Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Erkek Çanta Modelleri

Kombinlerinizin tamamlayıcı parçasından biri olan çanta seçimleriniz için ÇiçekSepeti’ni ziyaret edebilirsiniz. Her ortamda kullanabileceğiniz çanta modellerini ÇiçekSepeti bütçenize uygun bir şekilde sunar. İsterseniz tarzınıza uygun klasik ofis çanta modellerini değerlendirebileceğiniz gibi spor modellere de göz gezdirebilirsiniz. Aradığınız tüm modeller için ÇiçekSepeti size geniş bir yelpaze sunar.

Bady Bag Çapraz Omuz Çantası ile Eşyalarınızı Daha Rahat Taşıyın

Bady bag, çapraz askısı ile omzunuza çok yük binmeden eşyalarınızı konforlu bir şekilde taşımanızı sağlar. Birden fazla göz seçeneği ile en küçük eşyalarınızı bile yanınızda taşımanızı kolaylaştırır. Şık tasarımı sayesinde sadece günlük kullanım için değil aynı zamanda ofis için de tercih edebileceğiniz bir çanta modelidir. Bady bag çapraz erkek omuz çantasını spor yaparken de rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Sweathshirt ve Jean kombinleriyle de uyum sağlayan çanta, cool bir görünüme imza atmanızı sağlar. Erkek omuz çantaları ile trende ayak uydurmak artık çok kolay.

Postacı Çantası ile Evraklarınızı Yanınızda Taşıyın

Postacı çanta çapraz askısı ile omzunuza çok fazla ağırlık vermeden konforlu bir taşıma imkânı sunar. Çok fazla göze sahip olması ile birden fazla eşyanızı yanınızda taşımanızı kolaylaştırır. Özellikle büyük ebatlarda bir çanta modeli oluşu ile iş evraklarınızı yanınızda taşıma imkânı verir. Sadece iş için değil gezi gibi aktivitelerde de postacı çantanızı yanınızda götürebilirsiniz. Geniş hacmi ile ihtiyacınız olan tüm eşyaları yanınıza almanızı sağlar.

El Çantası ile Ofis Şıklığı

İşe giderken ofis şıklığından taviz vermek istemeyenlerdenseniz, el çantası kullanabilirsiniz. Üstten tutulan sapı sayesinde kolay bir taşıma imkanı veren el çantası, geniş hacmiyle de ihtiyacınız olan yeri size sağlar. Deri görünümlü el çantası tercih ederek takım elbiseleriniz ile çantanızı uyumlu bir şekilde kombinleyebilirsiniz. Daha spor bir görünüm tercihiniz ise deri yerine kumaş tercih ederek tarzınızı tamamlamış olacaksınız. El çantası notebook gibi elektronik eşyalarınızı da güvenle taşımanıza yardımcı olur.

Sırt Çantası ile Spor Kombinlerinizi Tamamlayın

Spor bir tarza sahipseniz, sırt çantası modelleri rahat ve tarzınızı ortaya koyan kombinler yapmanıza yardımcı olur. Özellikle seyahatleriniz için sırt çantası tercih edebilirsiniz. Geniş saklama alanı sayesinde giyim ya da özel eşyalarınızı kolaylıkla yanınızda taşımanızı sağlar. Sadece seyahatler için değil okul ya da iş için de sırt çantası tercih edebilirsiniz. Sırt çantası, spor kıyafetlerle ya da Jean, gömlek gibi kombinlerle de uyumludur.

Bacak Çantası ile Spor Yapmanın Keyfine Varın

Spor yapmayı çok seviyorsanız bacak çantası size hareket kolaylığı sağlar. Telefon, kulaklık gibi eşyalarınızı bacak çantası yanınızda taşıma imkanı sunar. Çantanın üzerinde bulunan askılar bacağa bağlanarak yürüyüş yaparken sizi zorlamadan eşyalarınızı taşıma kolaylığı sağlar. Aynı zamanda spor kombinlerinizle de oldukça uyumlu bir çanta modelidir. Özellikle dışarı çıkarken yanınızda çok fazla eşya taşımak istemiyorsanız bacak çantası kullanabilirsiniz. Çanta bel ya da omuz kısmınızda da kullanım imkanı tanır. Askıları ayarlanabilir olduğu için çok fonksiyonel bir kullanım imkanı verir.

Notebook Çantası ile Ofis Şıklığı

İşe giderken elektronik eşyalarınızı yanınızda taşımanız gerekiyorsa notebook çantası kullanabilirsiniz. Ofis şıklığına uygun kumaş tasarımlarını seçerek cool bir görünüm oluşturmuş olacaksınız. Sadece ofis için değil günlük hayatınızda ya da seyahatlerinizde de notebook çantası bilgisayarınızı yanınızda taşıyarak kullanım imkanı verir. ÇiçekSepeti erkek çanta modelleri konusunda sizlere oldukça geniş bir yelpaze sunar. Her tarza uygun çanta modellerini tek tık ile ÇiçekSepeti’nden bulabilirsiniz. İhtiyacınıza yönelik çanta modellerini size sunan ÇiçekSepeti, kaliteli ürünleri ile sizlere kullanım garantisi verir. Ürünlerin hangi materyalden üretildiğini görmek için ürün detaylarına tıklamanız yeterlidir. Ürünler hakkında kullanıcıların yorumlarına da bakarak detaylı bilgi edinebilirsiniz.

İlişkili Kategoriler:

» Erkek Sırt Çantası