Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Erkek Spor Taytlar

Erkek spor giyim ürünleri içerisinde yer alan taytlar tasarım açısından bir hayli esnek ve rahat olur. Birçok erkeğin beğenerek giydiği bu spor taytları bacakları tamamıyla sarar. Ancak çok sıkı ve esnemeyen kumaşlar kullanılmadığından dolayı herhangi bir rahatsızlık hissi oluşmaz. Aksine likralı ve hafif kumaşlar tercih edildiği için üst düzeyde bir konfor hissi oluşur. Hatta bu taytları giyen erkekler fitness, vücut geliştirme ve jimnastik gibi farklı spor dalları ile ilgilenebilir. Erkek spor taytları fitness egzersizleri sırasında terletme ve kaşınma yapmaz. Bütün spor taytlarının bel kısımları lastikli olur. Fermuar veya bağcık gibi detayları bulunmaz. Siz de erkek spor tayt modelleri ve fiyatlarını incelemek için ÇiçekSepeti’ne bakabilirsiniz.

Esnek ve Rahat Erkek Spor Tayt Çeşitleri

Erkeklerin spor yaparken giyebilecekleri çok rahat ve esnek tayt çeşitleri bulunur. Bu tayt çeşitleri özel olarak tasarlandığı için klasik alt giyim ürünlerine benzemez. Spor taytlarının kumaşı ter ve nemi hapsetme özelliğine sahip olur. Bu sayede spor sonrasında bile kuru kalmayı başarır. Erkek spor taytları hava geçiren yani nefes alabilen kıyafetler olur. Esneklik özellikleri her hareketi kolayca yapabilmenizi sağlar. İsterseniz spor taytınızı giyerek tempolu yürüyüşe veya koşuya çıkabilirsiniz. Bu kıyafetleri yaz kış fark etmeksizin 4 mevsim boyunca giyebilirsiniz. Farklı markalara ait erkek spor tayt fiyatları hakkında bilgi almak isterseniz ÇiçekSepeti’ni tercih edebilirsiniz.

Markalı Erkek Spor Tayt Modelleri ÇiçekSepeti’nde!

ÇiçekSepeti üzerinden spor giyim alışverişi yapmayı tercih edenler birçok marka ve model ile karşılaşır. Siz de ÇiçekSepeti’ni ziyaret ederek Adidas, Bilcee ve Tryon gibi markaların erkek spor tayt modellerini inceleyebilirsiniz. Bu markalarda uzun ve kısa olmak üzere farklı boylara sahip olan taytlar bulunur. Erkek uzun tayt modelleri bacakların tamamını sarar ve kapatır. Uzun taytlar atlama, zıplama ve sürünme gerektiren hareketler sırasında bacağın zarar görünmesini engeller. Erkek spor tayt şort modelleri ise kısa olduklarından ötürü dizin üstünde biter. Bu modeller şort dışında biker tayt olarak da adlandırılır. Güvenilir markaların kamuflaj baskılı ve lacivert, siyah gibi tek renkten oluşan tayt modellerini ÇiçekSepeti üzerinden bulabilirsiniz.