Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Erkek Bebek Gömlekleri

Bebekler için satın alabileceğiniz pek çok farklı kıyafet vardır. Tişörtler, kazaklar, sweatshirtler… Ve tabii ki özel günlerin olmazsa olmazı erkek bebek gömlekleri! Erkek bebek gömlek modelleri, bebeğinizin şık bir tarzı olmasını istediğinizde kullanabileceğiniz giyim ürünlerinden biridir. Yüzlerce farklı çeşidi olan erkek bebek gömlek modellerini Çiçeksepeti’nin geniş ürün yelpazesinde online olarak inceleyip satın alabilirsiniz!

Erkek Bebek Gömlekleri Nasıl Seçilir?

Hem yetişkinler için hem de bebekler için özel günlerde en çok kullanılan giyim ürünlerinin başında gömlekler gelir. Şık, tarz ve spor bir görünüm için erkek bebek gömlek modellerini inceleyebilirsiniz.

Bebekler için farklı tarzlarda gömlekler üretilir:

  • Özellikle yenidoğanlar ve küçük yaştakiler için çıtçıtlı, body şeklinde gömlek modelleri vardır. Bebeğinize kolayca giydirebileceğiniz bu gömlekler, hem onun rahat etmesini hem de şık görünmesini sağlar.
  • Erkek bebekler için üretilen kot gömlek çeşitleri vardır. Bebeğinizin daha spor bir tarzı olmasını istiyorsanız hem set halinde hem de tekli olarak satılan erkek bebek gömlek modellerini tercih edebilirsiniz.
  • Gömlek şeklinde üretilen pijama takımları da erkek bebek giyim ürünleri arasında yer alır. Bebeğinizin rahat bir uyku uyuması için pamuklu kumaştan üretilmiş uyku gömleklerini tercih edebilirsiniz.
  • Erkek bebekler için şık, klasik gömlekler de bulunur. Etkinliklerde, doğum günlerinde ya da misafirliklerde bebeğinize bu gömleği giydirebilirsiniz.

Bebeğiniz sağlığı ve rahatlığı için gömlek seçiminde bazı noktalara dikkat etmeniz önemlidir:

  • Kaliteli kumaş yapılarına sahip olan erkek bebek gömlekleri, bebeklerin konforlu olmasını sağlar. Yaz aylarında kısa kollu, ince ve pamuklu kumaşları daha sık olarak tercih edebilirsiniz. Kış aylarında ise polar, kadife, yün gibi daha kalın ve vücudu sıcak tutan kumaşlardan üretilen gömlekleri tercih edebilirsiniz.
  • Bebekler için üst giyim ürünlerini seçerken onların çok hızlı büyüdüğünü göz önünde bulundurmanız gerekir. Giysiyi, çocuğunuzun vücudundan çok az büyük olacak şekilde satın alabilirsiniz. Yenidoğan için alacağınız bir gömleği, bebeğinizin bir ay kadar giyebileceğini unutmayın.
  • Erkek bebek gömlek modelleri arasından seçim yaparken ürünü kumaşına da dikkat etmeniz gerekir. Çocuğunuzun terini emecek, onu terletmeyecek, vücudunun nefes almasını sağlayacak kumaşlara öncelik verebilirsiniz. Pamuklu ve keten kumaşlardan üretilen bebek gömleklerine öncelik verebilirsiniz. Bebekler ve çocuklar için aldığınız giysilerin sık sık kirleneceğini ve sık sık yıkanması gerektiğini de unutmamalısınız. Sık sık makinede yıkanacak olan giysinin çok çabuk eskimemesi için de kumaşının iyi olması önemli bir noktadır.
  • Özellikle bebekler için rahatlık, şıklıktan önce gelir. Bu yüzden onlar için seçeceğiniz gömlek modellerini daha geniş kesimlerden seçebilirsiniz.
  • Erkek bebek gömlek modelleri tulum olarak üretilir. Bu tarz ürünler tek parça olarak kullanılabildiği için oldukça sık tercih edilir. Yaz aylarında kısa kolluları, kış aylarında ise uzun kolluları tercih edebilirsiniz.

Bebeklerinizin konforlu ve şık olmasını sağlayan erkek bebek gömlek çeşitlerini Çiçeksepeti’nden online olarak kolayca satın alabilirsiniz!

Uygun Fiyatlı Erkek Bebek Gömlekleri

Giyim ürünlerinde fiyat farklılıkları olması normaldir. Bebeğiniz için gömlek modellerini incelerken de farklı fiyat seçenekleriyle karşılaşabilirsiniz. Ürünün üretiminde kullanılan malzeme, ürünün kumaşı, ürünün detayları, yapımında kullanılan malzemenin doğallığı, baskılı ya da sade olması gibi detaylar ile ürünün fiyatında değişiklikler olabilir. Çiçeksepeti’nde yüzlerce farklı erkek bebek gömleğine göz atabilir, her bütçeye uygun erkek bebek gömleklerini kolayca satın alabilirsiniz!