İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

HER GÜN AYNI
GÜN TESLİMAT
GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ
Temizle

Filtrele

67 ürün bulundu.

Erkek Cilt Bakım

Bakımlı olmak, kendini iyi hissetmenin ilk kuralıdır. Kişisel bakım bu nedenle sadece cildin iyiliği için yapılan bir şey olmanın ötesinde insan psikolojisi içinde oldukça önemlidir. Kendine bakmayı seven ve bu konuya oldukça ilgili olan erkeklerin sayısı da günümüzde gittikçe artmaktadır. Çünkü bakımlı olmak, ilk izlenimi oluşturma konusunda da değerli bir kriterdir. Erkek cilt bakım ürünleri; vücut bakımı, kişisel bakım, sakal ve saç bakımı, kremler, tıraş sonrası bakım gibi ana gruplardan oluşur. Belli bir düzen içerisinde kullanılması gereken bu ürünler, cildin ihtiyaç duyduğu her türlü besini sağlarken aynı zamanda yaşlanma etkilerini de en aza indirir. Fakat her ürün size uygun değildir. Bu nedenle cilt tipinize uygun bakım ürünleri kullanmanız önemlidir. Erkek cilt bakımı için ihtiyacınız olan tüm ürünler ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor. Hemen ürünleri inceleyerek uygun fiyatlarla sipariş edebilirsiniz.

Erkek Cilt Bakım Ürünleri İle Kendinizi Yenileyin

Günlük hayatın getirdiği stres, yorgunluk, uykusuzluk ve yoğunluk görünüşünüzde bazı olumsuz durumlara neden olabilir. Üstüne bir de yaşınızın ilerlemesi eklendiğinde artık o parlak ve gösterişli cildiniz alarm vermeye başlar. Doğru şekilde cilt bakımı yapmaz ve vücudunuza gereken özeni göstermezseniz kırışıklık, sarkma ve farklı cilt problemleri yaşayabilirsiniz. Tüm bunların önüne geçmek ise oldukça basittir. Cilt bakım ürünleri ile düzenli bakım yapmak!

  • Vücudun farklı bölgeleri için özel olarak hazırlanan bakım ürünleri, bedenin ihtiyaç duyduğu temel bileşenleri içerir. Bu sayede cilt, kendini hızla yeniler ve daha canlı bir görünüm kazanır.

  • Erkek bakım ürünleri arasında en çok kullanılan ürünler tıraş öncesi ve sonrası ürünleridir. Bu ürünler tıraşa cildi hazırlarken kıl köklerini yumuşatır ve daha rahat bir tıraş için ortam hazırlar. Tıraş sonrası krem ve tıraş sonrası losyon ürünleri ise tıraşın ciltte oluşturduğu tahribatı en aza indirerek cildin hızla tazelenmesine yardımcı olur. Bu sayede tıraşın ciltte oluşturacağı kuruma, yıkım ve tahrişin önüne geçilmiş olunur.

  • Sakal uzatmak ve sakal bakımı son dönemlerde oldukça artan bir trend. Uzayan sakalın ve bıyıkların farklı bir bakıma ihtiyacı olur. Sertleşen ve kuruyan sakal uzamayı bırakır ve dökülebilir. Bunun önüne geçmek için sakal ve bıyık serumları kullanabilirsiniz. Sakalı ve bıyıkları besleyen serumlar daha gür ve sağlıklı sakallara sahip olmanızı sağlar. Ayrıca sakalında seyrelme veya belli bölgelerde çıkmama sorunu olanlar da bu serumları tercih edebilir.

  • Erkek cilt vücut bakım ürünleri, vücudun ihtiyaç duyduğu nemi ve yumuşaklığı kazandırır. Ürünlerin içerisinde yer alan bitkisel özler, yumuşak ve pürüzsüz bir cilde sahip olmanızı sağlar.

  • Vücut bakımının bir diğer önemli aşaması kıl ve tüy temizliğidir. Bunun için kullanılan tüy dökücü kremler, ağda ve tüy dökücü spreyler, cilt üzerindeki tüylerin temizlenmesine yardımcı olur. Zamanla kıl köklerini zayıflatır ve azaltır. Bu sayede istediğiniz temiz ve pürüzsüz tene sahip olabilirsiniz.

Cilt Bakım Ürünleri İle Yaşlanmaya Meydan Okuyun

Erkek cilt bakımı, sunulan geniş ürün yelpazesi ile birçok cilt probleminin çözülmesine yardımcı olur. Bu ürünler arasında en çok kullanılanlar ise yaşlanma etkisini azaltarak cildin genç görünmesine yardımcı olan yaşlanma karşıtı krem, losyon ve serumlardır.

  • Erkek cildi, testosteron hormonu nedeniyle kadın cildine oranla daha kalındır. Bu durum cilt tabakasının daha çok sebun üretmesine ve doğal olarak daha çok yağlanmasına neden olur. Düzenli olarak kullanacağınız cilt temizleme ürünleri ile cildinizi yağ ve kir etkisinden arındırabilir, sağlıklı ve parlak bir cilde sahip olabilirsiniz. Cilt temizleme köpüğü veya cilt temizleme jeli sayesinde cildinizdeki gözenekler açılır, hücre yenilenmesi hızlanır, akne oluşumunun önüne geçilir ve yaşlanma etkileri en aza indirilir.

  • Ölü deriyi ciltten arındırmak için kullanılan peeling, cilt üzerinde oluşması muhtemel olan siyah ve beyaz noktaları engeller. Temizlenen cilt yaşlanma karşıtı kremler, nemlendiriciler ve losyonlara hazır hale gelir. Peeling sayesinde tüm bu ürünlerin etkisini artırabilir, cilt temizliğinizi kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz.

  • Yaşlanma etkilerinin en erken görünmeye başladığı bölge göz çevresidir. Göz çevresindeki ufak kırışıklar başta olmak üzere koyu halka ve şiş görünümün önüne geçmek için göz kremleri kullanabilirsiniz. Erkeklere özel üretilen bu kremler yaşlanma belirtilerini ortadan kaldırmada oldukça başarılıdır.

  • Göz çevresi dışında yüzde oluşan kırışıklar için gece kremleri ve gündüz kremleri bulunur. Cildin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap veren bu ürünler, daha sıkı görünüme yardımcı olur. Özellikle orta yaş grubunda yer alan erkeklerin bu tarz kremleri kullanması cilt sağlığı açısından oldukça önemlidir.

  • Vücut losyonları ve duş sonrası kremler, cildin ihtiyaç duyduğu nemi sağlayarak kendini yenilemesine yardımcı olur. Bu sayece cilt yumuşar ve yeni hücre oluşumuna açık hale gelir. Yaşlanma karşıtı krem ve losyonları bu evrede uygulamanız harekete geçen cildin dinamikleri açısından daha faydalı sonuçlar almanızı sağlar.

Arko, Nivea, Veet, Sesu başta olmak üzere en iyi erkek cilt bakım markaları ve ürünleri ÇiçekSepeti’nde! Hemen ürünleri inceleyerek sipariş oluşturabilir, hızlı gönderim ve farklı ödeme seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.