İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Erkek Küpeler

Kombinlerini eksiksiz şekilde tamamlamak isteyen ya da stilini her aksesuarında yansıtmak isteyen erkeklerin sıkça kullandığı aksesuarlar arasında küpeler de yer alır. Gümüş, altın, taşlı, sallantılı ya da tüy detaylı olmak üzere birçok farklı stile uygun erkek küpe modelleri bulunur. Stilini aksesuarlar ile tamamlamayı seven erkekler bu küpe modelleri arasında kendilerine en uygun ürünü seçerek ilerlemeyi tercih eder. Siz de ÇiçekSepeti’nin ayrıcalıklı dünyasında yer alan binlerce ürün arasından kendinize en uygun erkek küpe modelleri arasından seçim yapabilir ve stilinizi arzu ettiğiniz gibi eksiksiz bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Erkek Küpe Çeşitleri

Erkek küpelerinin birçok farklı tarza uygun olarak tasarlanan birçok farklı modeli bulunur. Bu modeller arasından kendilerine en uygun olacak erkek küpeleri seçerek tarzını kolayca tamamlayabilirsiniz. Erkek küpeleri arasında en çok tercih edilen modeller arasında gümüş halka küpeler yer alır. Oldukça sade ama tarz bir görünüme sahip olan bu küpe çeşitleri, genellikle tek kulağa takılarak kullanılır. Bunun yanı sıra altın ya da gold top küpeler de sıkça tercih edilen modeller arasında yer alır. Bu modeldeki küpeler, tek ya da çift kulağa takılarak kullanılır ve sade görünümü ile oldukça dikkat çekici bir seçenek olarak öne çıkar. Bunun yanı sıra bu küpelerin taşlı modelleri de daha gösterişli aksesuarı tercih eden erkekler tarafından sıkça kullanılan modeller arasında yer alır.

Erkek gümüş küpe modelleri arasında sallantılı küpeler de oldukça ilgi çekici seçenekler arasındadır. Bu sallantılı taş ya da zincir detayları ile zenginleştirilir ve böylece hemen her tarza uygun sallantılı erkek küpesi modeli bulmak mümkün hale gelir. Ayrıca sallantılı küpeler tüy detayları ile birleştirilerek daha bohem bir tarz benimseyen erkekler için de iyi bir seçenek olarak öne çıkar. Siz de ÇiçekSepeti’nde yer alan küpe modelleri arasından kendi stilinize en çok uygun olan modeli kolayca seçerek en ucuz fiyatlardan faydalanabilirsiniz.

Erkek Küpeleri Nasıl Kullanılır?

Erkek küpeleri için stili tamamlayan birçok farklı kullanım çeşidi bulunur. Erkekler genellikle tek kulaklarında küpe kullanmayı tercih eder. Bunun yanı sıra farklı küpeleri kombinleyerek de tarzlarını bir adım öteye taşımayı tercih edenler de olabilir. Küpe kullanmayı seven erkekler bir kulaklarına zincir ya da tüy detayları bulunan sallantılı küpeler takarken, diğer kulaklarına sade bir halka ya da top küpe takarak hem tarzlarından dengeyi sağlar hem de kendi zevklerine uygun bir dokunuş yapar. Bunun yanı sıra erkek gümüş küpe çeşitleri, taşlı modelleri ile de sıkça tercih edilir. Bu noktada da bir kulakta taşlı ve gösterişli bir küpe yer alırken diğer kulakta daha sade formda bir küpe kullanılarak denge sağlanır. Siz de stiliniz ile en uyumlu küpe modelini seçerek tarzınızı tamamlayabilir ve çeşitli kombinlerle bu stili genişletebilirsiniz.

Birbirinden Tarz Erkek Küpe Modelleri

Tarzına ve giyimine özen gösteren erkekler, sıkça aksesuarlardan yardım alır. Erkeklerin en çok yardım aldığı aksesuarların başında ise küpe çeşitleri gelir. Erkek küpe modelleri, birçok farklı tarza hitap edecek ve hemen her stil ile uyum sağlayacak şekilde kullanıcılara sunulur. Sallantılı modellerden top küpelere, altın ya da gümüş formdaki halka küpelerden taşlı modellere kadar birçok farklı çeşitteki erkek küpeleri bulmak mümkündür. Siz de ÇiçekSepeti’nin ayrıcalıklarla dolu dünyasında yer alan binlerce ürün arasından kendiniz için en uygun erkek küpe modelini bularak ucuz fiyat seçenekleri ve tek tıkla kolayca satın alabilirsiniz!

 

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.