yaz ve kış aylarında doğru kalınlıkta ve doğru modelde çorap seçmek, bebeğinizin yaşam kalitesini artırıyor. Erkek bebek çorap kategorisinin en kaliteli çorapları ÇiçekSepeti’nde sizi ve bebeğinizi bekliyor!

Erkek Bebek Külotlu Çorap

Bebeğiniz emeklemeye başladığı andan itibaren onu korumaya çalıştığınızı ve adımlarınızı desteklediğinizi biliyoruz. Evin her yerinde dolaşmaya ve keşfetmeye başlayan bebeğinizin ayaklarının üşümesini istemediğiniz de bir gerçek. Bebeğinizin üşüyüp üşümediğine dair endişelerinizi hafifletmek veya ortadan kaldırmak için, külotlu çorap tercih edebilirsiniz. Hem kız hem erkek bebekler için özel olarak üretilen külotlu çoraplar, bebeğinizin ayağından kolaylıkla çıkmayacağı için bebeğinizin ayaklarını dilediğiniz gibi koruyabilirsiniz. Üstelik erkek bebek külotlu çorap modelleri; bebeğinizin özgürce hareket etmesini sağlar. Böylece bebeğinizin oyun keyfi hiç bölünmez ve aynı zamanda ayakları hiç üşümez. Erkek bebek külotlu çorap tercihinizi yaparken, çorapları ister tek başına isterseniz kıyafetlerinin altına giydirebileceğinizi unutmayın. Çok yönlü bir kullanım sunan külotlu çoraplar sayesinde bebeğinizin sağlıklı bir şekilde büyümesi çok daha kolay. Bebeğiniz için en renkli ve kaliteli erkek bebek külotlu çorap modelini ÇiçekSepeti’nde bulabilir ve uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Erkek Bebek Babet Çorap

Külotlu çorapların bebeğiniz için ne kadar kullanışlı ise; erkek bebek çorap kategorisinde, soket çoraplar arasında en çok tercih edilen babet çoraplar da bebeğiniz için o kadar pratik. Özellikle bahar ve yaz ayları gibi bebeğinizin vücut sıcaklığının yüksek olduğu dönemlerde, erkek bebek babet çorap modellerini tercih edebilirsiniz. Bebeğinizin ayaklarının hava almasını sağlayan pamuklu babet çoraplar, ayakkabılarının veya sandaletlerinin içinde ayaklarının zarar görmesini de engelliyor. Erkek bebek babet çorap ile bebeğinizi mevsime uygun bir şekilde giydirebilir ve ayak sağlığınızı koruyabilirsiniz.

Bebeğinizin minicik ayakları için ihtiyacınız olan erkek bebek külotlu çorap veya erkek bebek babet çorap modellerini ÇiçekSepeti’nde bulabilir ve detaylı bir şekilde inceleyerek satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.