Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Çiçeksepeti Logo
Çiçeksepeti Logo
Filtrele
Sırala

Erkek Bebek Hastane Çıkışı Kıyafetleri

Hem kendi bebekleriniz için hem de sevdiklerinizin yenidoğan bebekleri için ilk günlerde kullanılabilecek bazı ürünler vardır. Bebeklerin ihtiyacı olan bu ürünleri set halinde ya da tekli olarak satın alabilirsiniz. Bebekler için özel tasarlanan, ihtiyaçlara hitap eden, birbirinden güzel erkek bebek hastane çıkışı takımlarını Çiçeksepeti’nde online olarak inceleyip satın alabilirsiniz!

Erkek Bebek Hastane Çıkışı Setlerinde Neler Olur?

Bebekler için hazırlanan hastane çıkışı takımları, genellikle doğumdan birkaç ay önce alınmış olur. Erkek bebek hastane takımları ile kız bebek hastane takımlarının içeriği genellikle aynı olsa da renkler, desenler ve modeller kimi zaman birbirinden farklı olabilir. Erkek bebek hastane çıkışı takımlarının temel amacı, bebeğinizin ihtiyacı olan ürünleri tek seferde satın almanızı sağlamaktır. Bu sayede bebeğinizin ihtiyaçlarını kolayca karşılayabilirsiniz. Rahatlığı, konforu ve set oluşuyla kullanım kolaylığı sunan erkek bebek hastane çıkışı takımlarını sevdikleriiz için ya da kendiniz için satın alabilirsiniz.

  • Erkek bebek hastane çıkış takımları genellikle 3’lü, 5’li ya da 10’lu setler halinde bir araya getirilen ürünlerden oluşur.
  • Setlerin içeriğinde, yenidoğanların ihtiyacı olan tüm giyim ürünleri bulunur.
  • Bebeğiniz için hastane çıkışı kıyafeti seçerken kendiniz için de lohusa kıyafeti seçip kıyafetlerinizin benzer olmasını sağlayabilirsiniz.

Yenidoğan erkek bebek hastane çıkışı takımı seçerken bazı noktalara dikkat edebilirsiniz:

  • İlk olarak yenidoğan bebeğiniz için seçeceğiniz kıyafetin kumaşının son derece önemli olduğunu söyleyebiliriz. Bebeğinizin cildi oldukça hassastır. Bu yüzden onun tenine değecek kıyafetleri en iyi şekilde seçmeniz gerekir. %100 pamuklu kıyafetleri tercih edebilirsiniz.
  • Bebeğiniz için seçeceğiniz hastane çıkışı takımının mevsim şartlarına uygun olup olmaması da çok önemlidir. Kış bebekleri için daha çok uzun kollu, yelekli takımlar tercih edebilirsiniz. Yaz bebekleri için ise daha ince kumaşlı, tişörtlü takımları tercih edebilirsiniz.
  • Hastane çıkışı takımının içeriğini de inceleyerek seçeneklerinize göz atabilirsiniz. Genel olarak yenidoğan için gerekli olan ürünler; üst ve iç zıbın, tulum, patik, eldiven, önlük ve body gibi ürünlerdir. Buna ek olarak yelek, şapka ve battaniye gibi ürünlerin de yer aldığı erkek hastane çıkışı setlerini tercih edebilirsiniz.
  • Klasik setlerin yanı sıra içerisinde zıbınların ve atletlerin bulunduğu setleri de ekstra olarak satın alabilirsiniz. Bu sayede bebeğinizin ihtiyacı olduğunda kıyafetlerini kolayca temizleyebilirsiniz.
  • Yenidoğan hastane çıkışı setleri içerisinde yer alan ürünler oldukça kullanışlıdır. Örneğin zıbınlar, bebeğinizin vücudunu sıcak tutar. Ayrıca çıtçıtlı yapısı, kolayca bez değiştirmenize yardımcı olur. Esnek belli ve patikli ayakları olan pantolon modelleri ile bebeğinizin üşümesini, çoraplarını çıkarmasını engelleyebilirsiniz.
  • Yenidoğan bebekler el ve kollarını tam olarak kontrol edemez. Bu yüzden zaman zaman kendi tırnaklarıyla kendilerine zarar verebilirler. Bunun önüne geçmek için de eldivenleri kullanabilirsiniz.

Çiçeksepeti’nde birbirinden güzel, kullanışlı ve işe yarar erkek bebek hastane çıkışı setlerini inceleyebilirsiniz. Mavi, beyaz, çizgili, puantiyeli… Pek çok farklı model ve tasarımda erkek bebek hastane çıkışını sevdikleriniz için ya da kendiniz için satın alabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Yenidoğan Hastane Çıkışlarını Keşfedin!

Aradığınız her şeyi bulabileceğiniz Çiçeksepeti’nde yenidoğan erkek bebeklerin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak hastane çıkışı setlerini de keşfedebilirsiniz! Birbirinden farklı seçeneklere sahip olan, şık ve rahat tasarımlarıyla ön plana çıkan hastane çıkış setleri geniş bir yelpazede sizleri bekliyor. Uygun fiyatlı ürünleri hemen inceleyin!