İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Erkek Outdoor Saatler

Genellikle doğa sporlarıyla ilgilenen ve doğayla iç içe olanlar tarafından tercih edilen erkek outdoor saatler kullanımı kolay bir yapıya sahiptir. Doğada kontrollü bir şekilde hareket edilmesine olanak sağlar. GPS, navigasyon ve pusula gibi özellikleri sayesinde klasik saatlerden ayrılır. ÇiçekSepeti’nden erkeklere özel tasarlanan outdoor modellere göz atabilirsiniz.

Erkek Outdoor Saat Özellikleri

Genellikle kampçılar ve dağ tırmanıcıları tarafından kullanılan bir üründür. Doğada yer yön bulmada yardımcı olduğu için kullanıcılar tarafından tercih edilir. Modellerin hemen hepsinde pusula mevcuttur. Pusula sayesinde doğada kaybolduğunuzda yönünüzü rahatlıkla bulabilirsiniz. Üstelik takvimi sayesinde günleri takip ederek gezi planlarınızı rahatlıkla yapabilirsiniz.

  • Pilli ve güneş enerjili modelleri mevcuttur. Bunlar arasından özellikle güneş enerjisiyle şarj olanlar rağbet görür. Gündüz şarj olan cihaz gece boyu kesintisiz bir şekilde çalıştığı gibi bataryasının kapasitesi kadar kullanılmaya devam edilebilir. Bu sayede gündüz yürüyüşlerinizde saatiniz kolunuzda şart olduğundan ergonomik bir yapıya sahiptir.
  • Tasarımlar sağlam malzemelerden üretilir. Klasik saatlerden ayrı olarak ekstra dayanıklık gösteren outdoor modeller sıcak ve soğuk havalarda sorunsuz bir şekilde çalışmaya devam eder.
  • GPS ve navigasyon özellikleri barındıran çeşitler mevcuttur. Bu çeşitler sayesinde doğada kaybolma gibi risklerle karşı karşıya kalmaz ve güvenli bir deneyim yaşayabilirsiniz. Üstelik işlevselliğinin yanında birbirinden şık modellerden dilediğinizi tercih edebilirsiniz.

Kaliteli ve Dayanıklı Erkek Outdoor Saat Çeşitleri

Alanında uzman markaların ortaya koyduğu outdoor erkek saat çeşitleri kaliteli ve dayanıklı malzemelerden üretilir. Bu sayede soğuk ve sıcak havalardan etkilenmediğinden uzun süreli kullanım sağlanabilir. Üstelik su geçirmez modelleri sayesinde yağmurlu havalarda güvenle kullanabilirsiniz.

Farklı modellerde ortaya konulan erkek saatleri tarzınıza uygun olanı bulmanız için olanak sağlar. Siyah, lacivert ve haki gibi farklı renk seçenekleri bulunan outdoor modellerle tarzınızı yansıtabilirsiniz. Çeşitli giysilerle rahatlıkla kombin edebileceğiniz birçok model mevcuttur. Üstelik günlük hayatta ve iş hayatında kullanım için uygundur. ÇiçekSepeti’nden erkek outdoor saat çeşitlerine göz atarak tarzınıza hitap edeni satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.