Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Erkek Kol Saatleri

Modayı ve teknolojiyi takip ederek tasarlanan, estetik görünüme sahip erkek kol saatleri ile hem günlük yaşantınızda hem de özel davetlerde tarzınızı konuşturabilirsiniz. Kullanışlı yapılarıyla ön plana çıkan ürünler, çeşitli tasarımları ve özellikleri ile saatseverlerin dikkatini çekmeyi başarır. Her yaş grubuna uygun olan kol saatleri, dayanıklı yapıları sayesinde uzun yıllar boyunca kullanıcılara eşlik eder. Her geçen gün yenilenen modelleri ile teknolojiye ayak uyduran ucuz erkek kol saati modellerine ÇiçekSepeti ayrıcalıklarıyla hemen satın alabilirsiniz.

Zamana Şıklık Katan Erkek Kol Saati Modelleri

Oldukça zengin ürün yelpazesi ile birbirinden farklı ve şık modeller sunan erkek kol saatleri, saat almak isteyen tarz sahibi kullanıcıların ilgisini çeker. Kol saatleri iyon veya çelik kaplama materyalleri ile darbelere ve çizilmelere karşı sağlam kasalara sahiptir. Bunun yanında kordon ve kadran bakımından da birçok çeşitlilik sunan saat modelleri, tarzınıza uygun bir ürünü bulmanıza fırsat verir. Fonksiyonel özellikleri ile kullanışlı bir yapıda olan kol saatleri ile tarzınızı ortaya çıkarabilirsiniz.

Şıklığı ile göz alıcı bir aksesuar görevi gören kol saatleri, yerli ve yabancı markalar tarafından herkesin zevkine uygun olarak tasarlanır. Bu sayede klasikten spora birçok tarza hitap eder. Erkek saat modellerinin görüşünün ve tasarımının yanında teknik özellikleri de epey dikkat çeker. Erkek kol saati fiyatları, ürünün materyalinden tasarımına, fonksiyonel özelliklerinden markasına göre değişkenlik gösterir. Her bütçeye uygun seçeneğin yer aldığı kol saatleri arasından kendinize ya da sevdiklerinize hediye edebileceğiniz birçok model bulabilirsiniz. Gösterişli kol saatleri arasında hem saat hem de saatlerle uyumlu bileklerin yer aldığı set halinde satılan ürünlerde yer alır.

Kordonları ve Cam Çeşitleri ile Fark Yaratan Erkek Kol Saati

Saati gösterme işlevinin yanında daima kolunuzda bir aksesuar gibi durabilecek kol saatlerinin kordonları, silikon, kauçuk, deri, çelik, seramik, hasır, süet ve kumaş gibi materyallerden üretilir. Bu kordon çeşitlerinin arasında hassas ve alerjik bünyeye sahip kullanıcılara özel olarak tasarlanan anti alerjik ürün çeşitleri de bulunur. Bu sayede beğendiğiniz bir kol saatine sahip olmanız mümkün olur. Bunun yanı sıra organik, mineral, safir ya da kristalden oluşan farklı cam türleri ile şıklığınızı ve eşsiz tarzınızı Kristal cam modelleri hassas yapısı ile bilirken, mineral ve safir cam çeşitleri oldukça dayanıklı ve sağlam bir yapı sergiler. Güneşli günlerde ışığın görüş açınızı engellemesini istemiyorsanız, yansıtmayan camlara sahip olan erkek kol saatlerine de göz atabilirsiniz.

Özellikleri ile Adından Söz Ettiren Erkek Kol Saatleri

Erkek kol saati modelleri kordon, kadran, tasarım ve model farklılıklarının yanında ekran tipi açısından da geniş bir çeşitlilik sunar. Dijital, analog ve otomatik olarak üçe ayrılan ekran tiplerinin arasından kullanım amacına göre ihtiyacınız olan modeli tercih edebilirsiniz. Her ekran tipinin çeşitli kordon ve kadranda tasarlanan seçenekleri de bulunur.

Analog kol saatleri yalnızca zaman ve tarih bilgisini verirken, dijital modeller birbirinden farklı özellikleri ile günlük hayatı kolaylaştıran birçok verinin takip edilmesini sağlar. Bu bağlamda dijital kol saatlerinde kronometreden alarma, kaç kalori yakıldığından mesaj atmaya kadar birçok fonksiyona ulaşabilirsiniz. Hem dijital hem analog hem de otomatik saatlerin ortak özelliklerinden biri olan su geçirmeme fonksiyonu ise kullanıcıların en çok önem verdiği konular arasında yer alır. Su geçirmeme özelliğine sahip olan modeller, 3 metreden 1000 metreye kadar dayanıklılık gösterir. Bu özellik minimal, sportif, modern, klasik ve nostaljik olmak üzere birçok saat modelinde bulunur.Farklı renk seçenekleri bulunan ve uygun fiyatları ile bütçenizi zorlamayan en iyi erkek kol saati modellerine ÇiçekSepeti sayesinde güvenle ulaşabilir, uzun süre kullanabileceğiniz şık bir aksesuara sahip olabilirsiniz.