Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Çiçeksepeti Logo
Çiçeksepeti Logo
Filtrele
Sırala

Erkek Bebek Pantolon Şort Alt

Küçük beyefendilerin dolaplarının vazgeçilmez parçaları arasında yer alan pantolonlar ve şortlar, onların kombinlerinin en büyük tamamlayıcıları arasında yer alıyor. Her bebeğe hitap eden pantolon ve şortlar ile bebeğinizin vücut sağlığını koruyabilir, rahat bir şekilde hareket etmesini sağlayabilirsiniz. Her mevsime uygun kıyafet seçeneklerinden biri olan pantolonlar, birçok farklı parça ile kombinlendiği ve giyilebildiği için anne ve babalar tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Erkek bebek pantolon modelleri, bebeğinizin şıklığına şıklık katıyor. Pantolon üzerine gömlek giydirerek bebeğinizi özel bir güne hazırlayabilir, renkli bir tişörtle yaz aylarında rahat etmesini sağlayabilir, kazak veya sweatshirt ile kombinleyerek soğuk kış günlerinden koruyabilirsiniz. Çok yönlü bir kullanım sunan erkek bebek pantolon modellerini, şortları ve altları ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz. Online alışveriş yoluyla bebeğinize çok yakışacak bu parçaları güvenle sipariş edebilir, bebeğinizin tarzını tamamlayabilirsiniz.

Pantolon Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bebeğinize pantolon seçerken, yetişkinlerden farklı olarak dikkat etmeniz gereken birçok önemli nokta vardır. Bunlardan en önemlisi, bebeğinizin içinde rahat hareket edebileceği, adımlarını kolayca atabileceği bir pantolon seçimi yapmaktır. Bez kullanan ya da adımlarını ilk defa atan bebeğiniz için, ağ kısmının canını acıtmayacağı ve kalın dikişlere sahip olmayan pantolon seçmeniz önerilir. Bir diğer önemli konu ise bebeğinize seçeceğiniz pantolonun kemerinin olmamasıdır. Erkek bebek pantolon modellerinde kullanılan kemerler, bebeğinizin karın bölgesini sıkarak hem midesini rahatsız edebilir hem de rahat hareket etmesini önler. Bebeğinize pantolon seçerken paçası çok sıkmayacak modelleri tercih etmelisiniz. Erkek bebek pantolon modellerinden bazıları lastik paça iken bazıları klasik paçadan oluşur. Her iki pantolon seçeneğinde de bebeğinizin ayak bileğini sıkmayacak modeller seçilmelidir. Bahçıvan model olarak adlandırılan salopet pantolonlar da bebeğinize çok yakışacaktır. Ancak bu pantolonları seçerken de ağ kısmının ve askılarının bebeğinizi sıkmamasına özen göstermelisiniz. Ayarlanabilir omuz askıları kullanarak klasik pantolonları da şık birer parçaya dönüştürebilirsiniz. Erkek bebek pantolon modelleri arasından bebeğinize en yakışacak modelleri seçmek için ÇiçekSepeti’ni tercih edebilirsiniz. Bebeğinizin dolabının eksilmeyen parçalarından olan pantolonları, ÇiçekSepeti güvencesi ile satın alabilirsiniz.

Bebeğinize En Uygun Şort ve Alt Modelleri

Yaz ayları geldiğinde herkeste olduğu gibi bebekler için de pantolonların yerini şortlar alıyor. Sıcak havalarda bebeğinizin rahat hareket etmesini sağlayan şort modellerini atlet veya tişörtlerle rahatlıkla kombinleyebilirsiniz. Renkli ve desenli şort modelleri ile bebeğiniz evde, okulda, parkta ya da tatilde oldukça rahat edecektir. Bebeğinizi terletmeyen ve teninin hava almasını sağlayan şort çeşitleri arasında ona en uygun modeli seçebilir, tarzına yön verebilirsiniz. Bebeğinizi mevsime göre giydirmek ve kıyafet seçimlerinde akılcı davranmak, onun vücut sağlığını koruyacak ve gelişimine katkı sağlayacaktır. Minik bebeğinizin yaz stilini tamamlayan vazgeçilmez parçalardan olan şortları seçerken kalın bir kumaşının olmamasına, bacaklarını sıkmamasına ve bel kısmının dar olmamasına dikkat etmeniz gerekir. Özellikle tatilde sürekli kullanacağınız şortları ve şort tişört takımlarını alışveriş yaparken sepetinizden eksik etmemenizi öneririz.

Bebeğiniz için tercih edilen alt giyim ürünlerinde, pantolonların ve şortların yanı sıra taytlar da sıklıkla kullanılıyor. İsterseniz pantolonların ve eşofmanların altına, isterseniz tek başına giydirebileceğiniz taytlar sayesinde bebeğinize ihtiyacı olan özgür hareket etme fırsatını sağlayabilirsiniz. Örme pantolon ve eşofman altları da anne ve babalar tarafından bebekleri için tercih ediliyor. Beli ve paçası lastikli, bebeğinizin bacaklarını rahatsız etmeyen, sıcak havalarda terlemesini, soğuk havalarda ise üşümesini engelleyen pantolon, şort ve diğer alt giyim modelleri için ÇiçekSepeti’ni ziyaret edebilirsiniz. Birbirinden farklı renkte ve desende erkek bebek pantolon, şort ve alt modellerini ÇiçekSepeti’nde detaylıca inceleyebilir ve online alışveriş yolu ile sipariş edebilirsiniz.