Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Erkek Şort Modelleri

Havalar ısındıkça kıyafetlerin tarzları da değişmeye başlar. Uzun, üste yapışan, sıcak tutan ürünlerin yerini şortlar, rahat ve serin tutan seçenekler alır. Erkeklerin gardırobunda yer alan en özel ve en kurtarıcı parçalardan biridir erkek şort modelleri. Birçok renk, desen, boyut ve tarz seçenekleri vardır. Siz de ÇiçekSepeti’nin geniş ürün yelpazesinde yer alan erkek şort modellerini inceleyip yaz sezonu tarzınızı oluşturabilirsiniz!

Yaz Mevsiminin Vazgeçilmezi Erkek Şort Modelleri

Rahatına düşkün, tarzından ödün vermeyen erkekler yaz mevsiminde şortları sık sık kullanır. Havalar ısınırken kot pantolonlar şortlarla değiş tokuş edilir. Yeni kombinler ile mevsime uyum sağlanır. Her kıyafette olduğu gibi şortlarda ve şort kombinlerinde de günümüz tasarımcıların eli değdikten sonra büyük bir değişiklik söz konusu olmuştur. Erkek şort spor modelleri, sadece sportif tarz olmaktan çıkıp spor-şık görünüme bürünür. Tişört dışında ceketlerle ve gömleklerle de kullanılabilen erkek şortlar, modern tarzı ön plana çıkarıyor. Erkek uzun şort modelleri, kapri şortlar, şort takımları, deniz şortları… Çok çeşitli şort tarzları vardır. Tabii seçenekler bu kadar çok olunca seçim yapmak da giderek zorlaşır. Şort seçimi yaparken şunlara dikkat edebilirsiniz:

  • İlk olarak şortu nerede, ne için giyeceğinize karar vererek seçeneklerinizi daraltabilirsiniz. Örneğin yaz tatilinde denizde giymek için bir şort arıyorsanız mayo şortları, gün içinde gezerken giymek için bir şort arıyorsanız erkek kapri şort modellerine göz atabilirsiniz.
  • Daha sonra şort seçenekleri arasından kendi tarzınıza göre seçim yapmayı deneyebilirsiniz. Bu aşamada ürünlerin kumaşlarına göre, renklere ve desenlere göre, tarzınıza göre seçim yapabilirsiniz. Kadife, kot, pamuk gibi farklı kumaş türleriyle yapılan şort modelleri arasından kendiniz için en uygun olanı seçebilirsiniz.
  • Şortların boyları da şort seçiminde etkili bir kriterdir. Erkek uzun şort modelleri, kısa şortlar, kapri şortlar gibi seçeneklerden birini seçebilirsiniz. Bu seçimi yine şortu giyeceğiniz yere göre yapabilirsiniz.
  • Keten şortlar, klasik ve spor tarzı sevenler için; jean şortlar, hemen her kombine uyum sağlayacak bir şort arayanlar için; bermuda şortlar, rahatına düşkünler için en sık tercih edilebilecek modellerdendir. Renk ve kumaş türleri oldukça çeşitli olan şortlar arasından kendi konforunuza ve tarzınıza göre seçim yapabilirsiniz.
  • Klasik şortların yanı sıra erkek şort spor modelleri de sık sık tercih edilir. Özellikle spor yapacağınızda ya da günlük hayatta bir yerden bir yere giderken spor şortları kullanabilirsiniz. Hareket kabiliyetini sınırlamayan spor şortlar, egzersizleriniz esnasında da rahat hareket etmenizi sağlar.
  • Ayrı ayrı alabileceğiniz şortların yanında takım olarak kullanabileceğiniz ürünler de vardır. Üst alt takımlar olarak ya da set halinde satılan ürünler arasından seçim yaparak dolabınıza yenilik getirebilirsiniz!

Kombinlerinizin tamamlayıcı bir parçası olarak şortlar, özellikle yaz aylarında oldukça şık bir görünüme kavuşmanızı sağlar. Sadece şık değil, aynı zamanda spor görünümler için de farklı tarzdaki erkek şort modellerini tercih edebilirsiniz. Birbirinden şık, farklı ve kullanışlı şortları ÇiçekSepeti dünyasında kolayca keşfedebilirsiniz!

Uygun Fiyatlı Şortlar ile Tarzınızı Yansıtın!

Rahatına düşkün olanların özellikle yaz aylarında sık sık tercih ettiği şortlar, kolayca kombinlenebilen parçalardır. Bu yüzden de farklı anlarda, farklı şortları kolayca kullanabilirsiniz. Sıcağıyla bunaltan yaz günlerinde en iyi rahatlığı sağlayan şortlar sayesinde siz de konforlu ve keyifli günler geçirebilirsiniz. Erkek bermuda şort yanında erkek spor şort, kottan vazgeçmeyen için erkek kot şort ve daha fazlası ÇiçekSepeti'nde sizleri bekliyor. Birbirinden farklı markaların çok çeşitli şortlarını keşfederek siz de rahatlığınızı sağlayabilirsiniz!