Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Erkek Dağcılık Kamp Çantası

Kamp, tırmanış ya da trekking aktivitelerine giderken yanınızda bazı eşyalar bulundurmanız gerekir. Bu eşyaları düzenli ve rahat taşıyabilmek için özel olarak tasarlanan dağcı çantalarını kullanabilirsiniz. Erkek dağcı çantaları sadece outdoor aktivitelerde değil seyahatlerde de işinize yarayabilir. Geniş iç hacime sahip ergonomik dağcı sırt çantalarıyla keyifli yolculuklara çıkabilirsiniz. Erkek dağcı sırt çantalarını ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz.

Erkek Dağcı Kamp Çantası Modelleri

Dağcı çantalarında çok sayıda cep ve açılıp kapanabilir göz bulunur. Doğa yürüyüşlerinde, kamp sırasında ya da seyahatlerde yanınızda taşımanız gereken her türlü eşyayı bu gözlere yerleştirebilirsiniz. Yaptığınız spor ne olursa olsun bir çantaya ihtiyacınız olacaktır. Dağcılık sporuyla ilgilenenler için çanta seçimi çok daha önemli bir hal alır.

Bazı erkek dağcı sırt çantası modelleri körüklü olarak tasarlanır. En alt bölümde yedek ayakkabılarınızı koyabileceğiniz geniş bir göz bulunur. Konserve yiyecek, yedek kıyafet, aydınlatma gereçleri ve tırmanış sırasında gerekli olacak ekipmanları dağcı çantasında zahmetsizce taşıyabilirsiniz.

Dağcı Çantası Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Dağcı çantası seçerken rotanızı ve geçireceğiniz süreyi doğru belirlemeniz gerekir. Günübirlik aktivitelere katılacaksanız çok büyük bir çanta almanıza gerek yoktur. 10 veya 20 litre hacimli mini bir dağcı çantası işinizi görecektir. Birkaç günlük bir kamp programı yapıyorsanız geniş hacimli çantaları tercih edebilirsiniz.

Seyahatlerde ve uzun süreli kamplarda kullanabileceğiniz erkek dağcı sırt çantalarının ergonomik taşıma saplarının olmasına dikkat edebilirsiniz. İçerisine yerleştireceğiniz eşyaların ağırlık yapacağını düşünerek alacağınız çantanın hafif bir yapıda olmasına da özen gösterebilirsiniz.

Erkek Dağcılık Kamp Çantaları ÇiçekSepeti’nde

Dağcılık sporunda doğru çanta kullanımı oldukça önemli bir konudur. Her iki omuza kolayca takılan, bir kemer yardımıyla ön bölümden sabitlenen dağcı sırt çantaları sayesinde zorlu zeminlerde adımlarınızı dengeli biçimde atabilirsiniz. Sırt bölümü köpük malzeme ile desteklenen modeller bel ağrısı yaşamanıza da engel olur.

Nefes alabilen yapıdaki dağcı çantaları su geçirmezlik özelliğine de sahiptir. Erkek dağcı sırt çantası fiyatları ürünün iç hacmine ve tasarım özelliklerine göre belirlenir. Kaliteli malzemelerle üretilen uzun ömürlü ve dayanıklı erkek dağcı sırt çantalarını ÇiçekSepeti’nden satın alabilirsiniz.