İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Erkek Büyük Beden Tişört

Hip-hop modası artık en son trendleri belirliyor ve büyük beden tişörtler birer gündelik giyim ürünü haline gelmeye başlıyor. Oversize t-shirtler, doğru eşleştirildiğinde, 80'lerin moda anlayışını temsil etmenin en doğru yollarından biri. Bu vintage eğilim rastgele satın alımlarda bile kötü karar vermenizi zorlaştırıyor. Bu sayede doğru bedeni seçmeniz kolaylaşıyor.

Erkek Büyük Beden Tişört ile Farklı Ol

Tarzınızı bol tişörtlerle dengelemek ya da skinny kotlarla eşleştirilmiş kontrast çizgiler yaratmak sokak tarzını temsil etmenin en pratik yollarında biri. Büyük beden tişörtleri farklı kıyafetlere katman oluşturmak için kullanabilirsiniz. Bu daha yumuşak çizgiler yaratmak için doğru bir teknik. Büyük boy tişörtlerin avantajı, normal boyutlu parçaların üzerine kolayca eklenebilmesidir. Ne giyeceğinizden emin değilseniz, bol beden bir tişörtü, ceket ve pantolonlarla kolayca eşleştirebilirsiniz. İster bir palto, pantolon, tişört veya süveterle beraber giyin, bu tişörtler evrensel bir beden ölüsüne sahip. Yalnızca modelin bedeniyle kendi bedeniniz arasında doğru kıyaslamayı yapmanız yeterli. Büyük beden tişörtler sağlam, ikonoklastik bir geçmişe sahip. Onları ilk etapta bu kadar popüler kılan rahatlığı, erişilebilirliği ve pratikliği hala koruyorlar. Bu tişörtler belki resmi bir toplantıya pek uygun değiller, fakat doğru şekilde giyildiklerinde takım elbiselerle bile eşleşebilir, böylece plajın veya spor salonun ötesine sıçrayabilirler.

Erkek Büyük Beden Tişörtlerde Daha Nötr Çizgiler

Büyük beden ölçülerine sahipseniz veya zayıfsanız, normal kesim tişörtler bedeninize fazla yapışarak ve kimi çizgileri daha belirgin hale getirerek vurgulayabilir ya da zayıf fiziğinizi daha da cansız hale getirebilirler. Bu nedenle zayıf ve kilolu bireyler, vücut hatlarına biraz yapı katan, omuzları belirginleştiren ve fazla kiloları gizleyen büyük beden tişörtleri tercih edebilirler. Bu beden ölçüsü, spor ceketlerle de eşleştirilebilir. Ayrıca yürüyüşler ya da hafif koşular sırasında biraz bol giyinmek size ekstra zindelik sağlayabilir. Büyük beden tişörtler, aktif sporlar sırasında da oldukça kullanışlı. Spor yaparken bir tişört çok dar ya da çok bol olmamalıdır. Aktivite sırasında her ikisi de rahatsız edici olabilir. Doğru beden ölçülerine yöneldiğiniz sürece oversize kesimler size bu ikisi arasındaki doğru bolluğu sağlar. Formdaysanız ve iyi bir yapıya sahipseniz, büyük beden tişörtler bunu vurgulamanın harika bir yolu. Fazla ağırlık kaldırıyorsanız, büyük beden bir tişört tercih ederek antrenman sırasında omuz ve kol bölgenizin rahatlamasına yardımcı olabilirsiniz.

Erkek Büyük Beden Tişörtlerde Doğru Beden Ölçülerini Seçmek

Oversize kesimlerde omuz dikişleri ve kolların vücuda bağlandığı dikişler, ideal olarak, omzunuzun biraz altında ve göğüs kafesinize hizalanmış şekilde konumlanabiir. Tişörtün kolları üst kolunuzun tamamına yakınını kaplar. Biraz daha aşağı uzanan kollar, çok uzunsanız orantılı görünebilir. Tayt ile birlikte giyilen tişörtün alt kısmı kalçanızdan daha aşağı inmemeli ve en azından basen bölgesini kapatabilmelidir. Büyük beden bir tişört ideal olarak birkaç cm daha aşağıya uzanabilir. Bundan daha uzun ölçüler, gereğinden fazla büyük görünme eğilimde. Elbette bu konuda da keskin kurallar bulunmuyor. Ne giyeceğinizden emin olmadığınızda kat kat giyinmek için büyük beden tişört kullanabilirsiniz. Kıyafetinizde denge oluşturmak ve kısa sürede tarz bir görünüme kavuşmak için doğrudan büyük beden kesim bir tişört seçebilirsiniz. Oversize aynı anda iki farklı kategoriye işaret edebilir. Büyük beden olarak tasarlanmış tişörtler, kesimleri gereği normal beden boyutlarından daha geniştir. Yani “2x large” bir normal kesim tişört, “M” beden bir oversize kesime denk gelebilir. Çiçeksepeti, size doğru beden ölçülerinizi seçmenizi sağlayacak şekilde rehberlik eden açıklamalar sunuyor. Size uygun ucuz beden tişört ölçülerinizi manken ölçüleriyle kıyaslayarak doğru bedeni bulabilir ve satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.