Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Erkek Futbol Ayakkabıları

Bir saha sporu olan futbol çim ya da halı zeminde oynanabilir. Zemin şartlarına uygun ayakkabılar kullanarak yüksek performans sergileyebilirsiniz. Erkek futbol ayakkabısı çeşitleri güçlü zemin tutuşu ve konforlu taban yapılarıyla ön plana çıkar. Demir ve çivilerle güçlendirilen erkek kramponlar topu doğru yönlendirmenize de yardımcı olur. Şık tasarımlı erkek futbol ayakkabısı modellerini ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz.

Erkek Futbol Ayakkabısı Çeşitleri

Birbirine çok benzeyen futbol ayakkabılarında teknik bazı farklılıklar görülebilir. Dış kaplamasındaki deri malzemenin kalınlığı ve tabandaki çivi uzunluklarında görülen bu farklılıklar sahadaki konumunuzla ilgilidir. Mevkiniz ve sahada kalma sürenize göre erkek futbol ayakkabısı seçimi yapabilirsiniz.

Krampon modellerinde top kontrolü ve zemin tutuş performansında değişiklikler görülebilir. Çim ya da halı zemine uygun ürünleri giymeyi tercih ederek başarılı bir performans gösterebilirsiniz. Siyah, kırmızı, beyaz, mavi gibi düz renklerden oluşan modellerin yanı sıra desenli tasarımları da giyebilirsiniz.

Erkek Krampon Nasıl Kullanılır?

Pozisyonunuza uygun olarak seçtiğiniz erkek futbol krampon modellerini giyerek top kontrolünü başarılı biçimde yürütebilirsiniz. Futbol ayakkabısını çim sahada kullanıyorsanız temizliğini düzenli olarak yapmanız gerekir. Doğal çim ayakkabı üzerinde leke oluşmasına neden olabilir. Bu lekeleri her kullanımdan sonra temizleyerek ayakkabınızın kullanım ömrünü uzatabilirsiniz.

Erkek futbol ayakkabısı modelleri farklı ayak yapılarına özel olarak tasarlanır. Ayak numaranızı ve taban şeklinizi göz önünde tutarak krampon seçimi yapabilirsiniz. Doğru krampon seçimi sayesinde saha içinde yüksek konfor elde edebilirsiniz. Kramponu halı sahada kullanmayı düşünüyorsanız kısa çivili modeller sizin için daha uygun olabilir.

Uygun Fiyatlı Erkek Kramponlar ÇiçekSepeti’nde

Halı sahalar profesyonel futbol alanlarına oranla daha küçüktür. Halı sahada hız ve çeviklik için ani manevralar yapabileceğiniz uygun ayakkabılar giymeniz gerekir. Yumuşak dokulu ve hafif ayakkabılar bu açıdan doğru bir seçim olabilir. Çim sahada ve birebir mücadele edeceğiniz bir mevkide maç yapacaksanız uzun dişli kramponları tercih edebilirsiniz.

Erkek futbol ayakkabısı fiyatları kullanım amacına ve kalitesine göre değişir. Dayanıklı ve uzun ömürlü bir futbol ayakkabısına uygun fiyatlarla sahip olmak için kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Şık tasarımlı erkek futbol ayakkabısı modellerini ÇiçekSepeti’nden satın alabilirsiniz.